סופ"ש כבר כאן

סופ"ש כבר כאן

איך עבר השבוע? מה מתוכנן לסופ"ש?

לכבוד חופשת הקיץ, רוצה להוסיף לכאן גם פעילויות שעשיתם עם הילדים, מוצלחות או לא בשביל לתת להורים אחרים השראה ורעיונות. זה יכול להיות מה שעשיתם או סתם רעיון נחמד שיש לכם וכבר לא מתאים לילדים שלכם, או שראיתם ברשת

סופ"ש נפלא לכולם

alphadelta

New member
הלכנו עם בי העשרה

למחות נגד הפרדת ילדים מההורים. למען משפחות יחד. ובלי קשר של בעד או נגד טראמפ ( ואני לא תומכת טראמפ) ובלי קשר לחוקיות של הגירה - הפרדה של תינוקות מההורים אינה נכונה. נאמו מנהיגים דתיים מדתות שונות והקהל היה מגוון. היה מרגש.

danakama10

New member
אז כל מי שעובר על החוק ויש לו ילדים

יש לו הגנה ממעצר?
הילדים מופרדים מההורים בעקבות כך שההורים עברו על החוק ולכן ההורים הם במעצר עד תום ההליכים.
אולי את מציעה שכל מי שעובר על החוק לא ישב במעצר אם יש לו ילדים? או שזה תקף רק לגבי ה"מהגרים" "migrants" "undocumented immigrants", וכל מכבסת המילים למסתננים בלתי חוקיים.

alphadelta

New member
יש לי רעיון

תלמדי על הנושא עוד, וכשיהיה לך מידע רלוונטי ונכון נמשיך בשיחה. עד אז, אני לא מתכוונת להגיב.

danakama10

New member
גם הדרך שנקטת בה עכשיו

היא דרך לסיים דיון, כשאת נוכחת לדעת שהטיעונים שלך אינם הגיוניים, ובכל זאת אינך רוצה להודות בכך.
שיהיה.

forglemmigej

New member
אני לא רוצה להכנס לבעיות הסבוכות מי צודק ומי לא

האם המהגרים הלא חוקיים באמת משפרים את חייהם באמריקה או שהם רק שורדים על פני המים, איך הם שולחים כסף הביתה הם לא מפחדים שיעלו עליהם?

למעלה