סיכום הוא והוא 2009 - 11.07.09

gellerj

New member
סיכום הוא והוא 2009 - 11.07.09

אחרי צמד הופעות כמו שהיו אתמול, קצת לא נעים לי לכתוב על זה בפורום כי כל מי שלא היה יצטער על זה. אלו היו שתי הופעות מדהימות ואני שמח מאוד שהחלטתי ללכת לשתיהן. כמה שהזאפה עצבנו אותי וכמה שאני לא אוהב את המקום, האווירה הייתה מדהימה, הפלייליסט היה מעולה, הביצועים היו יפים וערן ושלומי היו מדהימים. הנה הפלייליסט של שתי ההופעות: 1. לירון (סיפור) 2. שולחן הכתיבה 3. החיים שלי טובים 4. קיץ 5. שרמוטה פוריטנית 6. נשים כותבות שירה + עדות 7. דניאלה 8. פרפרי תעתוע 9. מותק, את אצלי בראש 10. בחור מצוי 11. אני שוקעת, תפוס אותי 12. בעיות אישיות 13. אליסה + קרבות תרנגולים 14. אינטואיציה (הופעה שנייה בלבד) 15. בחוץ 16. הצעה לשיר ערש חדיש 17. בחצרות בחושך (הופעה שנייה בלבד) 18. הוא והיא 19. עברנו לצפון 20. לילות של ירח מלא 21. כולם אומרים 22. אריק הדרן 23. נשל הנחש (הופעה ראשונה בלבד) 24. מגדל הפזמון (הופעה שנייה בלבד) 25. תמונה אימפרסיוניסטית (הופעה שנייה בלבד) כמו שאפשר לראות ההופעה הראשונה הייתה קצרה יותר, כנראה בשל אילוצי זמן. בשתי ההופעות שלומי גם מצא את הזמן לברך את ערן ליום הולדתו - בראשונה הוא הגיש לו פרחים בהדרן והקהל הצטרף בשירת "היום יום הולדת", ובשנייה הייתה זו עוגה עם נר ושירת "Happy Birthday to You". שני ביצועים שאהבתי במיוחד היו "בחצרות בחושך" (לא במפתיע..) כשכל האורות הוחשכו וערן שר תחת אורות עמומים, עם שלומי מלווה בתחילה בפסנתר ובסוף עם יד אחת על הפסנתר ועם היד השנייה מכה על תוף; השני היה הביצוע של "אריק" ע"י ערן, במיוחד בהופעה הראשונה שבה הוא הוריד את הגיטרה באמצע השיר והחל לבעוט ולצעוק ממש, היה מדהים. אני חושב שאין מישהו אחד שהגיע לאחת ההופעות ויצא מאוכזב. חבל שהם עושים את זה רק אחת לתקופה ארוכה, צריך לעשות סיבוב של המופע הזה.

osn

New member
איזה מדהים

הייתי רוצה להיות לפחות באחת מהן, נראה שעכשיו ניאלץ לחכות הרבה זמן... הם באמת מדהימים, שניהם ביחד וכל אחד לחוד, אבל הביחד שלהם, לפחות ממה ששמעתי בהקלטות מהופעות וגם בהופעה משותפת אחת, עולה על סכום החלקים. שניהם מרגשים,כ"א בדרכו . (בביקורת על המופע הנ"ל בפורום ב-ynet נכתבו דברי הערכה לערן על כך שבחר לחגוג את יום הולדתו על הבמה, בשתי הופעות, ולא רק מתוך מחויבות לעבודה אלא מתוך בחירה ומחויבות לרוק ). אה, וכבר היה סיבוב הופעות ל"הוא והוא", עכשיו רק צריך לחכות שהוא יחזור...

למעלה