סיכום השבוע

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

שיר השבוע שלכם [של של בעז שיר השבוע שלכם [לא שלבעז]- בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?

S h i v e r s

New member
איל-א-ליז

שיר השבוע שלכם [של של בעז]- אנלא אוהב אפאחד שיר השבוע שלכם [לא שלבעז]- ערפד בילוי השבוע שלכם- תופים סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- שבתות וחגים תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - לא שמעתי תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- אפרופו עם גבינה משהו שהרס לכם את השבוע- כשנגמר האפרופו עם גבינה משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- תופים מאכל השבוע: אפרופו? משפט השבוע שלכם: "שאפשר,שאפשר!"

../images/Emo9.gif

שיר השבוע שלכם [של בעז]- הקליטה שיר השבוע שלכם [לא שלבעז]- לקטוף את הירח/ כנסיית השכל בילוי השבוע שלכם-
טלויזיה במיטה וצעקות איי 60 פעם בדקה? כיף גדול! סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- starting over (ידעתם שזה נחשב ריאליטי?
) וראיתי את אמן האשליות ואת סטפ אפ (סרטים) אה והתמכרתי לחלק מסדנאות ה"התחדשות" בערוץ החיים הטובים, מה שרשמית מוכיח שאני חייבת לצאת מהבית! תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - אני חייבת לחדש אלבומים!! (מה שלא גרם לי לשמוע רדיו) תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- בכוונה לדרוך?
טוב, אמא שלי חזרה מסוג של טיול שורשים של שבועיים במרוקו עם סיפורים מגניבים.. משהו שהרס לכם את השבוע- כאבים.. והתואר שאני מתה לסיים ולא באמת יכולה נכון לעכשיו.. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- לסיים את התואר?! ולהתחיל לעבוד! אה ומחר אני קמה לפני השמש בשביל ברכת הגומל לכל הלחוצים..
מאכל השבוע: כל דבר אכיל בערך.. (לשבת בבית זה דבר נוראי!) משפט השבוע שלכם: "אל תקחי את החיים קשה מדי, גם ככה לא תצאי מהם בחיים" (הברקה של חבר טוב שלי אתמול..) האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?
!!!!!!!!!!!!! שבוע טוב ונטול כאבים שיהיה לנו..

סיכום השבוע

שיר השבוע שלכם [של של בעז]- לא שמעתי השבוע. שיר השבוע שלכם [לא שלבעז]- הרבה בילוי השבוע שלכם- נסיעה באוטו של העבודה למרפאות ילדים של קופ"ח למיניהן סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - 88FM, אבל אני מתייאשת כי לא בכל מקום יש קליטה. תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- שהבוס שלי העביר אותי לעוד תפקיד שיכולתי לשבת ולקרוא ספר ולהרוויח על זה
משהו שהרס לכם את השבוע- ג'יפיאס שמחליט לבלבל באמצע כביש מהיר (זה האריך לי בכמה שעות את החזרה הביתה
) משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- עוד עבודה מאכל השבוע: חטיפי אנרג'י וכאלה משפט השבוע שלכם: "כיכר לפניך בעוד 100 מטרים, צא ביציאה השניה"..... האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? בטח שפגשתי אותו. קבוע כל שבוע.

ZoHaRoT

New member
אני!

שיר השבוע שלכם [של של בעז] הקליטה שיר השבוע שלכם [לא שלבעז]- הממ... יש כמה שירים של יוני.... בילוי השבוע שלכם- אין
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- השבט תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - אין תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש]אין משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: "תני לי חבל אולי עוד אוכל למשוך אותך ישר אלי" יוני בלוך האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא :(

למעלה