סיכום השבוע

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

שיר השבוע שלכם [של בעז שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?

תודה ../images/Emo9.gif

שיר השבוע שלכם [של בעז]- הקליטה שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- בשורות רעות/ נעם רותם בילוי השבוע שלכם- יום כיף באיכילוב נחשב?
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- היה שבוע מלא בסרטים כי לא יכולתי לצאת מהבית אז ראיתי בין היתר את: אביבה אהובתי, החוזה ואדמה משוגעת (שהוא לא לבעלי לב חלש..
אבל הוא מוכיח את טענתי שקיבוצניקים הם עם נכה ריגשית
) תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - שמעתי רק אלבומים ומייספייסים השבוע.. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- זה לא משהו שאני ממש יכולה להמליץ עליו אבל האנשים שאני אוהבת לגמרי עשו לי את השבוע..! משהו שהרס לכם את השבוע- הבחינה שנדחתה לי שוב, התוכניות שהתבטלו לי והצלעות שלי שהחליטו להזכיר לי את קיומן כתוצאה מתאונת שרשרת באיילון
היה שבוע כייפי!
משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- לחזור לנשום וללכת.. ואולי להצליח לסיים את התואר כבר..
מאכל השבוע: הרבה יותר מדי comfort food משפט השבוע שלכם: "אני באלף חלקים אוכל שוב מתוקים בלילה במיטה".. האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא, אבל פגשתי את מרפי במקום ואני חייבת לציין שהוא הרבה הרבה פחות נחמד בלשון המעטה ומשום מה הוא החליט שהוא ממש אוהב אותי..

ZoHaRoT

New member
אני :]

שיר השבוע שלכם [של בעז]- הקליטה שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- לא יודעת.. בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- השבט תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]- משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- התקררות משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- אממ... מבחנים?
מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: "אין לי כח לרצות לנסות להבין אותך" (יוני בלוך- אחרי שאפרת התאבדה) האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא :(

ady18

Well-known member
מסכמת

שיר השבוע שלכם [של בעז הקליטה שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- האביב שלי יגיע הגשמה עצמית והשיר של טינטניק בילוי השבוע שלכם- חברים סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו -ציפורי לילה גל"צ תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא-הופעה מאכל השבוע: פסטה משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?לא

עוד שבוע עבר

שיר השבוע שלכם [של בעז]- לא שמעתי השבוע שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- שירים מזעזעים בגלגל"צ בילוי השבוע שלכם- נסיעות הלוך ושוב על איילון לצורך העבודה החדשה שמצאתי לי סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - לצערי גלגל"צ, תחנה מעצבנת ממש! תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- למצוא עבודה שנוהגים בה הרבה. ובכלל למצוא עבודה
אה, וגם אני רוצה להמליץ על הספר "רודף העפיפונים" זה ספר מעולה (למרות שהוא כבד כזה וקצת קשה לקריאה). משהו שהרס לכם את השבוע- לחץ! משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- עוד עבודה.... מאכל השבוע: פירות ואנרג'י משפט השבוע שלכם: "בשבילך אלף פעם ויותר" (מהספר 'רודף העפיפונים') האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא פגשתי.

למעלה