סופ"ש.. כי לא היה לי זמן שבוע שעבר P=

SILVER LADY

New member
סופ"ש.. כי לא היה לי זמן שבוע שעבר P=

סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..
התעצבתי מעט כי..
התעצבנתי על..
אבל בסוף סלחתי כי ..
התאכזבתי מ... כי...
בכיתי מעצב/אושר כי..
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...
הסרט הכי טוב שראיתי..
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..
התודה שלי השבוע היא ל..
פינקתי את עצמי השבוע עם..
מאכל השבוע שהיה הוא..
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..
אלבום השבוע שהיה..
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון
): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה,
וסוף שבוע נעים,
תהנו
כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע
וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש..
קרדיט ענקי מגיע לפורום (
) מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

Ontario R Z Y H

New member
הולך.....

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. מממ היו כמה הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. שחרשתי ת-ת-ח-ת וסוף סוף יש תוצאות
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. חח הרבה
התעצבתי מעט כי.. הממ התעצבנתי על.. לא התעצבנתי אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי... כל מיני.. .נבלות!! חח בכיתי מעצב/אושר כי.. היה מצחיק, ומרגש...... הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. חחח היו הרבה "שיפול כבר!" חחח מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "הרבה יותר ממושלם" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ללימודים האלהההה יואווו הסרט הכי טוב שראיתי.. דפנטלי שודדי הקאריביים 3!!!! המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. וואי כל היום בין לימודים ללימודים חח משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. מ-ח-ר קונה
פיינלייייייייי משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. חח
התודה שלי השבוע היא ל.. אבא! המלךך חחח פינקתי את עצמי השבוע עם.. לימודים והרבה מאכל השבוע שהיה הוא.. ממ לא הרבה חח אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? אין לי רעיונות.... שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. hoist the colours אלבום השבוע שהיה.. הממ משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. NEVER SHALL WE DIE! חהחה הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את אתמול בלילה.. למרות שזה נתן לי פרופורציה .... הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אראה את הבובון שלי סוף סוף
חתיכול השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. אממממ - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שיהיה טוב באליפות -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. מממ סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

SapirElias

New member
פפ

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..האמת? לא חושבת שהיה. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. לאדעת התעצבתי מעט כי.. הרבה, כי הם לא רוצים התעצבנתי על.. אמא אבל בסוף סלחתי כי .. לא אסלח בחיים התאכזבתי מ... כי... אמא בכיתי מעצב/אושר כי.. עצב הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. לאדעת תמיד יש [= הוא:"ממתי רוכבים עם גופיות? אני: "מתמיד!" הוא:"את לא תבואי יותר עם גופיות נכון?" אני: "אני כן" יאללה מי הואא שיגיד לי חח P: מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "אין הרבה ילדים כמוך" D: ואממ כל מיני דברים בסגנון. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לא נתתי לו כאפהD: . לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... אממ לשרוד את ההליכה לכרמים וחזרה \= הסרט הכי טוב שראיתי..ממ לא ראיתי המקום הכי טוב שאליו יצאתי..המממממ משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..לא יודעת.. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. אפחד. התודה שלי השבוע היא ל.. כנ"ל, נראלי P: פינקתי את עצמי השבוע עם.. שוממדבר. מאכל השבוע שהיה הוא.. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את הרגע שהם אמרו שלא. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. יראה את אביעדדדד
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. ממ השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. רביעי, חווה - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. לא יודעת.. שהם יגידו שכן..:\ -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..אביעד
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו

2STRIPE

New member
וואהה =]]

