סיכום השנה (העברית) שעברה...

סיכום השנה (העברית) שעברה...

אז קצת באיחור .... - שנה עברית חדשה טובה לכולכם.. וגמר חתימה טובה!! - סיכום השנה שלכם+התפקדות: שם: גיל\כיתה: תכנית השנה: דמות השנה (מראש גדול כמובן):: שיר השנה: איחולים לשנה החדשה? דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו: דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה: סמיילי השנה: המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה: חלום\ משאלה שלכם לשנה באה: מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג? מה אתם הכי אוהבים בחג?

chuti

New member
מסכמתתתתתת =]

שם: הילה גיל\כיתה: 14 ט' תכנית השנה: ראש גדול דמות השנה (מראש גדול כמובן): רועי וינברגגגגגגגגגגגגגגג
ותומר אופנר שיר השנה: "באנו להעיר את העיר" של מומי לוי איחולים לשנה החדשה? שתהיה לכולםם שנה טובה :) ומוצלחת ואתם יודעים את כל השנים שאפשר לאחלץ דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו: אממ ממוצע 91 בתעודה :) ועוד כמה דברים דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה: המון המון המון המון דברים סמיילי השנה: =] / :) המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה:.... חלום\ משאלה שלכם לשנה באה:
מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג?המשפחה.... רועי. XD מה אתם הכי אוהבים בחג? את החופש ולהיות עם המשפחה.

inga95

New member
מסכםם !! + חדש !! ( בערך )

גיל\כיתה: 13 ז' תכנית השנה: ראש גדול !! דמות השנה (מראש גדול כמובן): אלחנן שיר השנה: Sweet escape איחולים לשנה החדשה? שנה טובה דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו: קיבלתי מאה שתי מבחנים רצוףף !! ח.. דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה: אין .. סמיילי השנה: :] המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה: שרק 3 ,קיץ אחד ביחד , ראש גדול חלום\ משאלה שלכם לשנה באה: שתיהיה עונה חדשה לראש גדול !! מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג? אלחנןן מה אתם הכי אוהבים בחג? דבשש היי אני חדש פה כאילו אני גולש פה הרבה אבל לא כל כך מגיב אבל עכשיו כן !! יאללה תגיבו אנשיים

chuti

New member
ברוך הבא :)

הילה 14 אגב המשאלה שלך היא גם שליי =]

chuti

New member
דמות אופס ../images/Emo9.gif אממ אז דמות

אממ לא יודעת איתי

soybelinda

New member
עונה =]

שם: טלי גיל\כיתה: 16, י"א תכנית השנה: אין דמות השנה (מראש גדול כמובן):: קשת שיר השנה: יש מלא איחולים לשנה החדשה? שתהיה שנת שלום דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו: כלום חח דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה: לא זכור לי סמיילי השנה:
המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה: הרבה חח חלום\ משאלה שלכם לשנה באה: אין משו מסויים מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג? כולםםםםםםם חחחח מה אתם הכי אוהבים בחג?כלום חח

א ת ו ש ש

New member
עונה!!

כמה זמן לא כתבתי פה! שם:אתי גיל\כיתה: 14 ט' תכנית השנה:האנטומיה של גריי דמות השנה (מראש גדול כמובן)::יעל שיר השנה:לא יודעת... איחולים לשנה החדשה?שתהיה שנה טובה ורגועה דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו:הופ הופ טרללה גדלתי בשנה חח סתם...לא יודעת היתה לי חרא שנה דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה:שהשנה הזאת הייתה סמיילי השנה:
המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה:פיפס, שעות מתות = ספרים , וסרט תמיד מומלץ פרל הארבור! חלום\ משאלה שלכם לשנה באה:להצליח בימודים ולתקן את כל מה שהיה שנה שעברה מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג?משפחה מה אתם הכי אוהבים בחג?ערב חג עם כל המשפחה

עונה:)

שם:דיאנה גיל\כיתה:12 כיתה ז' תכנית השנה:אממ חח ראשגה והאנה מונטנה וכל מיני חח דמות השנה (מראש גדול כמובן)::אלדי רוני ותומר
שיר השנה:וואי יותר מדי חחח איחולים לשנה החדשה?שנה טובהושתתחיל ברגל ימין
דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו:לא זוכרת בכלל XD שהייתי פעמיים בסט?חח דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה:לא דעת חח סמיילי השנה:
חח המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה:אממ סרט "הסודות" ו"דיסטרביה"לגמרי שולט חלום\ משאלה שלכם לשנה באה:לראות את אלדי ותומר
רוני כבר בטוח אראה חח מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג?הייתי בצימרים עם ההורים שלי אז אממ הם?חח מה אתם הכי אוהבים בחג?את החופשששש חחח

ילד רע 16

New member
גמר חתימה טובה ../images/Emo13.gif

שם: עדן גיל\כיתה: 16, י"א תכנית השנה: "הנפילים" דמות השנה (מראש גדול כמובן):: יעל שכטר שיר השנה: "יחפה" \ נינט טייב איחולים לשנה החדשה? ברכות, אושר, בריאות ושתלכו בדרך הפרחים ולא בדרך הקוצים - שכל מה שתרצו יתגשם. דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו: אין משהו מיוחד דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה: הרבה דברים רעים, אבל אני מעדיף לשכוח אותם :) סמיילי השנה:
שעומד למות ... המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה: "הנפילים", "מסכים", "דני הוליווד"; חלום\ משאלה שלכם לשנה באה: שהכול יהיה כפי שארצה. מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג? נינט טייב. מה אתם הכי אוהבים בחג? את האווירה והמשפחתיות שחסרה לי מאד.

