סוף סוף נהניתי

• פותח הנושא magy
  • פורסם בתאריך

magy

New member
סוף סוף נהניתי

לא ראיתי אותו שבועיים. האם יש צורך לתאר כמה התגעגעתי אליו? אני חושבת שכל אחד יכול להבין ולדמיין. הוא השתנה קצת מאז הפגישה האחרונה. כאילו התבגר. קיבל את פניי בחיוך. ברגע זה הבנתי שהכל בסדר. גם הוא רצה לראות אותי, כנראה. הוא לא נוהג לדבר יותר מדיי, אני מבינה משפת הגוף שלו והבעות פניו יותר מכל המילים בעולם. הוא נעץ בי זוג עיניים גדולות, שלח את ידו ותפס את אצבעותיי. במשך חצי שעה לפחות, לא הפסיק להביט בי ולאחוז בידי. ידיו היו חמות ולא הרפו מידי. איזו הרגשה נפלאה, כמה חום עבר מידו אל ידי. כאילו כל האנרגיות של היקום, חדרו אל תוכי ושימחו אותי בשמחה חסרת גבולות. לא הבנתי איך זה אפשרי שהידיים תהיינה חמות ואילו הרגליים קרות. הוא שכב בנינוחות , רגוע ושליו במין שקט מרתק. דיברתי אליו.. אמרתי לו כמה הוא יקר לי אבל הוא לא ענה, רק חייך והביט בי ... עמוק עמוק עם העיניים החודרות שלו. ליטפתי אותו. חיבקתי אותו.. והראיתי לו את פעמוני הרוח והמוביילים שקישטו את החדר, חשבתי שזה יעניין אותו. קיויתי שיגיד ולו מילה .. והרהרתי לעצמי בחיוך "נדמה לי שהוא מתאהב בי". הוא הביט בי מוקסם, לא התיק את עיניו מפניי. הבנתי שגם אני מתמכרת למגע הזה, לחיוך הזה, למבט הזה. הרגשתי כל כך טוב, כל כך רצויה, אוהבת ונאהבת. "מתוק שלי", אמרתי לו כל דקה.... "אתה כל כך מתוק, כן, אתה מתוק". כן, יש לי נכד מתוק........

The Damned

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo49.gif../images/Emo140.gif

רק אושר!

magy

New member
תודה, אבל הוא כבר לא חדש

מודל 3/05 יש דגמים חדשים יותר......חחח

icon77

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מצטרף לשמחתך הסבא הוירטואלי.כן יהי רצון ואוכל לחלוק את אותה ההתרגשות

magy

New member
כידוע לך....

הרבה תופעות לא תלויות בנו... בניגוד למה שאומרים כל מיני חוכמולוגים.... יש הזורעים בדמעה וקוצרים ברינה ויש הזורעים בדמעה וקוצרים בדמעה......הא?

למעלה