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. שבוע מושלמי
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. ממ טוס, הנסיעה עם אחותיXD הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..
התעצבתי מעט כי.. רוצה את הכל כמו פעם.., כשעוד היה אכפת.. התעצבנתי על.. לא חסר.. אבל בסוף סלחתי כי .. יודעים לאן הם יכולים ללכת.. התאכזבתי מ... כי... נירא שכבר לא ישתנה ואין מה לעשות.. בכיתי מעצב/אושר כי.. ישמצב מרוב צחוק
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. הנסיעה עם אחותי כ"כXD לראות את יהבבב חח, מוריע כמובן בסופו של דבר חח, אהובה כ"כ
קטעים בשיעורים עם ברברהXD יואו השיעור עם שרהXD היא חייה באשליותת מטורפותת, אה כמובן ראיתי באיזה חור מקלוני נמצאת
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. משפטים של ספירי
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הלך טובבבב =]] לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... להיגרר איתהXD הסרט הכי טוב שראיתי.. אראגון
ועוד כמה =] המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. לעיר, נתב"ג חחח, לברברההה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. ממ לא גרם למינוס אבל קצת קניות בעיר =] משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. וואה, ברברה, אהובה, תמרי, ענבלי, ספירי, ישראלושש', אחותיתי =] יהב שאני לא אראה בזמן הקרוב
, לא זוכרת כרגע אבל יש
התודה שלי השבוע היא ל.. אחותי =], אמא, ברברהה =]] ואהובה כמובןןן פינקתי את עצמי השבוע עם.. בילוייםםם מאכל השבוע שהיה הוא.. שניזלים שלי ושל ברברה חיחי אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? This is the story of my life שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..The Story אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..I finally start to believe הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. ממממ הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. ינוחחחח השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. שקיעותת =]], ומיקוש כמובן
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. מבחנים?
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שילך טוב =] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. לא חסר =] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): אהבת חיי
(מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו הודגש באמצעות מדגישומטיק

טללולוXD

New member
../images/Emo9.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. רביעי כי.. היה כיף עם הבנות
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. שיחות עם כמה אנשים
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. כנ"ל התעצבתי מעט כי.. נזכרתי בהם. התעצבנתי על.. אחותי אבל בסוף סלחתי כי .. היא אחותי
התאכזבתי מ... כי...- בכיתי מעצב/אושר כי.. - הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. כל יום רביעי בערךXD מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "יש לך אישיות מדהימה"
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הצלחתי לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... חמשת האימונים האלה
הסרט הכי טוב שראיתי..- המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. למקום ההוא עם הבצפר, חווה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. - משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. דין, מית ונטעD: תודה שלי השבוע היא ל.. אמא פינקתי את עצמי השבוע עם.. - מאכל השבוע שהיה הוא.. פיצה של אמאP: אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? לפעמים. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. היא לא אומרת כלום- מטרופולין אלבום השבוע שהיה..- משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.." היא לא אומרת כלום. אולי היא לא שומעת כלום". הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את כל הלחץ של המבחן
.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אנוח
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. דיןD: השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. שיעור:] - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. פחוץ לחץS: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. אנשנושים מהחווהD: סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): איכ. (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו

nooka

New member
עונה

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..אולי אתמולP: הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..נראלי שהישעור ביום שני
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..לא היה.. התעצבתי מעט כי....כששמעתי איזה מעצבנת היא הייתה.. התעצבנתי על.. אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי...ממנה כי היא ככה ופתאום היא ככה... בכיתי מעצב/אושר כי...לא זה ולא זה הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..לאדעת מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.."החולצה שלך מהממת"
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..כי דיברנו איתה לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...ללכת עם אילי ליריד המותגים
הסרט הכי טוב שראיתי..הספירה..זה סרט מגנוב המקום הכי טוב שאליו יצאתי..החווה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..ביריד המותגים משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..אילימרקוש התודה שלי השבוע היא ל..אילי ושיר שהחליפו אותי בחמישי והתמודדו עם כל החארות. פינקתי את עצמי השבוע עם..אל יודעת מאכל השבוע שהיה הוא..אבטיח
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..יש כמה.. אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..ממ הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את אתמול בערב... הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.... השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..אילימרקו
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. נראלי שלשיעור - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע...שנמשיך עם הלונג'ים בשיעור
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..היא..

kongo77e

New member
עונה....

