סוף לאיומים

פשוט משפיל!

וכל בתי הספר בכפר סבא עושים דבר כזה. לא פעם ולא פעמיים יצא לי לראות דבר כזה. ביסודי גם איימו עליי שאם לא אחזיר ספר באנגלית לא אקבל תעודה. ובחיים לא לקחתי ספר באנגלית משם. בסופו של דבר נתתי להם ספר.. אבל ההרגשה היא הרגשה מגעילה. ועוד שהמורים/הספרניות עושות את זה בפומבי.

Double U

New member
גם בבר לב עושים את זה עם ספרי ספריה

אבל דואגים לתת לפחות 1000 תזכורות בחודש האחרון של השנה. אגב, היה מקרה של ילדה מחטיבת הראל שלא שילמה סל תרבות ולא קיבלה בגלל זה תעודה. מה הקשר בדיוק בין התעודה לסל תרבות?!

ba r2 0 1 0

New member
עכשיו כל בתי הספר בעיר לא יעשו את

זה יותר.... כי הם יפחדו שיתבעו אותם גם... זה באמת דיי חוצפה... מצד שני, אני יכול איפושהו להבין את הצד שלהם... כי אם באמת לא החזירו את הספר כל החודשיים האחרונים שמזיכירם מאה אלף פעם (לפחות בבר לב זה ככה... שולחים בערך כל יום מכתב לתלמידים עם רשימת הספרים שהם חייבים)... אז למה שהתלמידים יבואו במיוחד בחופש להחזיר את הספרים?! ואז הספרים לא יחזרו אליהם... ואין להם כל כך שיטה אחרת "לאיים" על התלמידים... בקיצור, אני לא חושב שזה בסדר אבל אני יכול גם להבין את עמדת בית הספר.

ShaniNaor

New member
אני לא יודעת מה אתכם

אבל אני חושבת שהגישה של ברלב הייתה ממש מטומטמת- כמה ביזבוז של כסף היה בהדפסת התזכירים האלו בחיי. ואז אומרים שאין תקציב.... טיפשים.

ba r2 0 1 0

New member
כן גם אני חשבתי ככה!

וגם ככה אף אחד לא התייחס לכל הדפים האלה שבאו כל יום והפך אותם למטוס במקרה הטוב!

למעלה