סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית

שלום חברים. אני מעוניינת לקנות לאח שלי סיגריה אלקטרונית. שמתי לב שמשרד הבריאות לא אישר אותן, רק את היבוא. מעוניינת לדעת האם כדאי לקנות אותה. ומה ההבדל בין הסיגריות שעולות 800 ש"ח לאלה שעולות 400 ש"ח. להלן אחת הערכות הזולות בשוק שחשבתי לקנות. אשמח אם תעזרו לי. בתודה מראש ליאת

כל הכבוד ליאת

ראשית רציתי לברך אותך על הרצון לעזור לאחיך, כל הכבוד! לגבי תחליפים לסיגריות (מכילים ולא מכילים ניקוטין). בעיקרון אנחנו לא מצדדים בהם, משום שאינם תורמים למעשן, אלא מעמיקים את הנזק התפיסתי, שמתחולל במוחו של המעשן. הבעיה העיקרית שאיתה מתמודדים המעשנים היא המקום שהם נותנים לעישון בחייהם, וכל תחליף רק מקבע את התפיסה שהעישון או הסיגריה חשובה וחסרה להם, ויש להחליף אותה במשהו אחר !!! מה שמרחיק אותם מהמסוגלות שלהם לדמיין את עצמם נפרדים מהמנהג. ברוב המקרים,גם אם בטווח הקצר זה נראה כמו עוזר, הם חוזרים לעשן, ולעתים אף יותר. אני מודעת שהתפיסה שאני מייצגת אינה משקפת בהכרח את הרווח, אבל בעולם כולו וגם בישראל הגישה הזאת חילצה מליונים של מעשנים ממלכודת העישון, זה דורש העיקר פתיחות מחשבתית אשמח לענות על כל שאלה נוספת

תודה אורית ../images/Emo13.gif

אני, במקרה הזה לא חושבת כמוך. יכול להיות מצב שהבן אדם נהנה מלשחק עם הסיגריה האלקטרונית במקום הרגילה, מתי שהו נמאס לו מהמשחק (גם אינו מזיק לסביבה). ואז אולי הוא גם מפסיק לעשן.

מכבדת ומעריכה את דעתך

איש הישר בעיניו יעשה, הדעה שלי מבוססת על נסיון של שנים בתחום, של הרבה אנשי מקצוע, ובכ"ז מכבדת את החלטתך ומברכת על הנסיון לעזור לאחיך, אשמח לשמוע מה קורה איתו

OdedIsNotAfraid

New member
אני מחזק את אורית

היא צודקת בדבריה אני יכול להזהיר מתחליפי ניקוטין מאחר שהם עדיין משאירים את ההתמכרות לניקוטין לגבי גמילה אני בעיקר מדבר על הגמילה הפיזית שהיא יכולה להיות לפעמים קלה יותר או קלה פחות אך נמשכת שבועות ספורים בין שבוע לשלושה זה אינדיבידואלי, ובכאלו מקרים תחליפי טבק לעישון מקלים לגבי איך להתגבר להתחזק ולגבש תפיסה ומודעות למלכודת, אורית בהחלט מדברת לעניין. אני אוסיף משהו משלי, למד קצת על ההיסטוריה של חברות הטבק, למד על הטבק שהם מוכרים היום על החומרים שהם מוסיפים לו כדי שיהיה יותר ממכר (גורם לניקוטין להיספג יותר ביעילות לדוגמא), למד על המלכודת הזאת ודע את המידע , חשוב לדעת מה עומד מאחורי דברים, אילו אינטרסים ואלו כלים פרסומיים שיווקיים.

asafbh

New member
היי ליאת יש מבצע הכי זול לסיגריות אלקטרוניות

ישנה חברה הנקראת טאקו ויש לה את המחיר הכי זול בארץ בהצהרת החברה. והיא החברה המובילה לייצור סיגריות אלקטרוניות מומלץ מאוד... אני מצרף קישור אם את רוצה בהצלחה...:)

למעלה