סטלה רעה

ליאת750

New member
סטלה רעה

אתמול עישנתי חשיש (ע"י בקבוק של ליטר וחצי מים בשיטת הגרביטציה - דומה לבאנג)... מאז (אתמול בצהריים) ועד הערב הרגשתי פשוט נורא הייתי בפחדים, בסרטים בפראנויות, פשוט סיוט. ב-9 בערב אתמול התחלתי להרגיש שכבר אני די בשליטה על עצמי אבל עדיין עד עכשיו (יום אחרי ב1 בצהריים) אני מרגיש רע ממש נפשית ויש לי סחרחורות והסטלה הרעה לא עברה לי. אני בת 50. רציתי לדעת אם זה יעבור לי מתישהו ואם קרה לכם/מכירים מישהו שקרה להם דבר כזה... זה לא עובר לי ואני מפחדת שנדפקתי לכל החיים תודה

שטול1

New member
ליאת יקרה ../images/Emo24.gif

קודם כל ולפני הכל על תפחדי דווקא הפחדים יכולים לדרדר את המצב . זוהי תופעה אופיינית לשיטת העישון שציינת משום שבשיטה זו הגוף סופג כמויות גדולות מאוד של t.h.c. משום כך היא אינה מתאימה לכל אחד. רצוי להמנע משימוש לפרק זמן ארוך מהמקובל ולשתות הרבה מים כמו כן רצוי לשהות בחברת אדם שאת סומכת על שיקול דעתו הנבון שיעזור להרגע מהפחדים . תופעות הלוואי (פחדים ,סחרחורות,בחילה,הרגשה כללית רעה) עוברות בדרך כלל אחרי שינה ארוכה , לכל היותר אחרי יום נוסף. במידה וזה לא עובר רצוי לפנות לעזרה רפואית. נשמח אם תעדכני אותנו לגבי מצבך ואם נוכל לעזור עוד אוהבים שטול

שטול1

New member
ליאת יקרה

עכשיו כשהכל נראה קצת פחות מאיים וכבר ברור שסטלה לא בהכרח תמיד עושה לנו טוב נסי לשאול את עצמך (ולענות בכנות) אולי בעצם יש לי בעייה התמכרות אם התשובה חיובית שאלי את עצמך (ולענות בכנות) האם אני רוצה לעשות אם זה משהו או להשאיר את המצב כמו שהוא. עני לעצמך בכנות אחרי הכל רק את יודעת את התשובות במידה והתשובות חיוביות ואת אכן רוצה לעשות משהו בעניין כתבי לנו (אפשר גם במסר אישי) ונשמח לעזור אני רק יכול להוסיף מהמקום שלי היום אחרי ארבע שנים ארבעה חודשים וארבעה ימים של נקיון מוחלט מכל חומר משנה תודעה או מצב רוח שהרבה יותר טוב לי בנקיון מאשר בשימוש אני החלטתי לגבי עצמי ורק את יכולה להחליט בשבילך אוהבים שטול

ליאת750

New member
שטול,

תודה רבה לך אני מאוד מעריכה, אבל זו היתה הפעם הראשונה מזה 30 שנה... לא ציפיתי שיקרה משהו כזה.. עכשיו הכל כבר עבר, אבל אני עדיין מרגישה לפעמים סחרחורת... (עברו 3 ימים)... האם זה נורמלי? מה לעשות? אני עדיין לא מרגישה מושלם בנוסף, רציתי לשאול - אם אני אלך לבית חולים, יקראו למשטרה? אם כן כניראה שלא אלך... פניתי לפורום הזה כי לא מצאתי פורום אחר שיוכל לעזור לי.... אודה מאוד לתשובתך זה חשוב לי מאוד..:)

שטול1

New member
ליאת יקרה

קודם כל לא להבהל סמים גם "קלים" לכאורה מפתיעים לפעמים גם אחרי עשרות שנים תוך כדי שימוש בנוסף לכל שאר הרעלים שנכנסים לגוף יש גם חומר הקרוי אטרופין שיש לו תכונה לספוח נוזלים (מה שגורם את תחושת היובש בפה) נסי לשתות יותר מים יכול להיות שכפועל יוצא מהארוע הגוף מוחה בדרכו והסחרחורת זו התוצאה וכן זה יכול לקרות גם אחרי עשרות שנות שימוש (כבר אמרתי שסמים זה רע?) הנסיון מלמד שהסחרחורות עוברות אחרי פרק זמן של נקיון נסי לא להשתמש שבוע שבועים ולדעתי ועל סמך נסיון מצטבר הסחרחורות יעברו כל פנייה לבית חולים הקשורה בשימוש בסמים מחייבת על פי חוק את בית החולים בדיווח למשטרה אלא ששימוש בסמי רחוב כרוך בהכרח בעברה על החוק ולעברה על החוק יש מחיר שצריך לשלם בזמן זה או אחר . אני הגעתי למסקנה שלי אחרי אינספור מעצרים ותשלומים שונים ומשונים לחברה והחלטתי שאני לא רוצה לשלם יותר . וראה זה פלא הרווחתי פעמיים גם את היום הנקי שלי וגם את העובדה שהיום השוטרים אפילו לא מכירים אותי . עסקה הכי משתלמת בחיים שלי. אין סחרחורות, אין בלבלות, חוסר שיווי משקל, משטרה, בתי סוהר וכל שאר הרעות החולות שהיו פועל יוצא של השימוש כשהייתי מסטול אף פעם לא הרגשתי מושלם ותמיד חשבתי שאם אני אדפוק את הראש עוד קצת יהיה יותר טוב לא היה יותר טוב אז בחייאת אחותי תשאלי את עצמך אולי הגיע גם הזמן שלי מנסיון אישי רק מרוויחים מזה נשמח לעזור בשאלות נוספות אוהבים שטול

planet2us

New member
שלום שטול. בתור קורא פסיבי (יומיומי) בפורום,

אני רוצה לכתוב לך תודה- תודה שאתה עונה לאנשים, משקיע מזמנך בעיקר כשבוחרת לא כאן (החלמה מהירה), תודה על האהבה שאתה מרעיף, תודה על השיתוף בתקוותך ובנסיונך. ממני, מכור נקי מסמים "קלים", רק להיום, מה- 8.8.07 ומשימוש מיני כפייתי מ- 3.12.07 ומסיגריות מ- 18.1.08. רק להיום, זכות להכיר אנשים שבחרו בהחלמה

שטול1

New member
תודה פלאנט גם לך

על השרות שאתה עושה התכנית מלמדת שרק ביחד זה עובד העיקר להמשיך לבוא אוהבים שטול

למעלה