סוף סוף סימן חיים

• פותח הנושא l86
  • פורסם בתאריך

פאפא5

New member
זה סימן חיים!?

אנחנו יודעים שהוא חי חחחחח אנחנו רוצים לראות אותו!!!! מעצבן שבועיים כלום ועכשיו הוא מנער עצים:)
טוב נו זה מה יש. שבת שלום לכולם:)

l86

New member
חחחחחח

נו לפחות משהו, נסתפק בזה בינתיים.
לא אוהב להצטלם הבחור, מה לעשות
שבת שלום לכולם.

פאפא5

New member
דווקא בעבר חשבתי שהוא אוהב, כנראה האקסית אהבה יותר

לא רואה אותו חי בעיר, הוא הפך מושבניק בכל רמ״ח אבריו....

l86

New member
כן, זה יותר בא מקארין

היא גם יותר ורבלית ממנו באינסטגרם ובפייסבוק, הוא בקושי כותב משהו....

לגמרי, הוא הרי נולד וגדל כמושבניק, אז עכשיו הוא "חזר הביתה" אחרי שמיצה את חיי הלילה של תל אביב.

פאפא5

New member
עכשיו שהוא מצא את מקומו נותר לו רק למצוא את האחת שלו

אמן בקרוב, ואולי אפילו כבר מצא :)

l86

New member
אכן :)

גם אני התחלתי לחשוב שאולי הוא כבר מצא ולכן כל המיסתוריות הזו באינסטגרם, כי הוא הרבה איתה ולא רוצה לחשוף אותה....ימים יגידו :)

פאפא5

New member
אמן, קארין המשיכה הלאה ואמן גם הוא

הדרך לשכוח היא למצוא אהבה , מקווה שהפעם זאת תהיה אהבה שתוביל לעתיד משותף... לדעתי גם קארין כבר במקום אחר והלוואי וגם היא תמצא אהבה ושלווה, למרות שאצלה קשה לי להאמין שזה יחזיק הרבה זמן, כי היא טיפוס של שחור ולבן ואין אצלה אמצע, היא לא מתפשרת על כלום, ולכן תמיד היא תמצא פגם במערכת יחסים אחרי תקופה מסויימת, אבל אני מאחלת לה שתמצא את הגבר המושלם בשבילה.

l86

New member
אני בהחלט מאחלת לשניהם את זה :)

כן, היא כל כך בררנית ועקשנית שזה יהיה לה קשה למצוא את הגבר המושלם עבורה. אז אני מקווה בשבילה שהיא תצליח או שהיא תלמד להתפשר על דברים מסוימים.
לגבי אלדד אני מקווה שיצליח לדאוג גם לעצמו בקשר ולא לבטל את עצמו לטובת בת הזוג.

פיליפ101

New member
אתם באמת חושבת שהסיבה שהוא לא מעלה תמונות באינסטגרם זה זגיות

חדשה?

פיליפ101

New member
במקום אחר.איפה שהיא הייתה איתו

למה חשבת שהיא חושבת עליו בכלל. היא בעיצוב שלה בבילוי עם חברות בתכנית רדיו שפעם הייתה שלהם ואין לה זכר מימנו יותר. ובהשקות שאליהם היא הולכת. ובחיפוש מה כותבים עליה ברשת

פאפא5

New member
פליפ אנחנו רק דנות ומעלות השערות

ואיפה קראת שרשמנו שהיא חושבת עליו בכלל? כתבנו ששניהם כבר אחרי בטח הוא כבר עבר הלאה וגם היא... אבל רק שתדעי אי אפשר לדעת כלום מה עובר על מישהו לפי תמונות באינסטה או לפי תגובות ושיתוף בפייס... וכמו שאלדד המשיך גם היא, את לא יודעת מה עובר על שניהם בתוך תוכם.

למעלה