סיכום גאווה 2010

TAL BAR ZOHAR

New member
סיכום גאווה 2010../images/Emo73.gif../images/Emo73.gif../images/Emo73.gif

למרות שקצת באיחור והאמת שלקח הרבה זמן להתאושש כי היו מספיק סיבות טובות! האמת שאני עדיין תשוש!חחחח.....אוקיי... אבל באמת!!!!! אי אפשר להיתעלם מכמות האהבה שההרכב העניק ובמיוחד קיבל! תחושת גאווה גדולה מהחיים מבחינה מקצועית ההרכב נמצא בשיא של השיא (והם לפני השיא שזה יהיה ברור!!) עם אלבום בכורה מרגש ופנטסטי לדודי שרון בו כלולים 2 רצועות היסטריות לדיוות הקלאב ג'ואל! אי אפשר שלא להדגיש את ג'ואל שההופעה שלה העיפה את המצעד בשנות אור פשוט ג'ואל מוכיחה את עצמה כל פעם מחדש שהיא האחת! והיא הזמרת והפרפורמרית הכי קרובה לחו"ל שיש!!!! ואני אומר זאת בגאווה ענקית !! דודי שרון במוח שאי אפשר לעצור חומרים חדשים בסט שהעיפו ניצוצות פדבקים היסטריים על האלבום החדש והמכירות מתקדמות כמו לחמניות ובצו'פרים נחטפים כמו סוכריות במלחמת גוגומגוג!! חברים ראיתי את כולכם ואני נהנתי לראות אתכם נהנים ברמות שהמון זמן לא חוויתי !! חברים כבר סופ"ש הזה אנחנו יוצאים לסיבוב הופעות בדרום אמריקה (מקסיקו גדל+מקסיקו סיטי+חוליקאן לאון) ונחזור לקראת חודש שביעי בערב היסטרי (השקת האלבום) של המאסטר !!! כל הפרטים בקרוב!! חברים ניהיה בקשר כאן ובפייסבוק!! לעידכונים שוטפים ומרגשים במיוחד לייקו בפייסבוקקקק יש למה לצפותתת !!!!! חברים קיץ 2010 לגמריייי כאןןןןן ואיתו האלבוםםםםםםם!!!!!!! תפסו שיזוף נעים ותגבירו את הווליום !!!!!!!!!!!!!! המוןןןן עידכוניםםםם כלכךךךך בקרוב !!!!!!!!!!!!!!!!!
נסיעה טובהההההה ניפגש בקרובבבבב!!!!!!!!

בהצלחה להרכב המדהים הזה! לא היה ולא יהיה!!

ההופעה במצעד פשוט הקפיצה את כולם, היתי בשורה הראשונה, אומנם קצת באיחור עד שעלו אבל היה שווה כל דקה של מחיצה שם חחח, כולם צרחו והשתוללו כשהם עלו, השיר שג'ואל פתחה איתו מעלף, כמה רכות בקול שלה והתנועות.. פשוט מדהימה...נהנתי לראות אתכם! דודי מלך אין עליו. חולללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללה עליכם! תעשו חיים ותקפיצו למקסיקנים תתחת!
גאווה שולטת!

t rex1

New member
חחחח הרגת אותי דובשנית

"תקפיצו למקסיקנים תתחת" חחח חזק.

למעלה