סופו של פורום....

סופו של פורום....

אין לי הרבה מה לומר, תפוז החליטו לסגור את הפורום עקב חוסר פעילות ויש לי צביטה ענקית בלב כי למשינה מגיע הרבה יותר, מגיע לה פורום, מגיע לה פורום עם עשרות ומאות מעריצים שכותבים בו. אבל המציאות אחרת. וניסיתי, השתדלתי , אבל כנראה לא מספיק. הכרתי חברים טובים בפורום הזה, שמעתי סיפורים מצחיקים בפורום, ריבים, כעסים, ויתורים והכי חשוב- תחרויות עם פרסים
. אבל דברים טובים לא נמשכים לנצח ומחר תפוז יסגרו את הפורום. למרות שהפורום שקט אני יודעת שהרבה מצאו בו בית, חברים, מקום לחלוק בו "שריטה" שלא תמיד הבינו בחברה. למרות כל הויכוחים לכולנו היה משהו משותף וזאת אהבה מטורפת ללהקה מטורפת. ואני מקווה שגם כשהפורום ייסגר נמצא איפשהו אחד את השני, נחלוק אהבה משותפת ונהנה לספר בפעם האלף על ההופעה ההיא, המרגשת שעד היום מעלה בנו חיוך. נתראה בהופעות עינת

שלמונזה

New member
סגירת מעגל ../images/Emo168.gif

*מעגל נסגר מעגל נפתח* דאמממ אני לא מאמינה שאני כותבת הודעה בתפוז, אוח מה שמשינה עושה לי... נכנסתי לתפוז לפורומים וכל העסק הזה רק בגלל משינה הבית שבנה לנו פה אופיר (כן כן) וזה המקום שבו הכרתי הרבה אנשים מיוחדים שעכשיו הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלי, וכן זה כולל את החמישיה הגאונית שמופיעה לנו מידי פעם על הבמות. הפורום הזה היתה האהבה הראשונה שלי בתפוז, היה לי כיף לכתוב פה להיות פה ואפילו לנהל אותו (למרות שניסו לקחת את התענוג הזה ממני) חבל לי מאוד לראות אותו נסגר אבל זה סופו של כל תפוז (?) להתפוצץ. אני מקווה שכולנו נמצא מקומות אחרים להתכנס בהם, הופעות הדף של משינה בפייס (כן קצת פרסומת לא מזיק) וכו' אוהבת את מי שאוהב אותי, אוהבת בעיקר אותם להתראות שלום זה לא נגמר זה רק הסוף.... יפית (היי אפילו יובל יודע מי מאחורי הניק הזה חחחחח)

חבל

באמת מצער, אבל כנראה סופו של כל פורום להיסגר, חבל, הצטרפתי לכאן בפברואר 2008, שמחתי מאוד להיות כאן בפורום, לחלוק חוויות מהופעות, לקרוא את חוויות של שאר חברי הפורום מההופעות שהם היו, לררות תמונות, ובעיר אחלה אנשים, גם התראיתי עם שניים בהופעה אחת והיה כיף לראות מי הפרצוף מאחורי הכינוי, אבל כמובן שהיה כיף אחד שעלה על הכל לכיף ולדבר האדיר הזה קוראים 'משינה', הם פסקול חיי, חלק גדול מחיי, ותמיד יהיו אני פשוט מטורף על הלהקה הזו, אנשים להקה מדהימה שמורכבת מחמישה אנשים מדהים, נחמדים וחברותיים, היה כיף להיות כאן, אולי עוד נתראה. שלומי

Mominit

New member
../images/Emo15.gifצפוי אך עדיין מבעס...../images/Emo4.gif

אני גם מהותיקים בפורום הזה אמנם זה היה הפורום השני שלי פה בתפוז אחרי פורום דוסון קריק ( קרין ואן דר ביק מישהו זוכר?
) הכרתי פה אנשים, נפגשנו בהופעות...מה אני אגיד היו פה זמנים טובים חלקם יותר חלקם פחות אבל תמיד בסוף זוכרים בעיקר את הטוב...
תודה לאופיר
,אסף
,יפית
ועינת
על הניהול של הפורום הזה בכל הזמן שהוא היה פעיל יש לכם חלק לא מבוטל בהצלחה שלו בתקופות הפעילות שהיו פה. נתראה בדף של הלהקה בפייסבוק.היה כיף!

