סופ"ש.. תהנו..

SILVER LADY

New member
סופ"ש.. תהנו..

הדגש|סיכום השבוע:
היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..
התעצבתי מעט כי..
התעצבנתי על..
אבל בסוף סלחתי כי ..
התאכזבתי מ... כי...
בכיתי מעצב/אושר כי..
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...
הסרט הכי טוב שראיתי..
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..
התודה שלי השבוע היא ל..
פינקתי את עצמי השבוע עם..
מאכל השבוע שהיה הוא..
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?
שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..
אלבום השבוע שהיה..
משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..
הייתי מוחקת מהשבוע הזה..
הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..
השבוע שבפתח (מראשון
): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה,
וסוף שבוע נעים,
תהנו
כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע
וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש..
קרדיט ענקי מגיע לפורום (
) מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

netapet2

New member
צעדדדדד

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. יום יום יום יום רביעי!!! הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. להסתפר ולהשלים עם אופיררררררר
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. להשלים עם אופיר והשיחות עם רותמעעעעע התעצבתי מעט כי.. כי אני מתגעגעת לדברים התעצבנתי על.. הרבה אבל בסוף סלחתי כי .. כי זו היא למרות הכל וצריך לאהוב אותה XDD התאכזבתי מ... כי... ממנה, כי לא האמנתי עליה, טוב האמנתי אבל לא רציתי שזה יקרה בכיתי מעצב/אושר כי.. צחוק חח הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. כמעט כל יום רביעי מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. נאמנאמנאמ הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כי לא מתתי
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לרכב עליו >< הסרט הכי טוב שראיתי.. סודות נעולים בערך רבע שעה ממנו
? המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. אופיר משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. חחח קניתי מישהו שיוריד לי חלק מהשיער
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. אופירררררררר, עדן, רותם, היא, ומדריכתי. התודה שלי השבוע היא ל.. להמוןןןןןן אנשים במיוחד לאופיר ורותם! פינקתי את עצמי השבוע עם.. מספרה מאכל השבוע שהיה הוא.. בורגראנץ'? אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? "אפשר צ'יפס?- רק אם תהיי בשקט" שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. "עברתי רק כדי לראות" [או בגרסה החדשה: "במטרה שלא ליפול"] אלבום השבוע שהיה.. לא ידוע משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. נאמ הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. משהו הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. לנוח, ולקנות דברים XD השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. נאמ השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. שיעור קפיצות [פליזי?! XD] - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שיעור קפיצות
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. אופירררררררר סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): תראות ראתו תרוא איזה צעד [רק על הצעד תסתכלו
] (מוזמנים להוסיף שאלות..) הודגש באמצעות מדגישומטיק

belledejour

New member
שבוע מעולההההה =]]]

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. חמישי יום אחרון של אופק ובלילה =] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. לראות אנשים מסויימים, שיחות. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. חמישיייי התעצבתי מעט כי.. הוא גר רחוק! התעצבנתי על.. מתן, לא מדבר איתי בגלל שמועה מטומטמת. אבל בסוף סלחתי כי .. דיברתי איתו, דיברתי עם צבי =] התאכזבתי מ... כי... נואי, נהייתה אמריקקית ושפוטה שלה. בכיתי מעצב/אושר כי.. מצחוק
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. כל השבוע, ההברזות לקמפוס, אופק, במפגש =] מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. כל מיני
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הכול פשוט כל כך טוב
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... חחחח לאדעת כוח תמיד יש. הסרט הכי טוב שראיתי.. אמריקן פאי המירוץ בעירום, מהומה בקולג'. המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. למושבה, אופק. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. לאדעת. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. נעוש, טללולו, שרון, חיימשלי התודה שלי השבוע היא ל.. תןתן חיימשלי ואדירוש על האישור
פינקתי את עצמי השבוע עם.. יותר מדי שעות בטלפון חח. מאכל השבוע שהיה הוא.. חחחח שקדים. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? it's all coming back to me know. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. ריקוד רומנטי, שחור לבן, iris אלבום השבוע שהיה.. good charlotte משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "אל תחכי אל תתני לחיים לעבור בשחור לבן" הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. ריבים, מחשבות. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אראה אנשים ואהנה בעיקר, נירגע קצת... השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. חיימשלי!
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. אישור מהפיזיו לרכב כבררר. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. לילה לבן =] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. חיימשלי תןתן טללולולו הודי נעוש כל מיני
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):

rutma

New member
שבוע נחמדD:

