סופסוף הגיעה יורשת לריטה..אוהב אותך

shoniron

New member
סופסוף הגיעה יורשת לריטה..אוהב אותך

לפני 20 שנה אמות הסיפים רעדו כשריטה פרצה לחיינו עם "שביל הבריחה" ושינתה את חיינו לנצח, אבל מאז לא התחדש כאן כלום, היו זמרות שניסו (ועדיין מנסות) להגיע לקרסוליה החד פעמיים של ריטה אבל הן חוזרות ברוב המקרים עם זנב מקופל בין הרגליים עד....ששמעתי לראשונה את מאיה בתכנית שלי דידי הררי וישר הגברתי כדי לשמוע את הקול המדהים שלה!, איזה מדהימה היא ואני יודע שהיא תעבור את ריטה בהליכה ברוורס, מאוד התאכזבתי לראות את הופעת הבכורה שלה אצל יאיר לפיד יחד עם עוד זמרים ים תיכוניים וכך להדביק לה איפיון מזרחי כמו שרית חדד או רינת בר במקום שהיא תוצג לבד כזמרת "רגילה" ללא שיוך לשוק מסוים(כי זה מה שהיא),אני מקווה שהיא תעניק ראיון ארוך לאחת התכניות בטלוויזיה וכך לבנות לה את הנישה שלה ממש כמו שריטה ומנהליה עשו בשנים עברו, עוד דבר שמוזר לי זה שהתקליט יוצא רק ביום ראשון הבא ולא ביום חמישי הקרוב ובכך "להכות" על הברזל כשהוא חם ולא יום לפני ערב פסח כשהמלאי ייאזל ביום ראשון ולמחרת בערב פסח אנשים יהיו עסוקים יותר בלהכיו גפילטע פיש במקום לקנות מתנות ודיסקים לחג, אני מקווה שאני טועה אבל תנסו להתאמץ ותראו שיש צדק לא קטן בדבריי, לסיכום, ההופעה "המעורבת" עם זמרים ים תיכוניים אצל יאיר ושחרור הדיסק ברגע האחרון זו התחלה שיווקית ראשונה ברגל שמאל ואני מקווה שמנהליה יפנימו וידפיסו יותר דיסקים כי אני מהמר לפחות על פלטינה תוך כמה שבועות (לא כולל צרובים), איזה מדהים שיש לה כזה קול מלאכי בלי שהיא למדה פיתוח קול, ואיזה כיף שהיא לא החליפה או השמיטה את שם משפחתה מהתקליט (לא, אני לא מרוקאי למי שתוהה...),יש לי את אותה ההרגשה שהייתה לי כשריטה פרצה לפני 20 שנה ואני לא טועה בהרגשות שלי לעולם! מאיה, אני שולח לך את מיטב האיחולים לתקליט הבכורה ואני יודע שלא אתאכזב, רק תשמרי על עצמך מאנשים רעים שיירצו לנצל את חוסר הניסיון שלך כזמרת "מסחרית" ויירצו לגלגל כסף לכיסם בזמן שאת ראויה לכל הכסף הזה, יש לי הרגשה שיהיה דואט עם אתניקס במשך הזמן כמו שעשו עם ריטה מה דעתכם?, אני כבר מת שתפתחי קופה בהיכל התרבות, אני משריין כרטיסים לכל ההופעות מראש!

../images/Emo24.gif ברוך הבא לפורום../images/Emo70.gif

קראתי בעיון רב את הדברים שלך ואני לא צפיתי בתכנית אמש כך שאני לא יודע מה בדיוק היה שם.. יש הרבה בדבריך וההשוואה מאוד מחמיאה, לפעמים באמת זמר טוב בניהול לא טוב יכול לפספס הזדמנויות כמו למשל הנסיון לפריצה לקריירה בינלאומית של דנה אינטרנשיונל בזמנו אחרי הזכיה באירוויזיון ואני בטוח שישנן עוד דוגמאות רבות . אני מקווה שהכשרון שלה והשירים הטובים שכותבים לה (וגם היא כותבת) יעשו את שלהם והיא תפרוץ אל השוק בצורה מאסיבית יותר ושגם גלגל"צ יואילו בטובם להשמיע אותה אתה מוזמן לספר לנו עוד על עצמך כאן כדי שנכיר
מקווה שתהנה כאן , רון .

k a b o o k

New member
קראתי את מה שכתבת..

ואני מסכים איתך מאוד
, אכן מאיה מדהימה ביופיה, בקולה, ובשיריה
יכול להיות מאוד שהיא תגיע לרמה של ריטה, אבל מי יודע
, אולי היא תהיה אפילו יותר ממנה
וברוך הבא
אני יניב..

כרגע השמיעו את "הלב" בגלגל"צ../images/Emo70.gif

מתנצל ולוקח את דבריי בחזרה .... למרות שאני לא יודע אם הסינגלים הקודמים הושמעו שם ....

yoooni

New member
כולם זכו לטעימה ברדיו....

בכל התחנות אבל לא חרשו אותם בכלל - חוצפה ציפורים קטנות צריכות ללחוש להן שמאיה בוסקילה זה מה הולך

The Juck

New member
../images/Emo19.gifלא סתם אני מעריץ את ריטה../images/Emo99.gif

וגם את מאיה..........

LiaL 5582

New member
דווקא דידי הררי אוהב אותה מאווווד

הוא כל הזמן אומר שהיא מדהימה וזה וזה..ומחמיא לה וכל הרדיו שלו זה עליה..(כמעט) חח

../images/Emo45.gifהוא בהחלט עוזר לה ../images/Emo13.gif -

רק חבל לטעמי שהשיר "הלב" נמצא באוסף שיצא לתכנית שלו , משום שזה מוריד איפשהו את המכירות של הדיסק שלה כשיצא - אנשים שרצו רק את השיר הזה אולי יעדיפו לקנות את האוסף של דידי מאשר את הדיסק המלא של מאיה , אבל אלה כבר שיקולים מנהלתיים של האמרגן וכד' ..
זה כבר נעשה.

איליה.

New member
לדעתי טוב שהשיר נמצא באוסף

כי זה יגדיל את החשיפה לשיר, ואני מאמין שזה רק ישפר את המכירות של האלבום שלה, כי מי שאוהב את השיר הזה ירצה לשמוע גם שירים אחרים של מאיה. שיר אחד הוא בהחלט לא מספיק.

למעלה