סיכום הופעה בלבונטין 7 - 05.06.09

gellerj

New member
סיכום הופעה בלבונטין 7 - 05.06.09

כרגיל, הופעה מעולה בלבונטין. הפעם ההופעה הייתה מוזרה מעט, ערן היה במצב רוח לא רגיל. אחרי שביצע שיר אחד מהחלק "הרוקי והאפל" כדבריו של ההופעה, הוא החליט להפסיק ולעבור דווקא לרצף שירים שקטים ונינוחים יותר. יחסית להופעת רוק היה מקבץ מאוד איכותי של שירים שבדרך כלל לא זוכים להם בפורמט הזה. הגיוון הזה מוצלח, בכל אופן, שלא יהיה ספק. הפלייליסט כדלקמן: 1. על קו העימות 2. המכסה הירוק 3. הג'ינס הנמוכים 4. תכלית בתחתית 5. הוא והיא 6. ערב ב' כסלו 7. חופשי 8. לשטוף 9. גלגל 10. ערב חולה 11. תותים 12. ירושלים אהובתי 13. אליסה + קרבות תרנגולים 14. ואז הופיעה בטי 15. נשים כותבות שירה + עדות 16. בלילות של ירח מלא הדרן: 17. בחוץ הדרן שני: 18. רטוב וחם 19. קיץ 20. כרמלה גרוס ואגנר

osn

New member
אני רואה

שעדיין אין ממש יצוג לאלבום החדש...רק שני שירים. למרות שהסטליסט הזה בהחלט מקסים, והוא חזר ל"ירושלים אהובתי" שלא שמעתי בהופעות האחרונות ,והיה גם "גלגל". היו ממש ביצועים שונים לשירים? כי חלקם ממילא בביצועים נינוחים ולא "רוקיסטיים" מדי... שמחה שנהנית (איך אפשר שלא?) ולשבוע הבא בירושלים הבנויה!

osn

New member
מרתף 10? ../images/Emo8.gif

נמצא בירושלים (23)

וואלה.

את צודקת, וכרגיל חייכת אותי.. נפגש בשישי. (ואגב זה מוצאי יום הסטודנט של אונ' חיפה, את/מינהל יקר לא הולכים להופעות שם? משינה, עברי לידר, ברי סחרוף, כנסיית השכל ובשישי עצמו מסיבת בריכה עם מאור כהן ועוד...) לא יודעת אם זה ייתרון או חסרון שהכל באותו היום....

ליאורנר

New member
תגובה על ההופעה....

לפי דעתי ערן צור מביא את ההופעה הטובה ביותר כיום בארץ ישראל, לא הייתי בהרבה הופעות שלו(נראה לי רק 5) אבל זאת ההופעה הטובה ביותר שהייתי, הרבה שירים שהוא שר כל הופעה כמו 'בחצרות בחושך' 'תמונה אימפריולסטית'(מקווה שככה רושמים) 'rush time' ועוד לא היו בהופעה הזאת, עשה כמה שירים שאני לא מכיר וכמובן שהופתעתי לטובה, חבל רק שהוא לא סיים את ההופעה עם 'אלינור' שזה מכל ההופעות שהייתי היה הסיום הכי יפה להופעה,אבל גם 'כרמלה גרוס וואגנר' זה טוב היה גם את הקטע ב'נשים כותבות שירה' שרם אוריון ניגן עם בקבוק בירה וזה הביא הרגשה מכאילו אתה נמצא במועדון ufo בשנות ה 60 המאוחרות, מוסיקה פסיכודלית זה טוב קיצר היה טוב, היה כיף, תודה על הכרטיסים חינם להופעה ונתראה בעוד הופעות כמובן נ.ב חייבים להגיד מילה טובה על הגיטריסט המדהים רם אוריון(סאונד גיטרה מדהים יש לו) שיש לו חלק לא פחות חשוב בהופעה,

זכיתי להקליט כבר כמה פעמים את רם אוריון

מנגן עם כוס או בקבוק וזה באמת מדהים (חשבתי אפילו להעלות ליוטיוב..) הוא בהחלט נפלא. אוחחח, כמה שעשיתם לי חשק להופעה שמחה שנהנתם ובקרוב אצלנו (בצפון)

ליאורנר

New member
הייתי מאוד שמח אם היית מעלה קטעים כאלה ליוטוב

או שולחת לי איך שהוא, ואם בכלל יש מישהו שצילם משהו מההופעה הזאת או מהאחרונות הייתי מאוד שמח לראות זאת איך שהוא

אוקיי, אם אעלה אשים לך פה לינק.

(בזמן האחרון אני מקליטה רק את השירים החדשים, את כל השאר הרי כבר יש פחות או יותר ואת החדשים עדיין אי אפשר לשים אחפש בין כל מה שיש לי אם יש משהו שאפשר).

תמר לשם

New member
הופעה אדירה!!!

אין ספק שאני מגדירה אותה כאחת ההופעות הטובות שראיתי. משהו באמת היה שונה בהופעה הזאת, הביצועים השונים שבחלקם עוד לא נתקלתי, החיבור הנפלא של קרבות תרנגולים לבטי לנשים כותבות שירה ועדות, הירידה לקהל שהייתה מפתיעה ויצרה תחושת חמימות (משהו ביתי, בגובה העיניים), הרוק, האנרגיות, בחירת השירים הנפלאה והמקום הגדול שהוקדש לשירה משותפת עם קהל. כל אלו יחד הפכו את ההופעה לחוויה יוצאת דופן. עושה חשק לעוד הופעות

למעלה