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום חמישי כי הייתי בחווה כל היום והיה לי שיעור עם קווין הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע היה השיעור עם קווין הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע היה השיעור עם קוויןXDD התעצבתי מעט כי היא לא באמת שלי התעצבנתי על עליה היא לא מפרגנת וחסרת טקטXD אבל בסוף סלחתי כי לא בזמן הקרוב התאכזבתי מעצמי כי שכחתי את הצ'ק :| בכיתי מעצב/אושר כי לא השבוע הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע המשחק בבריכה מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו "מעניין אותי לראות איך את רוכבת.." "היא? היא מלכה!" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי הצלחתי במה שהיא לא לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח להפרד ממנה שוב הסרט הכי טוב שראיתי מבול של צרות המקום הכי טוב שאליו יצאתי החווה משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה 3 ג'ינסיםXD משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע הוא התודה שלי השבוע היא לו, על הכל. פינקתי את עצמי השבוע עם רכיבה על קוויןD: מאכל השבוע שהיה הוא דובדבניםXD אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? "6 ימים מיותרים" שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה "היא אומרת זה טוב" אלבום השבוע שהיה משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה ... הייתי מוחקת מהשבוע הזהכל יום חוץ מאתמול הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני אהיה בחווה השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא קוויןXD השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע שיעור בשני [אחרון
] ושיעור בחמישי - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע להתחבר איתה עוד -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע אף אחד מסויים

stary1

New member
תשוש

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..לא יודעת. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..ג'ונת'ן הציע לי לעבוד בקליניקה ונועם עבר ללונדון. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע..נועם עזב סופסוף. התעצבתי מעט כי.. אני לא יכולה להגיע לRVC בנתיים. התעצבנתי על.. איזה ראש ארגון לבע"ח בלונדון. אבל בסוף סלחתי כי .. אין לי משהו אחר לעשות. התאכזבתי מ... כי...התוצאות, לא היו כפי שציפיתי. בכיתי מעצב/אושר כי.. לא בכיתי. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. מלחמת בקבוקים. מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..היית צריכה להגיד לי להרים לך את הציון, בגללי הוא יירד. הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. עברתי את הבחינה בלי קושי. לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ללמוד. הסרט הכי טוב שראיתי.. לא ראיתי. המקום הכי טוב שאליו יצאתי..אממ בעיקר הסתגרתי :\ משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. טרם קרה. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..ג'ונת'ן. התודה שלי השבוע היא ל..כנ"ל. פינקתי את עצמי השבוע עם..זה לא קרה. מאכל השבוע שהיה הוא..לא יודעת.. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? לחץ מפוצץ. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. Linger, למרות שאני לא מתה על הקרנבריז. אלבום השבוע שהיה..Where u been של Dinosaur Jr משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. אין הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. יותר מדי לחץץ הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אלמד כמו שצריך השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. טופי השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. להפטר מכמה דברים, לברר כמה דברים. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..אמצא עבודה סופסוף עם בע"ח. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. אממ לא נראה לי שיהיה לי זמן.

kongo77e

New member
מתחשק לי...

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. שלישי.. היה כל כך מצחיק XD וראיתי סוףסוף את רותם
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. סיום הלימודים... הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. שקבענו.. התעצבתי מעט כי.. יש חששות... התעצבנתי על.. ההורים שלי.. כי הם מעצבנים.. ועליהן כי הן לא מפסיקות לעלות על העצבים... אבל בסוף סלחתי כי .. סלחתי? לא. התאכזבתי מ... כי... יום שני.. בכיתי מעצב/אושר כי.. פשוט לא מפסיקה.. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. שלישי D: מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. יהיה טוב
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. כי הבנתי שזה לא היה חשוב... לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ליום רביעי.. הסרט הכי טוב שראיתי.. כבר לא רואה סרטים XD המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. חוה כמובן... משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. צ'אפסים :)))))) משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. רותם.. וגם אופיר ונטע
התודה שלי השבוע היא ל.. רותם, אופיר, וניטע אופקורס.. פינקתי את עצמי השבוע עם.. זמן איכות
מאכל השבוע שהיה הוא.. אפרופו XDDDDDDDDDDDD אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? לאדעת.. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..\ אלבום השבוע שהיה.. \ משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. I just want you to know who I am הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. כלום הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אהנה... ואשלים שעות שינה XD השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. רותם השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. שלישייייייייייייייי - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שיעבור בהצלחה -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. רותם (מה לעשות שפעם בשבוע לא מספיק.. מתגעגעת
) הודגש באמצעות מדגישומטיק

