סופסוף הצלחתי להכנס

ככה זה כשיש בסל

קלום.. |סלקום| /tapuzforum/images/emo27.gif |פחחח| אין כמו |כתום| |אורנג| /tapuzforum/images/emo43.gif /tapuzforum/images/emo45.gif /tapuzforum/images/emo152.gif /tapuzforum/images/emo56.gif

אולי לא הבנת

התכוונתי לעקוץ אותו בשאלה הזאת.כי באורנג הגלישה מוגבלת ובסלקום לא

ישלי חבילה של..

תחזיק טוב.. 3 ג`יגה!!! ב6.90!!!! בקושי אני מצליח לגמור כל החודש חצי ג`יגה.. רוצה קצת לגלוש מאצלי?.. נשאר לי הרבה ללא שימוש.... /tapuzforum/images/emo67.gif /tapuzforum/images/emo178.gif

זה בלתי אפשרי בנייד

כדי לגמור 3 גיגה בחודש מנייד אתה צריך לגלוש בערך 20 שעות ביממה.. אולי בסלקלום הגנבים האלה לוקחים לכם בצורות שונות ומשונות.. חח /tapuzforum/images/emo67.gif /tapuzforum/images/emo178.gif

לי יש אובוקס לייב טיוי דור 3

ואני גולש מעל 6 שעות ביממה (גם חברים שבסביבתי כל הזמן גולשים מהמכשיר שלי) ואני מוריד כל היום דברים בלי סוף.. ועדיין נגמר לי בערך חצי גיגה בחודש.. ואני גולש וגולש בלי סוף...........באמת!

זה בהחלט אפשרי

וגם באורנג עברתי ת3 גיגה.כל הורדה של משחק/שיר וכו זה גם הרבה מגהבית ואני מוריד בכמויות

כנ``ל

אני גולש מעל 6 שעות ביממה (גם חברים שבסביבתי כל הזמן גולשים מהמכשיר שלי) ואני מוריד כל היום דברים בלי סוף.. ועדיין נגמר לי בערך חצי גיגה בחודש.. ואני גולש וגולש בלי סוף...........באמת! [אזז אין לי מושג מה היה אצלך|מבואסבשבילך|]

רק פינת הוידאו היומית זה איזה 3 גיג

ה. אין ך מה ליהיות מבואס ב`ה אנלא באורנג הסחטנים/גנבים/שקרנים/רמאים/שודדים/נוכלים

חחח אתה מסטול!!

או שאתה משחק אותה.. אתה מתכוון כמובן למגה!! לא לגיגה!! (שזה אלף מגה) |מסטול|

למעלה