סיכום חצי עונה (ספוילרים למי שלא צפה בעונה 6)

דנה1982

New member
סיכום חצי עונה (ספוילרים למי שלא צפה בעונה 6)

טוב, אז אולי לא בדיוק חצי עונה, אבל מאחר ויש פגרה, אפשר בכל זאת לסכם את מה שהיה לנו בינתיים...

אני חייבת להודות שאני חלוקה עם עצמי לגבי איכות העונה. היו פרקים מעולים אבל היו גם כאלה שהיו קצת פחות.... יש לי גם אכזבות קטנות לגבי סיפורים בעלילה - העובדה שהמירוץ של אלישה לא היה בשום שלב נושא לדיון מול קארי ואלישה, עסקת הטיעון של קארי ושלא לדבר על משולש קארי-קלינדה-לנה שמיצה את עצמו ממש מזמן.
מצד שני, נראה שמפתחים לנו קשר בין אלישה לפין, אז אם מתישהו נגיע לשם (וזה בטח יהיה מייגע כמו אלישה-וויל) יש מצב שזה יהיה שווה את זה.

מוזמנים לסכם את העונה שלכם בינתיים

העונה טובה אבל לא ברמה של הקודמת..

ההתחלה הייתה ממש טובה, כל עלילת קארי והשינוי של פלורק/אגוס..
הבעיה (לדעתי) שאין באמת קשר בין הפרקים והרבה דברים חסרים, נגיד אלישה רצה ולא נראה שדיאן וקארי יודעים מזה..למה פתאום קסטרו יצא מהמרוץ?! הייתה לו את הקופסא שבקלות יכלה להוציא את אלישה מהמרוץ והוא הביא אותה לפרדי, וחוץ מזה למה לשכנע את אלישה לא לרוץ אם הוא פורש על ההתחלה?! למה בישופ לא רצה לעזור לקארי?! הוא הביא שהוא נאמן, ואני בספק אם הוא עשה את כל זה רק בגלל שהוא צריך עורך דין באירופה.. איפה רובין/דין/קארי השני נעלמו פתאום?! למה אלישה לא הציעה לפין לבוא לפלורק/אגוס/לוקהרט?!
&nbsp
גם הקטע שהם אמרו כבר בתחילת העונה שדמות/שחקנית עוזבת מוריד קצת.. הייתי מעדיף לקבל את זה בהפתעה כמו עם וויל..

למעלה