Ontario R Z Y H

New member
הבנאדם הנכון בזמן הנכון

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. ממממ היום? היה נחמד במירוצים, לא בריצות, במירוצים! והולך לי ממש טוב במתמטיקה! הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. אההה שיעורי מתמטיקה ושקנינו את הבייבי החדשה
תענוג הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. "אני אתן לך סיבוב" "אני לא רוצה, זה שלך"
התעצבתי מעט כי.. בייבי צלע
התעצבנתי על.. הההההההאאא אבל בסוף סלחתי כי .. התאכזבתי מ... כי... בכיתי מעצב/אושר כי.. דידנט קריי הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. "אני לא יודע אם את רצינית או צוחקת!" כל יום מהמורה שלי למתמטיקה, הוא כזה חמוד
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "יותר ממושלם"
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. אני לומדת ומצליחההה לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... ללמוד! הסרט הכי טוב שראיתי.. הממממ וואי, ראיתי ושכחחתי את השם המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. מירוצים?
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. חחח כל כך בייבי חדשה!!! כל כך מינוס.... משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. אבאאאאאאא... ואותו
התודה שלי השבוע היא ל..אבא שלי! ממש אבל פינקתי את עצמי השבוע עם.. לימודים, והרבה מאכל השבוע שהיה הוא.. פיצההה! אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? "הבנאדם הנכון בזמן הנכון" שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. wont go home without you אלבום השבוע שהיה.. מיף משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. אהה לא עולה לי משהו בראש הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. מממ כלום.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אלמד עוד! השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. בובי
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. יום שני- בגרות במת'! יום שלישי הבייבי בארץץץ - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. אצליח בבגרות אמן! -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

shir308

New member
מתחשק לי ../images/Emo3.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היום היה יום...כי.. אוקיי יום שישי שיעור קפיצות מושלם ויום שלישי יומולדת לחברה אחרי החווה
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. שיעור קפיצות טוב על שלוק
ציון טוב בהבעה
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. אמ... אולי הפרדה מהחניכים :-\ התעצבתי מעט כי.. אמממ לא יודעת התעצבנתי על... נמנמ אף אחד נראלי
אבל בסוף סלחתי כי... - - - התאכזבתי מ.. כי.. עצמי על הציון במתמטיקה
בכיתי מעצב\אושר כי... - - - - הדבר הכי מצחיק שקרה לי השבוע... התלבשות באוטו
ילד:"סליחה,אתן יכולות להגיד לי כשאתן מסיימות עם הספסל כי הוא נוח"
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "את מוכשרת את" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי...יש יש יש!! לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...ללמוד לפיסיקה (בעע) הסרט היכ טוב שראיתי.. פליקה
המקום הכי טוב שאליו יצאתי...חווה ובית של חברה משו שקניתי וגרם לי להכנס למינוס בבנק! אבל היה שווה את זה.. עומדת לקנות, ראשיית בית, שמיכה ומגנים לשלוק
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע... גולע, ענברו, איילת, שחיי, שלי ,שירלי ,שלוקי
והורי שהביאוני עד הלום. התודות שלי השבוע היא ל.. כנ"ל
פינקתי את עצמי השבוע עם.. שניי ימי חופש
מאכל השבוע שהיה הוא.. אממ לזניה

גולע

New member
מושלמיי שיילי:]]

דברי איתיי,, איך אני לא יודעת על השיעור קפיצות?! יא חצופה! D: נוו שיר למה את יורדת על ילד קטן שרצה את הספסלל שלנו?? LOL מבדר:]

shir308

New member
חחח ../images/Emo13.gif

קודם כל השיעור היה ביום שישי אז לא הספקתי לדווח
דבר שני את חייבת להודות שהקטע עם הספסל והילד היה אחד הקורעים!!!!

גולע

New member
../images/Emo176.gifיאללההה:]

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..ראשון-מעבדותD: הכיי מצחיק בעולם!!,שני-רכיבה,ובסוף היה מעולה, רביעי-שיעור קפיצותת טואובב, ועם ענברו, חמישי-אנגלית מסיבת סיום-אדיר!P:, והיה כ"כ מצחיק בחווה אבל הייתה רכיבה גורעה.., שישישבת- תל מונד:] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..נממ אולי השיעור. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. עוד מעט מסיימים לימודים סופכולסוף:] התעצבתי מעט כי.. כי בסוף היום לא נסענו לפקטוריי.. התעצבנתי על.. --לא לפה -- אבל בסוף סלחתי כי .. נופ. התאכזבתי מ... כי...עצמי.. בכיתי מעצב/אושר כי.. נממ עצב, כי אולי הכול נגמר, כל התקופה הזאת הולכת להיגמר.. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.."סליחה, שאתן מסימות עם הספסל אתן יכולות לקורא לנו?-למה?-כי הוא נוח-תגיד לי אתה רציני?-כןכן- עזבוו אותוו הוא סתם דפוק בשכל"D:,בבצפר כול השבוע היה כ"כ מצחיק וכייףף,"יודלה?- אתה יודע שאמא שלי כבר הפסיקה לקרוא לי ככה..!?-תמיד יש פעםם ראשונה-יאו שתוקP:"באנגלית במסיבת סיום חחD:,"אני ישבור אותה אני פשוט ישבור""העוגה כ"כ טעימה, אני אכלתי הכול מהר כ"כ בגלל שהיא טעימה-את רצינית?"ועוד מלא עם שחי בחמישי, לא הפסקתי לצחווק.. ובכללי עוד מלא השבוע. מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.."אוהבת אותך חיימשלי" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. היה לי שיעור קפיצות טוב ביותר, וקיבלתי מחמאות:] לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... להמשיך תרכיבה בחמישי, אייכככ.. הסרט הכי טוב שראיתי.."מה שקורה בוואגס""נ.ב אני אוהב אותך" המקום הכי טוב שאליו יצאתי..תל מונד, בצפר, וחווה.. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..שימלה שקסית, והציוד עוד מעט מגיע!!P: יאאא משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..המון!!3>3> התודה שלי השבוע היא ל.. פינקתי את עצמי השבוע עם..נממ בתי קפה?D: מאכל השבוע שהיה הוא..ממ.. היו מלא. אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..חחח אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..מאפיין.. Im sorry i cant be perfect כ"כ.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..תרכיבה בחמישי.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..היה לי אחלה ספ"ש.. השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..ממ השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..רכיבות, ימי חופשP:, - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..רכיבות טובות, ושמשהו יגרום לי לשנות את הדעה.. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..נממ.. סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

2STRIPE

New member
=]]

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. ראשון - יומצחיקק, שני - יום עוד יותר מצחיק, שלישי - ביטולים הברזות וצחוקק, חמישי - צחוק חח ושיעור =], שישי+שבת - סופש אצל מיככ =]] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. התנחלויות, שיעור, סופש אצל מיכ =] הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. הסמס של אהוביי
התעצבתי מעט כי.. ככה.. התעצבנתי על.. מי היא חושבת שהיא שהיא תדבר אלי ככה?! אבל בסוף סלחתי כי .. שתלך להזדיין לא רואים אותה יותר שנה הבאה וטוב שכך! התאכזבתי מ... כי... מהם.., ככה בכיתי מעצב/אושר כי.. ייאוש/עצבים, והרבההרבה צחוקק DD: הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. ההתנחלות אצל גל כ"כ חח, השיעור שכולם יצאו על דליתה חחXDD, שיעור אזרחותXDD, רוח יהודית חח, שיעור עם מרגוללXDDD, סופש אצל מיכ כ"כXDD, טיגון יתושיםXD, "ואם את תשארי לבדלבד בעולם? לא נוראאא", "יש אנקודות מתחת לבית", "ההוא הגדול למעלה!, לא הוא מת דפקתי אותו שם", ועוד כמה שלא לפהXDD מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. הסמס של אהובי
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. היה טוב לראות למי באמת אכפת ולמי לא.., והיה טוב =]] חח לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לצרוח עליה.. הסרט הכי טוב שראיתי.. לא זוכרת את השםXD המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. גל, בצפר, מיככ, וחווה אני חושבתXD משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..ממ משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. מיכ, רונצ', קופיפי, בר, גל, ענבלי, אהוביי
, תמרי, הילושיי, שניני, נועה, מטקה חח, ועוד הרבההההה =]]]] התודה שלי השבוע היא ל.. אהובי
, מיכ רונצ' וקופיפי
פינקתי את עצמי השבוע עם.. הברזותתת חח מאכל השבוע שהיה הוא.. סטייק חח אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? צחוק D: שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..Never Gone אלבום השבוע שהיה.. כל מיני =]] משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..Nobody knows it but you've got a secret smile הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. ריבים, פליטות פה.. הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. כבר היה =]] השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. הבזק החשמל של יתוש על המטקה חחחח השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. סיימנו ללמודד =]]], תעודות, צפון, התנחלויות חח - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שיהיה טוב =] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. כל מיני
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):לא נותן להעלות
(מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה