סיום שנת הלימודים

סיום שנת הלימודים../images/Emo140.gif../images/Emo50.gif

הייתי שמחה לשמוע:
איזה כתה סיימתם? באיזה בית ספר?
איך הייתה מסיבת הסיום?
איך היה היום האחרון ובכלל הימים האחרונים?
איך הייתה התעודה לדעתכם ואיך הגיבו ההורים?
לאילו שגם עוזבים את הבית ספר ועולים לתיכון או מסיימים תיכון: מה החוויה הכי טובה מהבית ספר ומה החוויה הכי רעה? שיהיה לכם חופש נעים ומהנה!!! אני מסיימת ללמוד רק עוד שבועיים, ואז עוד מחכות לי 8 בחינות. תהנו מהחופש כל עוד אתם יכולים

qtgirl

New member
סיום הלימודיםםםםםםםםםם!!!=]]]]]

סיימתי יב', אין לי מושג מתי מקבלים את התעודת בגרות, ומסיבת סיום עדיין לא הייתה=]] עוד שבועיים ו8 בחינות?! איזה בחינות עוד יש??.. ובהצלחה... ואין לי כוח להיזכר בחוויות=] הכי טובה היא שעכשיו זה ניגמר=]

על מה את מדברת??

את שמחה שזה נגמר?.. תאמיני לי שהאופציות האחרות גרועות בהרבה.. מה עוד יש בחיים? עבודה ומוות.. . זהו את עוד תרצי לחזור..

זה מה שקורה

כשלא חושבים לטווח הארוך. תראה את הכינוי שלי , יספיק גם ל 1000 שנה

shirazlovemor

New member
עונה

סיימתי י"א בגלילי לא הייתה מסיבת סיום.. היינו בטנטורה והיה פצצה! (=

avital141

New member
זהווו..זה נגמרררר..

סיימתי כיתה ט' בחטיבת אלון.אני די עצובה בגלל שאני עוזבת את השכבה שלי- שכבה מעולה ואני מתה עלייה.בכיף הייתי מעבירה שם עוד 3 שנים. ומצד שני..סוף סוף סיימתי חטיבה,הסוף נראה לכ כך רחוק והנה זה פה. וז ה פשוט נגמר. אני ידועת שאני כל כך אתגעגע,אבל אין ברירה חייבים להיפרד. כל סוף הוא התחלה חדשה-והסוף הזה..היה מושלם נקווה שכך גם ההתחלה!

Double U

New member
אמממ

איזה כתה סיימתם? באיזה בית ספר? תשובה: כיתה ט' בבר לב.
איך הייתה מסיבת הסיום? תשובה: יותר ממעולה.
איך היה היום האחרון ובכלל הימים האחרונים? תשובה: היה נורא כיף. כולם התחבקו. היינו שכבה נורא טובה
איך הייתה התעודה לדעתכם ואיך הגיבו ההורים? תשובה: תודה טובה מאוד, ההורים שמחו
(ממוצע 94.5)
לאילו שגם עוזבים את הבית ספר ועולים לתיכון או מסיימים תיכון: מה החוויה הכי טובה מהבית ספר ומה החוויה הכי רעה? תשובה: אני חושב שהמסיבת סיום והיום הזה. נורא נהניתי

chuti

New member
חופשש =]

מסיימת כיתה ז' בחטיבת שז"ר עדיין לא הייתה מסיבת סיום והימים האחרונים היו לחוצים..תעודה טובהה 83.18 ממוצעע =] וההורים שמחו

Adidason326655

New member
תשובות

איזה כתה סיימתם? באיזה בית ספר? ט' - בר-לב. איך הייתה מסיבת הסיום? קיטשית רצח. איך היה היום האחרון ובכלל הימים האחרונים? לא הייתי. איך הייתה התעודה לדעתכם ואיך הגיבו ההורים? לא קיבלתי. לאילו שגם עוזבים את הבית ספר ועולים לתיכון או מסיימים תיכון: מה החוויה הכי טובה מהבית ספר ומה החוויה הכי רעה? בכתה ז' המנהל האשים אותי במשהו שלא עשיתי (הכי רעה). הכי טובה זה שהתקבלתי לכצה מוסיקה אבל זה פחות מהבית ספר.

Double U

New member
הוא האשים אותך בסיפור עם המורים?

עצוב -_____________________________-

ba r2 0 1 0

New member
אהה נכון אני זוכר../images/Emo70.gif

מעניין אם הוא עדיין זוכר את זה.... הוא התנצל?

ba r2 0 1 0

New member
סיימנו../images/Emo70.gif../images/Emo13.gif

איזה כתה סיימתם? באיזה בית ספר? ט' בבר-לב. איך הייתה מסיבת הסיום? האמת שאני דווקא אהבתי. איך היה היום האחרון ובכלל הימים האחרונים? בסדר... באלה שהייתי היה משעמם... איך הייתה התעודה לדעתכם ואיך הגיבו ההורים? טובה. הם רגילים
לאילו שגם עוזבים את הבית ספר ועולים לתיכון או מסיימים תיכון: מה החוויה הכי טובה מהבית ספר ומה החוויה הכי רעה? אממ... הכי רעה זאת טלילה.... וכל היוצא בדבר... הכי טובה... לא יודע היו כל מיני רגעים נחמדים...

סיום לימודים

איזה כתה סיימתם? באיזה בית ספר? כיתה ט' בבית ספר "בן צבי-אלון" איך הייתה מסיבת הסיום? מצוינת (יחי הסולו) איך היה היום האחרון ובכלל הימים האחרונים? היה עצוב..תחושה של סיום היתה באוויר. כולם בכו ביום האחרון איך הייתה התעודה לדעתכם ואיך הגיבו ההורים? תעודה מצוינת גם ההורים אומרים לאילו שגם עוזבים את הבית ספר ועולים לתיכון או מסיימים תיכון: מה החוויה הכי טובה מהבית ספר ומה החוויה הכי רעה? כיתה ט' זו החוויה הכי טובה..אין חוויות רעות.. אורט שפירא Here I come

למעלה