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. חמישי... כי היא הייתה פעילה וזה שימח אותי.... הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. המציאה... הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. שיש עוד תקווה... התעצבתי מעט כי.. כי זה בכל זאת עצוב.. וצריך להמשיך... התעצבנתי על.. עליה כי היא לא מבינה אותי.... אבל בסוף סלחתי כי .. לא בדיוק סלחתי.... התאכזבתי מ... כי... ממנה כי ציפיתי שהיא תבין... וגם ממנו כי הוא פשוט מעצבן... בכיתי מעצב/אושר כי.. גם וגם... כי זה עצוב וזה שמח... הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. יום חמישי
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. יהיה טוב... הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. השלמתי עם זה... לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ללמוד למבחנים
הסרט הכי טוב שראיתי.. לא ראיתי.. המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. חווה.. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. כלום... משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. נייטע
וגם אותה :) התודה שלי השבוע היא ל.. לה.. פינקתי את עצמי השבוע עם.. יום חופשי XD מאכל השבוע שהיה הוא.. עוגת שוקולד
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? אמממ... לא יודעת.. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. רבות הדרכים.... אלבום השבוע שהיה.. לא יודעת.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הכי בטוח זה מרחוק... הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. שומדבר.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אעשה משהו מועיל.. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. זאתי.. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. ללכת כבר :) - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שנלךךך -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. אממ... אופיר... סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): הודגש באמצעות מדגישומטיק

netapet2

New member
כי אין משהו יותר טוב...

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. אני חושבת יום חמישי, מאותה סיבה של עדן
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. אני חושבת שהמציאה... הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. שגיליתי שאפשר קצת לסמוך עלייה, אבל רק קצת... התעצבתי מעט כי.. כי אי אפשר היה היום.. התעצבנתי על.. היא יודעת בדיוק אבל בסוף סלחתי כי .. לא סלחתי, ולא בראש שלי לסלוח. התאכזבתי מ... כי... ממנה, כי היא לא מבינה. בכיתי מעצב/אושר כי.. לא בכיתי, לפחות לא שאני זוכרת את זה... הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. יום חמישי אני חושבת
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. אממ הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כי מצאתי אותו.. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לענות לה באמת. הסרט הכי טוב שראיתי.. לא ראיתי
המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. חווה אני חושבת משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. המבורגר? משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. עדניישן ואופירקה, אה כן ורותם! אה, והיא... התודה שלי השבוע היא ל.. לה, ולרותם ואופיר שסבלו את הערב הזה חחחח פינקתי את עצמי השבוע עם.. שינה!!! ישנתי!!! אעעע!!! אעע! מאכל השבוע שהיה הוא.. המבורגר אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? "WTH" שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. I've Just Seen a Face אלבום השבוע שהיה.. across the universe משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. אמממ הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. המווווון הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. עומד להיגמר, ודי הגשמתי את חלומי- לישון XD השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. עדן, היא, אופיר ורותם
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. שיעור, ולראות אותו - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שבאמת הכל יילך בסדר. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. היא. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): תודה לאופיר על התמונה
[ישן כבר XD]

ocean zd

New member
ממממ...

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..רביעי...המוןןןןןןןן סוסים הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..לרכב הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. השיחות עם החבר.. ורועי התעצבתי מעט כי.. אני לא רואה אותו מספיק התעצבנתי על.. הצבא הזה אבל בסוף סלחתי כי .. אין מה לעשות התאכזבתי מ... כי...עופרי? בכיתי מעצב/אושר כי.. אני חולה וקשה לי הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..השיחה עם נטי בקפה מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..אני כבר לא כל כך בטוח שזאת לא אהבה הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. אני מתגברת לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לא דבר איתו יומיים הסרט הכי טוב שראיתי..מלצרית? חח המקום הכי טוב שאליו יצאתי..קפה קפה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..מתנה ליומולדת של החבר הנסיך שלי משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..רועי התודה שלי השבוע היא ל..בן פינקתי את עצמי השבוע עם..כלום מאכל השבוע שהיה הוא..כלום אנטיביוטיקה בעיקר אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?חולהההההההההההה משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..קשהה ליייייי הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את המחלה ואת זה שבן לא פההההה הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..אהיה עם בן שלי השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..בן תות וגו'י השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..להיות עם בן - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שבן יצא חחח -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..בןןןןןןןןןןן

