סיכום שבועי (באיחור גדול
)

YaEl 15

New member
סיכום שבועי (באיחור גדול ../images/Emo3.gif)

שבוע שני בלי פרקים של האוס, ואני עדיין, באופן מפתיע, עומדת על רגליי ומתפקדת... עד כמה שאנ מתפקדת בד"כ... הומ... אולי זה בגלל שאני במילא רואה האוס *כל הזמן*... בלי השהיות נוספות, ובלבולי מוח... מהם השרשורים הבולטים שהיו לנו השבוע?
קיבלנו בברכה את gun the LOVE, שפתח דיון קצר על חלק מהסדרות החדשות בערוץ, דיון שקצת יצא מידי שליטה בגלל מלחמת החתולים המתמשכת שלי ושל גליה|סגדש|
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=891&msgid=108488211
עלה בשעה טובה סקר חדש לפורום... ואה, גילה ואני הצלחנו שוב לריב
בוויכוח: "תשוקות או ימי חיינו"
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=891&msgid=108535660
פרק חדש של "בוסטון ליגל"- וקוהו שלנו עזב בשעה טובה את "קריין פול ושמידט"... טוב, לא בדיוק "בשעה טובה", לפחות לא לדעת חלקנו (*אהמ.. אהמ... שוב, מיני ריב עם גליה
מה יהיה? הא, גליה? תזמיני אותי לביקור פיוס בעיר הקודש? אני אביא את החומוס בשביל הסולחה.. אהה... ואת תצטרכי לאכול אותו, כי אני שונאת חומוס
כל הפורום מוזמן כמובן
)
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=891&msgid=108639426
שרשור "מי שמתחתיי" שפתחתי
עד כה הצלחתי להבחין בשני דברים: 1. אנחנו פורום עצלן - כל היום אוכלים ושותים, ובסוף אנחנו גם עייפים... 2. השרשור היחיד עד כה שבו אני וגל לא הסתכסכנו.. מי שרוצה לצפות בפלא:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=891&msgid=108587744
ושרשור אחרון לשבוע - דו קרב בין "אמריקן איידול" ל"הטופ מודל הבאה"... עוד אין ריב ביני לבין גליה, אבל יהיה אחד קטנטן ממש בקרוב
כבר אמרתי שאני ממש אוהבת את גליה ?
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=891&msgid=108675830 ולבסוף, בגלל שאנחנו בני אדם אחרי הכל, וזה אומר, שנחנו *מאוד* אוהבים לדבר על עצמינו, הסיכום של השבוע שעבר -
משהו חשוב שהספקתם לעשות בשבוע שעבר?
משהו שלא הספקתם בשבוע שעבר?
משהו חדש? לגביי שבוע שעבר כמובן
תוכנית השבוע? של השבוע שעבר
ספר השבוע (שעבר)?
שחקן/שחקנית השבוע? שעבררררר
תיכנונים לשבוע הנוכחי: רק בריאות, חבר'ה
-יעל

always be me mc

New member
גילה, גליה.. תחליטי כבר../images/Emo6.gif

ובאמת יש לנו יותר מדי ריבים יעלוש אבל לא בשרשור הראשון שציינת אז למה סתם להשמיץ?
איך שלא יהיה את מוזמנת בכל עת לעיר הקודש וסבבה אני אוכל את החומוס
רק תגיעי כבר
וכמובן שגם כל חברי הפורום מוזמנים לירושלים
אבל לא נראה לי שהם ירצו לבוא
ואנחנו באמת עצלנים
אבל יש פעמים שבהם זה לא כזה נורא(כמו אחרי שבוע מעייף בעבודה שאני לא אחפור עליו פה
) ודווקא מובן
יאללה עכשיו להגיב על הטרולים שלך: משהו חשוב שהספקתם לעשות בשבוע שעבר? ללכת למסיבה שלפני הגיוס של חברה שלי
אה ! וגם לפרסם סקר חדש
(סופסוף
) משהו שלא הספקתם בשבוע שעבר? לראות את הסרט שהקלטתי ואמרתי שאני אראה שוב
משהו חדש? לגביי שבוע שעבר כמובן: התחלתי לראות באופן יותר עקבי את המירוץ למליון ואני אומרת לכם כשמשועממים אז תוכניות ריאליטי שכאלו ממש עושות את זה
תוכנית השבוע? של השבוע שעבר: סמולוויל כמובן
ספר השבוע (שעבר)? לא היה
שחקן/שחקנית השבוע? שעבררררר: קריסטין קרוק
אבל כמה כבר אפשר לציין את זה? תיכנונים לשבוע הנוכחי: לעבוד ולשרוד
ויעלוש אני אוהבת גם אותךךךךךךךךךךך
תעשי לי הרבה יבלות קטנות

YaEl 15

New member
חחח טעות שלי גילה-גליה... בלעע...

