סיימתי עונה ראשונה / באתי לומר שלום

yam74

New member
סיימתי עונה ראשונה / באתי לומר שלום

אז בשעה טובה סיימתי את העונה הראשונה (החגים... החגים) וכן, אני עדיין טירונית יחסית לכולכם
אתמול בלילה ראיתי ברצף את ארבעת הפרקים האחרונים של העונה: קאסל הקסים אותי מההתחלה בערך אבל לבקט לקח לי יותר זמן להתרגל, רק עכשיו כשמתחילים לראות את הצד הרך שלה, הרגישות והפגיעות היא מצליחה לעורר אצלי רגש ומפסיקה להיות קלישאה.

בפרקים האחרונים התחילו הסיפורים היותר מעניינים (הכוונה למקרי הרצח, לא לסיפורים שמסביב, שתכף אגיע אליהם): כמו הרצח של הנמלטת שהוטבעה באמבט עם שמן מנוע, החטיפה של הפעוטה בת השנתיים והמנתח הפלסטי שנרצח. במקרים האלה היו מעורבים עוד גורמים חוץ מהמשטרה, מה שהוסיף לעסק עוד עניין. מעבר לזה התחילו להראות יותר את החיים האישיים של בקט וקאסל שלא קשורים לעבודה שלהם- האקס של בקט (סוכן FBI), ערבי פוקר משותפים ואמא של קאסל הנפלאה שמקבלת יותר מקום בעלילה (תודה, אלוהים. אני מתה על השחקנית הזאת עוד מימי "דרמה וגרג").

המשיכה של קאסל לבקט (וההיפך) מתחילה להית יותר ברורה וגלויה (להם ולמי שסביבם), ובסיום העונה נוצר משולש רומנטי עם האקס של בקט (סורנסון?). במקביל קאסל משחק באש כשהוא פותח את תיק הרצח של אמא של בקט והעונה מסתיימת בזה שהוא בא לבי"ח לספר לה מה הוא גילה (סיימתי את הפרק האחרון ב 3:00 לפנות בוקר... זאת הסיבה היחידה שלא המשכתי ישר לעונה 2. נשארתי בשיא המתח
)

כבר קראתי פה ושם את הציטוט ש"It's not about the books anymore" ואני מבינה שקווי עלילה נוספים עומדים להיפתח (או להתפתח)
אני מבינה שהטוב עוד לפניי וזה נפלא, כי התחלתי להתמכר

מקווה להדביק יותר מהר את הקצב ולבוא לחלוק אתכם חוויות (קצת פחות רחוקות
)

עונה 2 היר איי קאם

ellendili

New member
יא איזה כיף!

בהחלט הטוב עוד לפנייך עונה 2 מקסימה ו3 פשוט מושלמת. רק היזהרי מספוילרים!

ואיזה כיף שכל האנטומיה נודדת לפה

ותגידי... מה עם מרטין...?

yam74

New member
עוד לא הגעתי לספריה

את "מצרפי המקרים" שכחתי אצל ההורים שלי בחג (כנראה שזה גורל... הספר לא זרם לי בכלל) אז עכשיו יש תמריץ גבוה להתחיל לקרוא את משחקי הכס

מקווה למצוא אותו בספריה

Miss cullen

New member
כמו שכתבו לי לפני שבוע- מכאן אין דרך חזרה

אבל אני מזהירה:

לא לראות יותר מדי פרקים ברצף בשעות לילה מאוחרות !!

אתמול ראיתי ברצף עד פרק 15 של עונה 2.

ובלילה היו לי חלומות על גופות מגולגלות בתוך שטיחים ! OMG.

אז אני אנסה לקחת באיזי (כן , כן, בטח... )

תהני !

עונה 2 אפילו יותר סוחפת מעונה 1. (בעונה 1 עוד יכולתי לעמוד בפרק גג 2 ביום
)

yam74

New member
הלוואי והייתי יכולה לראות יותר מ-2 ברצף

כשהזמן שלי לראות קאסל (אנטומיה, האשה הטובה) הוא אחרי שהילדים הולכים לישון, זה לא משאיר לי יותר מדי זמן.
לראות 4 פרקים ברצף זאת פריבילגיה של סופ"ש בלבד

בהצלחה עם החלומות (תנסי לפני השינה לחשוב על דברים אחרים לחלוטין)

Miss cullen

New member
אה... עברתי לספר קריאה.. כדי להרגיע את העניין

ולהתקדם עם קאסל בקצב שפוי

בינתיים עומדת בזה ...
היום.

shirush3

New member
הטוב עוד באמת לפניך

איזה כיף!
בא לי לשכוח שראיתי ולראות מההתחלה

yam74

New member

זה בדיוק מה שאני מרגישה לגבי האנטומיה לפעמים

עדושית

New member
ימית!

איזה כיף!
וכמו שכבר כתבו מעליי - הטוב עוד באמת לפנייך ומגיע שלב שבו ממש קשה להפסיק

pennylane11

New member

אין לי הרבה מה להגיד, בגלל שאני מותשת ובגלל שכבר אמרו הכל, אבל מצפים לך פרקים אדירים וקווי עלילה מדהימים לפנייך. איזה כיף!

למעלה