עונה..

שם:דניאל גיל\כיתה:16 י"א תכנית השנה:לא דעת. דמות השנה (מראש גדול כמובן)::מממ..קשת?| שיר השנה:הוא יותר שיר הרגע ולא שיר השנה..Time is Running Out איחולים לשנה החדשה?הצלחה וכל זה דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו:קרו לי מלא דברים.לא עולה לי משו מיוחד שיש לי צורך לציין אותו. דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה:כנ"ל..רק שלא קרו כ"כ הרבה דברים רעים:) סמיילי השנה: :) המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה:הלוחשת לרוחות. רק כי אני מחכה לעונה הבאה=/ חלום\ משאלה שלכם לשנה באה:זה לא חלום או משאלה כי זה יקרה אבל נו מילא.לעשות צניחה חופשית:) מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג?משפחה מה אתם הכי אוהבים בחג?את התפוח?חחחחח וכמובן-החופש.

עונה... קצת באיחור:]

שם: ספיר גיל\כיתה: 15 וחצי י'. תכנית השנה: לא רק השנה... תוכנית של כל החיים- חברים! דמות השנה (מראש גדול כמובן):: אממ איתי. שיר השנה: Hey There Delilah של ה- Plain White T's וגם 1973 של ג'יימס בלאנט. איחולים לשנה החדשה? אושר, שגשוג, הצלחה והכי חשוב- בריאות:] דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו: עבדתי!!! יש לי כסףףףףףףףףףףףףף דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה: אממ אין משהו ספציפי. סמיילי השנה: D: המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה: שקרים יפים- ספר, ספיידרמן 3 זה אחלה סרט... חלום\ משאלה שלכם לשנה באה: להצליח בבגרויות, בריאות [כל החיים..], ואממ אולי למצוא חבר:] מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג? רןןןןןןןןןןןן דנקר כפרעעעעעעעעעעע חחחחח וגם המשפחה. מה אתם הכי אוהבים בחג? חופש, ואת הערב חג עצמו שהוא אחלה ויש הרבה אוכל:]

דניאל 6 1

New member
עונה באיחור כמו תמיד :]

סיכום השנה (העברית) שעברה... שם: ילנה גיל\כיתה:16 יא' תכנית השנה: ראש גדול דמות השנה (מראש גדול כמובן):תומר שיר השנה: ואיי יש כל כך הרבה איחולים לשנה החדשה? יש כל כך הרבה דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו: התחלתי לעבוד דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה: לא רוצה להיזכר בזה בכלל סמיילי השנה: :] תמיד צריך לחייך המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה: ספר- נשיקות לא קונים במכולת חלום\ משאלה שלכם לשנה באה: להצליח הלימודים מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג? ידיד הכי טוב שלי זכרונו לברכה מה אתם הכי אוהבים בחג? שכל המשפחה ביחד

עונה, באיחור רציני><"

שם: שרי[saray
] גיל\כיתה: 14.5-ט'... תכנית השנה: ראשגה
דמות השנה (מראש גדול כמובן): קשת
שיר השנה: איזה ריבועים
איחולים לשנה החדשה? בהצלחהD: דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו: הצטלמתי עם זה שעושה את לימונה|ריר| דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה: יותר מידי ריבים:S סמיילי השנה: :)/D: המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה: היי סקול מיזיקל, רטטוי, נודל.... חלום\ משאלה שלכם לשנה באה: לטוס להטלנד
מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג? ממ...עם חברות. זה בטח הרבה יותר כייף...אבל חגגתי אצל סבא וסבתא... מה אתם הכי אוהבים בחג? מתנות
שנה טובה:)

digikids

New member
עונה, חדש פה../images/Emo3.gif

שם: יפתח גיל\כיתה: 13/ח' תכנית השנה: הנפילים! דמות השנה (מראש גדול כמובן): דבש!! שיר השנה: אין. איחולים לשנה החדשה? שלום בעולם דבר מיוחד שקרה לכם השנה ואתם הכי מתגאים בו: אין דבר מיוחד רע שקרה לכם השנה: אין סמיילי השנה:
וכמובן...
המלצה שלכם על סרט\ספר\תוכנית טלווזיה שהלהיבו אתכם השנה: הרמת מסך של ליאת רוטנר, ספר מצוין
חלום\ משאלה שלכם לשנה באה: שלום בעולם. מי תרצו הכי הרבה שיחגוג אתכם את החג? שליט גולדווסר רגב. מה אתם הכי אוהבים בחג?

למעלה