סוף כל סוף - סופ"ש באילת
הים עדיין שם

dimab

Member
סוף כל סוף - סופ"ש באילת
הים עדיין שם

הדגים גם: [URL]http://Dmitry.Burstein.name/2020/06/eilat-2020.html[/URL] מהשירות במלון אומנם קיבלנו רושם שהם מאוד הופתעו למצוא את עצמם פתוחים, אבל לא נהיה קטנוניים - העיקר לצלול קצת סוף-סוף. השפעת הסופה נראית די רצינית ברדוד; בעומק הכל כרגיל. המועדון היה מפוצץ בקורסים - כמו בכל קיץ רגיל. ממש הפתעה לטובה. גם המלון היה יחסית מלא.

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
יופי של תמונות

&nbsp את הלובסטרים לא ראיתי כבר מעל שנה. &nbsp בשמורה ? &nbsp

dimab

Member

הלובסטר אכן בשמורה - בסלע משה. אני כמעט תמיד רואה אותם שם בלילה. לפעמים אחד יושב לו מתחת למדרגות של הגשר השני, ואז רואים אותו גם ביום. רק צריך לדעת להרים את הראש

רבנצרן

New member
כפן גם נחשב?

אז לי יש באמתחתי איזה כפן נחמד שצולם בשמורה הצפונית - מעט דרומית לשונית תמר בעומק של 23 מ'

רבנצרן

New member
ועוד אחת - לנסיון של המצלמה החדשה

בשעה טובה השתדרגתי לקנון G7X II עם מארז של פנטסי ושני פלאשים חיצוניים (אחרי שנים רבות של מצלמות עם מארז מקורי של קנון ובלי פלאשים חיצוניים כלל). בינתיים לומדים לעבוד עם המצלמה ואלו ביכורי הנסיון

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
כן אבל לפי כללי טבלת ההמרה

&nbsp כלומר שלושה כפנים נחשבים ללובסטר אחד. &nbsp

רבנצרן

New member
שלישיות
- בבקשה

נתחיל בתמנון ערס או במילים אחרות "התמנון המג'נון"
ומעשה שהיה כך היה: בצלילה בשבת אל סלע משה אני והבאדים רואים תמנון פוטוגני עומד לא רחוק מהסלע כאילו מבקש בוק. תוך כדי שאני מצלם אותו התמנון שולך זרוע אל אחד הפלשים - כאילו מנסה לחטוף אותו
. אני מבין את הרמז ומשחרר קצת ואז, תוך כדי שאני נסוג - החבר מסתער שוב, והפעם אל הפנס. אני מנסה להתרחק ולנתק מגע והוא בעקבותי, עד שתנועת סנפיר עצבנית שלי הבהירה לו שגם לי יש גבולות
. אני מסתכל על הבאדיז בבעתה והם כמובן משתנקים מצחוק
אחד הבאדים צילם את האירוע עם גו-פרו, אך למרבה הצער הגו-פרו אבדה במצולות ביום שלמחרת ולכן אין תיעוד מלא של האירוע. אבל גם תמונה נחמדה של החבר העצבני תספיק הפעם

למעלה