סופי!!!!ABREU בדרך לבת"ר

• פותח הנושא ic11
  • פורסם בתאריך

Shir17

New member
VAYA :)

איזה יופי של החתמה לנו !!! עכשיו רק שיצחקי יחזור ואפשר לדבר בכיף על הצ'מפיונס.

gallardo

New member
מקבוצה אחת שלי לקבוצה אחרת שלי

אחת צריכה אותו קצת יותר, נקווה שיעשו עם זה משהו. בהצלחה לשניהם מהלב האדום לבן צהוב שחור שלי של שיר ושל עוד צדיקים ספורים בסדום

Shir17

New member
כן... מקבוצה אחת שלי לקבוצה שנייה..

אבל אין ספק מי יותר חשובה לי ומי יותר צריכה אותו (בית"ר) :) בקיצור אפשר לחשוב על הצ'מפיונס עכשיו.

gallardo

New member
אל תדבר שלא תנחס

עם כל מה שנוגע אליהם אני משום מה מתנהג כמו זקן כורדי. והיה זה שכרי

ic11

New member
ה "רקורד " המרשים....

של אבראו בריבר .17 משחקים , 2 גולים. יש לכם הרבה ציפיות ממנו.אני בספק מי היכולות שלו....... אולי לבת"ר מספיק. אתם צריכים סבלנות. למשל.פביאני ,הייה תותך.לא נתתם לו צ'נס. עכשיו הוא כוכב ומלך השערים ברומניה. חוץ מי זה הפסדתם לראות את אשתו...... יש לו אישה פצצה!!!!!

Shir17

New member
למה לסובב את האמת ???

2 שערים בטורניר הקלאוסורה אבל מה עם 8 שערים בליברטאדורס ? ומה עם כמות דו מספרית של שערים בליגה המקסיקנית לאורך כעשור ? ומקום 2/3 בהיסטוריה בכמות שערים בנבחרת אורוגוואי שיש לה היסטוריה לא קטנה בכלל ?? בקיצור מדובר פה בחלוץ בסדר גודל ענק, עוד לא הגיע לארץ דבר כזה.

ic11

New member
הכל טוב ביפה.....

אבל בריבר לו חושב שעוד כמה שנים יזכרו את השם אבראו..... מקווה (בשבלך) שבבת"ר ,כן יזכרו את אבראו כמו "החלוץ" שעבר בישראל. בהצלחה!!

gallardo

New member
ובכל זאת

הוא החלוץ הכי מבטיח שהגיע לכאן מבחינת שם ורקורד. חוץ מדנטה לופז שהגיע למכבי חיפה ובמקרה הכרתי אותו עקב צפייתי באליפות דרום אמריקה לנוער, לא זכור לי חלוץ שידעתי על קיומו לפני הגעתו לארץ. אין ערובה להצלחתו, אבל נתונים יש על פניו. בהצלחה ענקית לקבוצה בכלל ולאל לוקו בפרט

gallardo

New member
ובכל זאת

הוא החלוץ הכי מבטיח שהגיע לכאן מבחינת שם ורקורד. חוץ מדנטה לופז שהגיע למכבי חיפה ובמקרה הכרתי אותו עקב צפייתי באליפות דרום אמריקה לנוער, לא זכור לי חלוץ שידעתי על קיומו לפני הגעתו לארץ. אין ערובה להצלחתו, אבל נתונים יש על פניו. בהצלחה ענקית לקבוצה בכלל ולאל לוקו בפרט

למעלה