סוף שבוע שהתחיל לא רע.

אבי בן 1231

Well-known member
בסוף שבוע היינו בצימר בבית ג'אן, נפעמתי מהנוף, מהמבנה המיוחד של העיירה המקסימה הזו, ובמיוחד מהאנשים המקסימים החיים שם.
אדיבות, חביבות וסימפטיה כזו לא מוצאים במושבותינו.
ידעתי תמיד שהדרוזים ידועים באופיים הטוב אך לא תארתי לעצמי שעד כדי כך.
הרחובות צרים בצורה לא רגילה עם שיפועים בכביש שמגיעים ל 45º כמעט, אך האדיבות על הכביש מפתיעה.
היה דבר אחד שבלשון המעטה "קצת הפריע" ריבוי ישראלים!!

אבי בן 1231

Well-known member
בסוף שבוע היינו בצימר בבית ג'אן, נפעמתי מהנוף, מהמבנה המיוחד של העיירה המקסימה הזו, ובמיוחד מהאנשים המקסימים החיים שם.
אדיבות, חביבות וסימפטיה כזו לא מוצאים במושבותינו.
ידעתי תמיד שהדרוזים ידועים באופיים הטוב אך לא תארתי לעצמי שעד כדי כך.
הרחובות צרים בצורה לא רגילה עם שיפועים בכביש שמגיעים ל 45º כמעט, אך האדיבות על הכביש מפתיעה.
היה דבר אחד שבלשון המעטה "קצת הפריע" ריבוי ישראלים!!
מדוע יצא קיצפך עליי? מר הרינגטון!!

SupermanZW

Well-known member
כצפוי. אגב דרוזים, ידעת שיש דרוזים מעטים שאינם חיים בישראל או בסוריה או בלבנון אבל הם מעטים מאוד במקומות אחרים שהם חיים בהם? אני גיליתי, במקרה, שיש משפחה דרוזית אחת שחיה בלוננבורג, 100 ק"מ מהליפקס, כאשר אכלתי במסעדה בבעלות אותה משפחה, השף והשפית הם גם הבעלים והם בעל ואישה שהיגרו לשם מישראל, שאלתי אותם אם ידוע להם על עוד דרוזים שחיים באזור והם ענו שהם המשפחה הדרוזית היחידה בעיר.

משתפרת1

Well-known member
איזור הר מירון מקסים. כעת זה כבר מאוחר עבור הפריחה, אך מזג האויר נוח שם. חבל שסבלת מעודף ישראלים, אולי כעת תזדהה עם סופרמן

אבי בן 1231

Well-known member
איזור הר מירון מקסים. כעת זה כבר מאוחר עבור הפריחה, אך מזג האויר נוח שם. חבל שסבלת מעודף ישראלים, אולי כעת תזדהה עם סופרמן
הייתי גם על הר מירון ולא סבלתי שם מעודף ישראלים, זה היה ביום ששי בו אין הרבה מטיילים, אכן הנוף מקסים.

אבי בן 1231

Well-known member
בכדי שלא תטעי אני חייב תוספת קטנה. הייתי צריך לכתוב "מעודף ישראלים מכוערים".
עוד לא נתקלתי בחיי שבבית מלון או בצימרים אורחים יוציאו למסדרון המשותף למספר חדרים נעליים וגרביים מלוכלכים.
גם ההפקרות שחבורה ענקית הסתובבה ללא מסכות למרות ההנחיות, זה רק חלק קטן מהטענות נגד הישראלי המכוער.

אבי בן 1231

Well-known member
בחרת יום נכון לטייל. שישי.
וגם ביום כזה בו אין עומס מיוחד, "גרמתי" לתאונה, בלמתי בלימת חרום על מנת למנוע תאונה עם רכב שסטה מנתיבו באופן פתאומי ו"גרמתי" שנהגת פגעה בי מאחור.
יצאתי מלא זעם מרכבי, ומולי ראיתי נהגת צעירה חמודה, מבוהלת וחיוורת, חרשת אילמת, ולידה ישבה עוד בחורה חמודה שהסבירה לי שהנהגת חרשת אילמת והיא ממש מבוהלת היות ואותו נהג חסם קודם לכן גם אותה.
לא נותר לי אלא לבדוק בדיקה שטחית שלא נגרם לי נזק ולהרגיע את החמודה המפוחדת, עם נשיקה באוויר.

למעלה