גולע

New member
טופ:]

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ראשון-מעבדות, שני-רכיבה ממש נחמדה, ובצפפרD:, רביעי-שיעור נחמד ביותר ועם עננבבררוו בחווה והיה מצחייק:]], חמישי- בערבב מססיבהה עם ברילה, שישי- רכיבה טובה ובחווהD:, שבת- אצל דור עם כולם והיה כייףףP: הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..רכיבות, המסייבהה.. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. יש ליי בת דודה חדדשהה:]] התעצבתי מעט כי.. המחשב הפסיק לעבוודד.. התעצבנתי על.. אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי...-- בכיתי מעצב/אושר כי.. :\ עצב היוםם;( אבל במסיבה מאושר.. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.."אני עשיתי לך משו? מישהו מפה עשה לך משו? אז למה את שרהP:?""נראלי שנכנס לי עמילן לתווךך הפההD:""איך אתה מזמין אותה ללאש?היא אוכלת כשר- נו אזמה? את לא רוצה לדעת מה עבר על המנגגלל הזהD:""ימלקק פרסותת""למה אתה חוזר אחרי?כיי היא צריכה הקראה, נכון ביקשת ממני?- אני?! אני מכירה אותך בכלל?D:" מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..חחח בואי איתנו לאלששD:, ועוד מלאא... הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הוא חזר לעצמו... לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל..להישאר היום עוד דקה, להחזיק את עצמי על הרגלים מרוב עצב.. הסרט הכי טוב שראיתי..סטאפ אפ 2. המקום הכי טוב שאליו יצאתי..חווה, ומסיבה.. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..הממ, לא זוכרתת:] משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..ענבר, שירלי, שיר, דור, עדן, אמראל, אופק, שוצה, קרן, מאיי, אמאבא, ברילהה, ברי, ועוד מלא.. התודה שלי השבוע היא ל..^^ פינקתי את עצמי השבוע עם..קוראסון שווקוולדד.. מאכל השבוע שהיה הוא..^ אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?ממ.. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את ההלוויה היום;(- בכללי את כול הדבר הקשה הזה.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..היהה ליי אחחלה ספפ"ש השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..המון:] השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..רכיבות, שבועותת, אולי סרט.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שבווע טוב
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..הרבה... סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..)

belledejour

New member
../images/Emo23.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. חמישי, שישישבת לאדעת:] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. רכיבה, כל מיני שיחות, נועם =] הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. לא לפה
התעצבתי מעט כי.. נקעתי את הרגל, קרעתי רצועה ומתחתי גידים. כישרון. התעצבנתי על.. תןתן! אבל בסוף סלחתי כי .. איך לא... התאכזבתי מ... כי... כנ"ל, קצת, וגארפילד קצת האמת, אבל דיברנו
בכיתי מעצב/אושר כי.. כאב
ומצחוק כל כך הרבה פעמים עם הדסו הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. בבצפר, בשבט ועם הגדוד =]] מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. כל מיני
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. רכבתי בכל מקרה
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ללכת ככה, או לצלוע בעצם. הסרט הכי טוב שראיתי.. זולנדר, גבר מי שמטפלת, 1408, מבול של צרות.. המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. בית אלישבע, השבט, ליד"ה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. בגדיםםםםםםםם משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. הגדוד התודה שלי השבוע היא ל.. ירמי, אדירוש, צ'וצ'ו, כל הבנים השקסים האלה גרר
פינקתי את עצמי השבוע עם.. עם תושתוש ^^ מאכל השבוע שהיה הוא.. פסטה ברוטב שפיך D: אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? up and down... שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. me love אלבום השבוע שהיה.. לאדעת משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. i just don't wanna miss u tonight זה לא משתנהה הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את השיחות האלה הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. עברר השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. לאדעת באמת שלא... לא יותר מהסוסה
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. לאדעת - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. דברים ישתנו... -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. נועם =] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..)

למעלה