../images/Emo10.gifאכן עצוב

הגעתי לפורום הזה בלילה של גלישה מלינק ללינק ומצאתי את עצמי בעיצומה של תחרות דירוג שירים שערך נוה בניק "עושה שוק עם גיל חובב". מאז עברו כמעט 10 שנים. הדבר הכי משמעותי שקרה בזמן הזה (במונחים משינאיים) זה החזרה של הלהקה הכי טובה בארץ לפעילות. הדבר הכי משמעותי שקרה בפורום מבחינה פורומיסטית הוא שמצאנו זה את זה כקהילה עם מכנה משותף. עם מפגשים בהופעות (מי אמר שלמונזה בקיסריה ולא קיבל?), ספורטק, עזריאלי. פעילויות. אירוחים. וקשר כמעט בלתי אמצעי אל החברים המופלאים של הלהקה הזו. אפשר לסגור פורום. אי אפשר לכבות את הלהקה הזו. אי אפשר לכבות את האהבה שלנו ללהקה הזו (שמונה שנים אהבתי אותם כשהם לא היו פעילים. לא נראה לי שאפסיק עכשיו) אי אפשר לנתק את הקשרים שיצרנו פה. מקווה שתמצא אכסניה אחרת ובעיקר שתחודש בה הפעילות מאז. לא יודע כמה זה ריאלי. אז תודה לעינת שלקחה את הפורום בשנה וחצי האחרונות והפיחה בו רוח חיים למרות הקשיים. תודה ליפית שהצטרפה, הורידה עומסים מהניהול (כן. היו גם כאלה...) והשקיעה בקידום שלו. תודה לנעה שהצטרפה לאופיר בתקופת השיא שלפני הופעות האיחוד וניסתה לעשות פה סדר (כרטיסים למכירה יש לפרסם בלוחות!!!) ותודה לאופיר, שהקים את הפורום שהיה בית עבור רבים מאיתנו. וכמובן תודה ליובל, שלומי, איגי, מייקל ואבנר גם על זה שהם משינה ובעיקר על זה שהם מקסימים. כל טוב, להתראות בשמחות ובהופעות, אסף.

עכשיו עשית לי יותר עצוב

באמת לא האמנתי שאני אראה את הפורום הזה נסגר.... לפעמים יש לי הרגשה שמשינה לא מקבלת את כל הכבוד שבאמת מגיע לה.

Mominit

New member
../images/Emo15.gifאיך שכחתי את נעה?!?../images/Emo12.gif

המון המון המון תודה גם לה על החלק שלה פה בניהול הפורום בתקופה הפעילה מאוד שהייתה בו...

הרומן שלי עם פורומשינה

נראה לי שזה היה ב-2005, בין הפורומים הראשונים שביליתי בהם בתפוז. אין ספק שצברתי היה ידע בנושא, ואסף באמת מהווה אינציקלופדיה שלמה. הכוח של הפורום בא לידי ביטוי בין היתר בסיבוב הופעות האקוסטי של משינה שעלה פה והלהקה הטילה אז ספק בוידאו צ'אט שהיה איתם בתפוז. מניח שגם האיחוד שלהם הושפע לא מעט מהרצון העז של המעריצים וההתבטאויות פה בפורום (אבל לא ממש הייתי פה, אז קשה לי לשפוט). בין היתר מצאתי פה את האקסית ועוד כמה חברים טובים ומעניינים
. חבל שנסגר, אבל נמשיך לעשות חיל בעמוד הפייסבוק.

נעה99

New member
איזה באסה :(

סופה של תקופה שהחלה עבורי ב2002, קצת לפני האיחוד. בזכות הפורום יצא לי להכיר הרבה אנשים שהפכו לחברים. אני לא אשכח את הבלאגן שהיה פה ב2003, עם קדחת הכרטיסים והריבים האידיוטיים שלנו על מילים בשירים (מישהו זוכר את "איך שאת רק לא פה" בשט אלייך??) הפורום הזה היה לי לבית במשך תקופה ארוכה, ואני אתגעגע. נתראה בהופעות...

למעלה