סיכום השבוע

ady18

Well-known member
סיכום השבוע

שיר של אפרת: שיר לא של אפרת: בילוי מיוחד: משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- התחדשות השבוע- תוכנית לסופ"ש- מדליקים נרות- מאכל השבוע-

אריה31

Member
מנהל
מסכם

שיר של אפרת: אווה מאריה שיר לא של אפרת: Blue moon - Kendal Johansson http://www.youtube.com/watch?v=0TPAceeMM6A שיר השנה שלי 2011, אתם חייבים לשמוע, שיר מיוחד ומרגש!!! בילוי מיוחד: עם חברים ביום שלישי בסרט "רודף צדק" משהו שעשה את השבוע: מפגש עם חברים לצורך המצעד השנתי ביום רביעי תוכנית לסופ"ש: הערב הליכה עם ידידה, מחר ביה"כ, במוצ"ש אולי מועדון מדליקים נרות: ברור, כל יום מאכל השבוע: עוגיות שוקו צ'יפס

ady18

Well-known member
מסכמת:

שיר של אפרת דיאטה לא של אפרת :ירח משהו שעשה יום חופש שופינג בילוי מיוחד עם חברות בסינמה סיטי וסרט חביב"סילבסטר" והופעה של אפרת כמובן. התחדשות:שתי חולצות+עליונית. תוכנית לסופ"ש:היום שופינג מחר הדלקת נרות משפחתית. מדליקים נרות ברור. מאכל: כריך אבוקדו.

יאללה, אני

שיר של אפרת: אוריה חוזר הביתה (הבחורה עם החתולים...) שיר לא של אפרת: מחר - אביב גפן (הצלצול טלפון החדש שלי) בילוי מיוחד: טיול שנתי, נחשב? משהו שעשה את השבוע: חברות בעיקר. משהו שהרס את השבוע: לסדר תיק לטיול שנתי, ש-ו-נ-א-ת את זה. התחדשות השבוע: כלום תוכנית לסופ"ש: לחגוג לחברה יומולדת! מדליקים נרות: כשזוכרים... מאכל השבוע: לביבות לחנוכה

למעלה