סיכום שבועי וספויילרים
ט

ohadcarrington

New member
סיכום שבועי וספויילרים
ט

והוו!
סופ"ש הגיע!
מה היה לנו השבוע בצח"מ?
לא יודע!

ספויילרים

18/1 - צ'לסי חוששת לבטחונו של אדם; מריה חשה מרומה; לוקה דורש שנוח לא יהיה יותר חלק מחייה של מריסה.
19/1 - שרון רבה עם דילן; ניק וסייג' שואלים שאלות על המניעים של ד"ר אנדרסון; ויקטור פונה לקווין לעזרה.
20/1 - ג'ק מרגיש שהוא האשם להרעה במצב של בילי; ויקטוריה מקווה לנס; ויקטור דורש שנטלי תספר לו את האמת.
21/1 - פול מחפש מידע על תאונתו של בילי; סטיץ' מנסה לשמור את השלום בין אבי ומקס; דילן לוקח את ההנהגה בחיפוש אחר אדם.
22/1 - אדם מנסה לברוח; ויקטוריה ובילי מתחברים מחדש; ויקטור וצ'לסי מתחברים גם הם לכדי צוות.
מקור: http://www.welovesoaps.net/2016/01/young-and-the-restless-spoilers-january-18-22.html

פינת הנוסטלגיה
קולין, כבר לא איתנו, ננתק את ההנשמה, והלב ישר לויקטור הנבלה, כי אי אפשר להרוג את ויקטור...
https://www.youtube.com/watch?v=1O0_454bRzc

sigalit1000

New member
תודה, עוד כמה ספוילרים עד סוף ינואר

מהספוילרים שרשמת הולך להיות ממש מעניין.... עוד כמה ספוילרים שאמורים להתרחש עד סוף חודש ינואר:

Cane finds it difficult to put Lily's infidelity behind him while attempting to put their marriage back on track
Cane struggles with his feelings of betrayal and deep emotional wounds
Sharon is disturbed when she discovers she and Sully do not share any DNA
Dr. Anderson's identity is revealed
More challenges are keeping Devon and Hilary apart

ohadcarrington

New member
אחרי שבוע משעמם מגיע שבוע טוב

קיין ולילי משעממים...
שרון והד"ר נשמעות מעניינות...
דבון והילארי גם משעממים...
&nbsp
מה דעתך?

sigalit1000

New member
אני מסכימה איתך

קיין, לילי, דיבון והילארי משעממים....

שרון והרופאה מעניינות, הרופאה המליצה לשרון להיות בלי תרופות והיא ללא תרופות כבר כמה ימים, אני לא רואה איך שרון מגלה בשבועיים שנותרו לחודש ינואר שהתינוק לא חולק איתה DNA איך זה יתגלה כל כך מהר אחרי שזה נגרר 3 חודשיים....

ohadcarrington

New member
אז זה יימשך מעבר למרץ לדעתך?

אני מקווה כי אז יאריכו לה את החוזה

&nbsp
כל הקטע הזה עם הרופאה מוזר לי, מתי בכלל ניק יגלה שהיא הייתה איתו בתיכון וכל זה?
זו לא הייתה המטרה של כל העלילה?

sigalit1000

New member
לגבי שרון....

אני כמעט משוכנעת שהיא נשארת לעוד שנה... לדעתי העלילה לא מסתיימת בפברואר אבל לפי הספוילרים היא כן....

בפרק של אתמול, ניק מתחיל להאמין לאישתו וחושד ברופאה, סייג' מתחילה לבדוק את העבר האפל של הרופאה ולא יודעת שזה מעמיד אותה בסכנה [היא כנראה תתקרב לאמת]....

לפי הספוילרים שרון תגלה עד סוף ינואר את הזהות הרופאה, שהיא הייתה עם ניק בתיכון ונפגעה בבריכה ובגלל שהיא יודעת שאין לה הסבר לדילן איפה הבן האמיתי שלו ושלא היה באמת בן גם להם, היא לא תספר ותחבור לרופאה ותנסה למנוע בכל מחיר שהאמת על כריסטיאן תתגלה.....

ohadcarrington

New member
אני ממש מקווה שהיא תשאר

נחזיק אצבעות לעוד שנה...
&nbsp
סייג' משוגעת, לא?
&nbsp
טוב, תראי אי אפשר להאשים את שרון, היא רוצה להגן על התינוק שלה, אז היא לא מגלה, שאני לא אומר שזה בסדר, אבל אי אפשר להאשים אותה בזה...
לדעתי, לויקטור יש איפשהו קשר לזה, לא יכולה להיות עלילה בלי קשר לויקטור

sigalit1000

New member
יש לי חדשות סופיות לגבי שרון

פורסם איתה ראיון מאוד ארוך ומקיף, עם הרבה פרטים השורה התחתונה היא נשארת לעוד שנה....

