סוף שבוע כייפי לפורום שלנו!

סוף שבוע כייפי לפורום שלנו!

הנה בצעדי ענק הגענו לסוף שבוע!! קצת אויר.מי פותח חלון?
לא היה לי דקה להכנס לאינטרנט כל השבוע חוץ מלעבוד ולדאוג למשפחה. מה גם ששני הגוזלים שלי עם דלקת אוזניים. מה הסתברות שדבר כזה יקרו לשניהם יחד שאחת בקושי זה היה לה פעמיים בכל החיים שלה והשני רק נולד?והכל נפל שאני התחלתי לעבוד ולא יכולה לקחת חופשת מחלה. מזל שיש לי בעל מקסים ביותר שדואג להכל.
אז מזל טוב שרה לבעלך ליום הולדתו המון בריאות אושר ועכשיו גם מבינה קצת יותר עושר!!!בהצלחה גם לו בדרך החדשה ובטח לא קלה לכולכם(מי כמוני יודעת מה זה היי טק). שיביא מיטה לעבודה(כמו שאנחנו צוחקים שם) מזל טוב לכל ההריוניות.עם חלק כבר דיברתי וחלק(כן כן זהבית) אני עוד מחכה לשוחח. אז הריון קל ותקין יקירותי!!! דפנה החלמה מהירה. איך המרגש היום? את בחפשת מחלה? עדן איך את מה חדש איתך? אניטה יקרה מה שלומכם? איך ילדים?מתי נזכה להפגש? אז סוף שבוע טוב לכולם

frige

New member
סוף שבוע נפלא לכולם

כיף לראות אותך סוף סוף.
שרית

S r 35

New member
אלה יקירתי ../images/Emo24.gif

ראשית, אני מקווה שילדייך מרגישים טוב יותר. דלקות אוזניים זה איכסססססס
ניר חטף אותן די הרבה כשהוא היה קטן יותר והקטנטנים האלה כל כך מסכנונים כשהם חולים בזה, מקווה שאתם כבר מאחורי זה. תודה על הברכות לזוגי: אכן, המעבר לעבודה חדשה מרגש. המצחיק הוא שבהשוואה לעבודה הנוכחית שלו הוא הולך לעבוד פחות ולהרוויח יותר
זו נראית עבודה הרבה יותר רגועה - בפירוש לא להביא מיטה לעבודה - ועכשיו כבר מותר לגלות שמדובר בחברת האינטרנט האמריקאית EBAY - בעלי יעבוד בסניף המקומי שלה (סטרט-אפ שאי-ביי רכשה). מקוווה שיהיה לו מוצלח ומעניין. וגם לך יקירתי - שמחה שמצאת עבודה חדשה ומעניינת, בתחום שלך.

S r 35

New member
שבת שלום לכולם ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo48.gif../images/Emo39.gif

איך אני אוהבת את יום שישי בערב :- אולי הערב הכי כייפי בשבוע. והיום לשם שינוי, ערב שקט בבית: לא מארחים ולא מתארחים. בבוקר פרגנתי לעצמי בראנץ' בבית קפה "גרג" עם חברות - פתחו סניף חדש בכרמל, והלכנו לחנוך אותו. עכשיו אנחנו בבית בהרכב מלא - ערב בייתי, שקט ונעים. אגב - סופ"ש הבא אנחנו מקימים התנחלות במגדל-העמק
, החל מיום חמישי בערב. שבוע טוב לכולם

למעלה