סורי שאני פותחת הודעה חדשה...כנסו!

סורי שאני פותחת הודעה חדשה...כנסו!

אולי לא תמיד כתבתי פה בפורום,אבל אני כל יום נכנסת לפורום וקוראת את ההודעת שלכם...וממה שאני רואה אתם ממש אחלה!!! אז רק רציתי לאחל לכולכם חג פורים שמח ומצחיק
! תבלו בחופש ותעשו חיים!!!
ב
,מורן...

חחח..יגאלוש כנס!

אני מאזור חיפה..ואני בת 14 ו-4 חודשים! חח..אוקי אני מבטיחה אני אהיה פעילה בפורום!
חג שמח!

מאמי! יופי, כןיש פה אנשים אחלה.

מקווה שיהיו אחלה אלייך, את מי את מעריצה מראש גדול? אני מאזור הרצליה בן.. חחחחחח לא משנה אממ,חג שמח!! איך היה לך?

כנס!

חח..כן אני גם מקווה ואפשר להגיד אפילו בטוחה כי אני רואה שאתם אחלה..עובדה! האמת?אני מעריצה את כולם..כל אחד ואחד מהם..באמת..הם שחקנים מקסימים ובכלל אנשים נחמדים! למה לא משנה?נו בן כמה אתה?חחח.. היה דווקא ממש כיף..עשו לנו קריוקי ומוסיקה וריקודים..ומשלוחי מנות..חחח..היה פאן..

שאני אפרט?

אוקיי: 1. אני מאוהבת. 2. הייתי אמורה ללכת עם ידידים שלי לבריכה מחר, הם הקדימו א זה להיום, ואמא שלי לא יכולה להסיע אותי, אז ביקשתי ממנה ללכת במונית שירות והיא אמרה לי "ואיך תחזרי בערב?" אז אמרתי לה שגם במונית שירות.... קיצר, היא לא הסכימה. ועכשיו יש לי רעיון שאני אשן אצל חברה שלי, אבל היא ישנה אז אני צריכה לחכות, ועד שהיא תתעורר יכול להיות שהם כבר לא יהיו בבריכה! 3. ויש עוד... אבל אלה הסיבות העיקריות...

למעלה