סייג' לא משוגעת היא מתחילה לבדוק את העבר של הרופאה, ניק מתחיל להאמין לה ומתעמת עם הרופאה ומאשים את הרופאה שהיא מאוהבת בו....

שרון אשמה, היא תגלה עד סוף ינואר מעבר לכל ספק, שהתינוק לא שלה, היא תלך לרופאה והרופאה תספר לה את הזהות האמיתית שלה, הרופאה תספר לשרון שהתינוק שאצלה הוא כריסטיאן ניומן ואז שרון והרופאה יחברו יחד שהאמת לא תתגלה וימנעו במתכוון מסייג' קשר עם הבן שלה....

שרון יודעת שהתינוק לא שלה, היא רוצה להגן על עצמה בלבד, איך היא תסביר לדילן שאין לו תינוק? שהיא הפילה והסתירה, שהיא הלכה לבית משוגעים שלא יגלה על ההפלה, שהיא שיקרה למריה שהיא בהריון שוב, שהיא גילתה שהתינוק שאצלה לא הבן שלה והמשיכה להחזיק אותו אצלה בידיעה מלאה שהוא של סייג' וניק....

לויקטור אין קשר הוא זה ששילם את השוחד למשפחתה של סנדרה והנקמה היא בו בדיוק כמו שהיא בניק, בניק היא פוגעת בזה שהוא חושב שהבן שלו מת, בויקטור היא פוגעת בזה שהנכד שלו שנקרא על שמו מת, הנקמה בויקטור על זה שהוא הפריד בינה לבין ניק, ושיחד את המשפחה שלה בכסף ומנע מניק להיענש על הנזק שנגרם לה.... בנוסף לא בטוח בכלל שהיא רופאה, והיא חולת נפש שמאמינה שעכשיו שכריסטיאן לא בתמונה ניק יחזור אליה והם יחייו באושר ועושר כאילו שום דבר לא קרה מאז שהיו בני 16, הבעייה מבחינת הרופרה היא סייג' הרופאה לא מצליחה להוציא אותה מהתמונה כמתוכנן.... את רוב הסיפור שרון סיפרה לניק אחרי הרצח של אוסטין לפני כמעט שנה וליתר דיוק איימה עליו וסחטה אותו שיתן לה לראות את פיית אחרת היא תלך למשטרה....

ohadcarrington

New member
באמת? ישששש!

היא נשארת והוו!
&nbsp
אבל לא רצו לעשות את סייג' משוגעת, או שירדו מזה? בכלל זה לא נראה לאף אחד חשוד שהרופאה הזו מעורבת יותר מידיי בחיים של המטופלים שלה?

&nbsp
אין דרך להסביר, אבל אם דילן יבין שהיא עשתה את כל זה בגלל שהיא אוהבת אותו, ובגלל שהיא מפחדת כל הזמן שהוא יעזוב אותה, אז אולי הוא יוכל לסלוח לה ולתמוך בה סוף סוף!
&nbsp
נכון יש מצב שהיא לא רופאה בכלל
, זה יהיה ממש מפגר אם יגלו את זה
, יש מצב שהיא בכלל חולת נפש ולא רופאה בבלויו ושהיא כל הזמן הזה התחזתה לרופאה ושהיא לא התגברה על כל מה שקרה בגיל 16 ועדיין אובססיבית לניק...
אז ניק יודע שזה קרה? חשבתי שויקטור עשה את זה מאחורי הגב שלו שהוא לא ידע...
לשרון יש נטייה כזו, לסכסכנות ותככנות, אבל בסה"כ היא עושה את זה בשביל לראות את הילדים שלה, היא אף פעם לא עשתה את זה סתם בגלל רוע...

sigalit1000

New member
ראיון עם שרון - סיכום של ראיון ארוך....

שרון מספרת שהדמות שרון נמצאת במקום במצויין עכשיו יש לה הכל, משפחה, בעל, ילדים, היא לא בבית משוגעים ויש לה קרירה בבית הקפה של דילן....

היא מאוד אוהבת לשחק משוגעת זה מאתגר אותה, מעורר עניין וגם כייף....

להבדיל מהשחקנית אליזבת [דוקטור אנדרסון] היא מעדיפה לא לקבל ספוילרים ולדעת מעבר לשבוע הצילומים...