שיהיה לך (ולכולם, אבל זה בעדיפות שנייה
חחח סתם
) שבוע טוב

afterglow1

New member
עונה ../images/Emo9.gif

היי בנות, לא לריב... תחשבו על הטרולים... נפשם רכה וזה ישפיע עליהם!
משהו חשוב שהספקתי לעשות השבוע: לחגוג כמה דברים בעזריאלי... אכלתי בערך חצי מהמקום. אם יש מקומות עם שלטי "האוכל אזל זמנית" זה בגללי.
משהו שלא הספקתי לעשות השבוע: אין משהו כזה
משהו חדש השבוע: הרבה מכשירי כתיבה *התמכרות*
תוכנית השבוע: לא היה משהו מיוחד
ספר השבוע: "איש הקובייה" של לוק ריינהרט... חולני, אבל זה סחף אותי לגמרי.
שחקן/ית השבוע: ג'ייק ג'ילנהול ב"זודיאק"... סרט מעולה
תיכנונים לשבוע הנוכחי: ראיון באגודה להתנדבות לקראת ש"ל... wish me luck :p שבוע טוב אנשים...

חח עונה

משהו חשוב שהספקתם לעשות בשבוע שעבר?-----ממ לקרוא מאה עמודים משהו שלא הספקתם בשבוע שעבר?--לקרוא עוד 100 עמ' משהו חדש? לגביי שבוע שעבר כמובן -----כמובן,לא
תוכנית השבוע? של השבוע שעבר -----ממ קשרים אפלים ספר השבוע (שעבר)?----חח מה אני תקועה עם אותו ספר כבר חודשיים ולא מסיימת
שחקן/שחקנית השבוע? שעבררררר-----אמילי פרוקטר##%%#@וכריסטינה קוקס תיכנונים לשבוע הנוכחי:------ללכת לבצפר?

YaEl 15

New member
עוננננננההה ../images/Emo94.gif

משהו חשוב שהספקתם לעשות בשבוע שעבר? המממ... כלום !~ שבוע לא פורה משום בחינה... חוץ ממוזיקה... משהו שלא הספקתם בשבוע שעבר? ראו שאלה קודמת
משהו חדש? לגביי שבוע שעבר כמובן: כלום. הכל ישן... חוץ מהחומר בלשון
תוכנית השבוע? של השבוע שעבר: חוץ מהאוס? אבודים. בוסטון... ספר השבוע (שעבר)? הארי פוטרים למניהם... שחקן/שחקנית השבוע? שעבררררר: יו לורי לורי לורי יו... יו ג'יימס קאלום, אהה... לורי? לורי ! לווווורי... יו. כן. זהו. סיימתי. תיכנונים לשבוע הנוכחי: אני מקווה שאצליח ללמוד, אבל אני אומרת את זה כל שבוע, אז...

always be me mc

New member
לרגע חשבתי שכתבת בתוכניות: אבודים בבוסטון../images/Emo6.gif

דווקא אחלה שם לא? צריך להציע אותו ל-David E. Kelley
ואפרופו דוויד אז מה נסגר? חרשתי כבר על הרבה מהתוכניות שלו
('אלי מקביל', 'הפרקליטים', 'שיקאגו הופ' גם יצא לי לטעום 'מבוסטון פבליק' ועכשיו גם 'בוסטון ליגל')

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifיש לי מלא סיכומים לעשות../images/Emo178.gif

משהו חשוב שהספקתם לעשות בשבוע שעבר? לישון?
משהו שלא הספקתם בשבוע שעבר? שומדבר שהייתי אמורה לעשות
משהו חדש? לגביי שבוע שעבר כמובן ג'ינס וסווטצ'ר מתמנון
תוכנית השבוע? של השבוע שעבר האוס
ספר השבוע (שעבר)? אממ.. הזמנתי הארי פוטר בעברית
שחקן/שחקנית השבוע? שעבררררר אין
תיכנונים לשבוע הנוכחי: לישון
הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה