סוף סוף חשבו על זה.....

reality i

New member
סוף סוף חשבו על זה.....

הוא כבר נחשב ל"אבא" הוא נקרא "שר המלחמה" וגם "five star general" אמא שלו קראה לו רודני אחרי 16 שנים בטופ ! (מעולם הוא לא איבד את מעמדו בתור הדי ג'י הכי אגרסיבי , הכי מרתיע הכי חד והכי מקורי אחרי אינספור זמרים שפשוט אוהבים לחכות אותו) רודני פרייז או בשמו הידוע Bonty killer זוכה לאוסף כפול ומפנק מבית VP RECORDS שנקרא NAH NO MERCY 41 שירים !!! ומיקס אחד מבית היוצר של king addis sound (סאונד אימתני מניו יורק שממנו יצא אחד הכוכבים כיום , טוני מטרון) באונטי הוא המקים של החבורה הכי מצליחה כרגע בג'מייקה : THE ALIANCE החבורה הזו היא בעצם החבורה הבייתית של באונטי אנשים שגדלו על המוזיקה שלו ובעזרתו הם גם פנו לעולם העיסקי שבמוזיקה אנשים כמו : vibez kartel idonia movado busy signal ואחרים... באונטי בהחלט מקבל כבוד בכל מה שקשור להופעות ,ספיישלים לסאונדים וכמובן להיטים שלא מפסיקים להגיע כבר 16 שנים ! הוא כבר הגיע לMTV ומצעדי הBILLBORAD בארה"ב , הוא הופיע בכל יבשת אפשרית בעולם . הוא נחשב להכי שנוי במחלוקת... לפני כמה שנים יצא לי לשבת עם מוקי ולשוחח על באונטי....מוקי אמר לי משהו שאני כיום מבין כמה הוא צודק : "אין שום די ג'יי שכותב כמו באונטי" מי שיצליח להקשיב ולהבין את המילים ואת המציאות הג'מייקנית שעליה באונטי שר בחוכמה יכול להיות שגם אתם תבינו על מה אני מדבר.... מומלץ לאוהבי דאנסהול בעיקר ! רשימת השירים : 1 DEM DEH - INTRO 2 SPY FI DIE 3 COPPERSHOT 4 STATEMENT 5 LONG OR TALL 6 IF A WAR 7 LODGE 8 GUN THIRSTY 9 NEW GUN 10 DEAD THIS TIME 11 WAR 12 SUSPENSE 13 TWENTY ONE FEAT.PINCHERS 14 EAST INDIAN 15 NO INTERVIEW 16 BOUNTY'S NITRO MIX 17 FED UP 18 MY EXPERIENCE 19 SUFFERAH FEAT. WAYNE MARSHALL 20 LOOK 21 DISC 2 22 CELLULAR PHONE 23 INTIMATE WOMAN FEAT. RED ROSE 24 MORE GAL 25 GAL 26 BENZ AND BIMMA 27 LIVING DANGEROUSLY FEAT.BARRINGTON LEVY 28 WORTHLESS BWOY 29 ARROW 30 STUCKY 31 FITNESS FEAT.ANGEL DOOLAS 32 SMOKE CLEAR FEAT.WAYNE MARSHALL 33 WARLORD 34 MISS IVY LAST SON 35 BWOY NUH RUN FEAT.NINJA MAN 36 NOT ANOTHER WORD 37 SMOKE HERB 38 DOWN IN THE GHETTO 39 ROOTS REALITY AND CULTURE 40 SEEK GOD 41 THE LORD IS MY LIGHT AND SALVATION 42 KING ADDIES MULTI MEGA DEATH MIX תהנו. ריאליטי

למעלה