סוף הפורום

סוף הפורום

לאחר מספר שיחות, בתפוז החליטו סופית שהפורום "אופן אופיס" אינו מספיק פעיל. אני חייבת לציין שאיני מבינה את הגישה שרואה את תועלת רק לזמן קצר. אנחנו נתראה בהמשך במקום אחר. כשנחליט תוכלו לבדוק את הכתובת החדשה של הפורום במספר אתרים www.openoffice.org.il או גם באתר קליק אנטר www.clickenter.co.il מוזמנים להגיב, תפוז יוכל לחגוג יום העצמאות ללא פורום אופן אופיס וזה חבל !

BravoMan

Active member
חבל מאוד!

אומנם השתתפתי מעט מאוד בפורום (היות ואני כמעת לא עושה שימוש בתוכנות משדריות), אבל לפי מה שראיתי דווקא הייתה פה תנוע לא רעה ולא מעט אנשים קיבלו עזרה.

לתפוז יש אינטרסים שונים

גם אני הופתעתי מהתגובה של תפוז. לפני חודש "הזהירו !" לדעתי חבל, הפורום נתן מענה טוב למשתמשים. בימים הקרובים, נחשוב על פתרון להמשך פורום תמיכה . רעיונות ? העלו אותם עכשיו ,כי רוצים לסגור את הפורום מיד .

BravoMan

Active member
אולי כדאי להפוך את פורום

MS Office לפורום "תוכנות משרדיות" כללי? איחוד פורומים בעצם. אני בטוח שעליהם מגיעים פחות משתמשי OO בטעות מאשר לפה מגיעים משתמשי MS, אבל עדיין סביר להניח שזה קורה. כרגע בישראל, הרוב משתמש במוצרי MS, אבל לדעתי המגמה הזו משתנה לאט לאט ואין סיבה שפורום שנותן מענה לאנשים שיש להם בעיה כזו או אחרת ביצירה או שמירת מסמך לא ייתן מענה גם לחלופה העיקרית של המוצר הכי פופולרי. אז אפשר יהיה גם לתקוע במקום בולט (במאמרי הפורום או כללי שימוש או משהו) הסבר איך מבדילים בקלות בין OO ל-MS (אולי נכלול צילומי מסך של מסכי הפתיחה) כדי למנוע בלבול כמו שקרה ל-einat8.

avivab10

New member
אני לא מבין, אם יש מנהל ויש משתתפים מדי פעם

זה לא מספיק?

shayben70

New member
כנראה זה בגללי...

בגלל שהתחלתי לכתוב כאן... ממש חבל כי הפורום באמת עזר נקווה שניפגש במקום אחר אל תשכחו לעדכן לאן עוברים.

einat8

New member
נדין למה מה קרה

חבל את היית הכי נחמדה לא כמו הפורום ההוא של מכיאל אשמח לראות אות ך בפורום שכן יהיה פעיל מקווה שלא יסגר כי לאן אפנה עכשיו את היית הפתרון שלי לבעייה של המחשב והיחס שלך היה הכי מכובד

../images/Emo190.gif יחס ביש, מבייש ממש ../images/Emo70.gif

ממש מעכזב לשמוע שכך
תפוז מתייחסים לאופן אופיס, במקום לשים כתבות והסברים על אופן אופיס גם במדורים נוספים באתר בנוסף לפורום הם סוגרים לנו גם את הפינה הקטנה שלנו משתמשי האופן אופיס לדורתיו.
מקווה שנצליח לארגן משהו ושלא יסגרו בסוף את הפורום כי הוא מאוד שימושי, גם אודות למנהליו. בהצלחה לכולנו בכל מקרה, ואופן אופיס שמח לכם
תפוז

Tomika1

New member
אלעד אפשר שאלה קטנה?

בדקתי קצת ולא מצאתי אותך פעיל פה לא בשאלות ולא בעזרה לשואלים אז מה מאכזב לך כל כך? על איזה פינה אתה בכלל מדבר? מי שקורא את מה שכתבתה חושב שאתה מסתובב פה כל יום ועוזר לשואלים

סגירת הפורום

עקב רמת פעילות נמוכה, הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה. אנו מודים לנדין כהן על הניהול המושקע והמסור, ומאחלים לה הצלחה בהמשך דרכה. אנו מודים גם לכם, הגולשים, על שהפכתם את הפורום לקהילה נעימה ומזמינה. המשך גלישה נעימה ב
אנשים

למעלה