סיכום שבועיי

reut444

New member
סיכום שבועיי ../images/Emo13.gif

מה שיר השבוע שלכם של דניאל? מה שיר השבוע שלכם בכללי? בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- סקופ השבוע שלכם- תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- שבתת שלוום

מיוש94

New member
עונה

מה שיר השבוע שלכם של דניאל?אין מה שיר השבוע שלכם בכללי?Black Eyed Peas-I Gotta Feeling בילוי השבוע שלכם-עבודה חחח סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם-ER סקופ השבוע שלכם-מחר אני נוסעת לאילת!!!!! תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו-לא יודעת......פשוט לנוח חחח משהו שהרס לכם את השבוע-שום דבר משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא-אילת!!!!!!!!

אננננננננני :]

מה שיר השבוע שלכם של דניאל? באה או נשארת .. :] מה שיר השבוע שלכם בכללי? חלק ממך - שירי מיימון בילוי השבוע שלכם- חברים מתנחלים אצלי בבית
סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- אמממממ שנות ה- 70 חחחחחח סקופ השבוע שלכם- חם לי
תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] אממ לא נראלי שיש D : משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- סקייפ חחח זה כמו טלפון רק שזה בלי כסף
משהו שהרס לכם את השבוע- חברה שלי משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא- יגמר תשעה באבבבבבבב שבת שלוווווווווום
:]

למעלה