האמת על התינוק תצא לאור במוקדם או במאוחר והיא חושבת על זה הרבה, היא מקווה שזה לא יסתיים בזה שכולם יהיו הרוסים ופגועים, זה תלוי מי יהיו האנשים סביב שרון שהאמת תתגלה ואיך היא תתגלה, אולי יקחו את זה לכיוון פחות דרמטי והחיים של שרון לא יתפרקו לחולטין היא לא יכולה לפרט....

היא יודעת שמריה ופיית לא יסלחו לה אם היא תבחר לא להשיב אותו להורים שלו כי הן עצמן נחטפו, שרון מאמינה לכל מילה של דוקטור אנדרסון ותמנע מסייג' לראות את התינוק....

השחקנית עצמה מקווה שהסיפור הזה הסתיים הוא קשה לה אישית, היא הייתה בתפקיד סייג' בחטיפה של פיית, והיא מזדהה עם הדמות סייג' ברמה האישית כי היא עברה מספר הפלות והיא לא יכולה ללדת וקשה לה לראות את התגובות ששרון גוזלת מסייג' את בנה היחיד, שהוא הסיכוי היחיד שלה לילד, קשה לה והיא מקווה שהסיפור יגיע לסיומו....

היא חושבת ששרון לא הגיבה נכון להפלה, זה נבע מחוסר ביטחון של שרון בקשר שלה ושל דילן שהתחיל להבנות וחשבה שדילן יעזוב שיגלה שהיא הפילה, גם עכשיו שהם נשואים היא מרגישה חסרת ביטחון ונאחזת בתינוק להחזיק בדילן וזה ישפיע על המעשים שלה שהאמת תתגלה בפניה שהתינוק שלה לא שלה....

מבחינת שרון היא מעוניינת להסתיר את האמת על התינוק כמה שיותר, מצידה הוא יכול לסיים תיכון ולא לדעת שהוא הבן של ניק וסייג' כי עד כמה שזה תלוי בשרון האמת לא תתגלה בחיים, היא תשמור אותו אצלו ואת זהותו....

ohadcarrington

New member
אוו איזה חמודה היא...

תכל'ס אם לא הייתי מנהל פורום, לא הייתי קורא ספוילרים

&nbsp
אז שרון לא אשמה... אם היא מאמינה לד"ר זו לא אשמתה...
זה בכלל סיפור מאוד קשה, גם ההפקה קיבלה תלונות מהצופים שזה קשה מידי רגשית וכו'...
זה באמת אשמתו של דילן, תמיד יש את האיום שהוא יעזוב ושרון מפחדת מזה ממש, בגלל זה היא מאוד פחדה... אני עדיין לא יודע איך היא תגיב כשהיא באמת תגלה איך היא תגיב ואיך דילן יגיב אז בכלל...
&nbsp
אי אפשר להאשים אותה ברצון להסתיר, אבל היא תהיה חייבת לגלות מתישהו...

sigalit1000

New member
היא צריכה להתייעץ עם מריה

הרי מריה נחטפה בעצמה והיא תייעץ מתוך ניסיון אישי והיא תמנע משרון הרבה בעיות עתידיות.... לדעתי ברגע ששרון מגלה שהתינוק לא שלה היא צריכה להתחיל עם דילן הליך אימוץ והוא יקבל ילד וזה יהיה פחות קשה, כריסטיאן הבן של אח של דילן - ניק לפחות כרגע חחחח ככה שהוא יכול לראות אותו בתפקיד דוד דילן....

לפני שניהלת לא היית קורא ספוילרים? אתה לא אוהב? אני קוראת ספוילרים בסיפורים שמעניינים אותי אבל בגלל שיש לי את העיתונים אז זה מעניין כי יש גם כתבות עם השחקנים ומכירים אותם מעבר לדמות...

ohadcarrington

New member
אעעע היו תקופות של עם והיו תקופות בלי...

רק כשנכנסתי לפורום הארד קור עם כל הפינות התחלתי ממש לעקוב אחרי הספויילרים, עד אז זה היה מה שבא בא, ובכלל לפני זה ובארה"ב בכלל ניסיתי להימנע מלקרוא לגמרי ורק לקראת הסוף התמכרתי אני ובת דודה שלי לSoap Opera Digest אז קראתי הכל...
&nbsp
ממממ, אולי היא צריכה לדבר באמת עם מריה, זה רעיון טוב, לא שהיא תעשה את זה אבל...

sigalit1000

New member
הפרק של אתמול- הדברים מתחילים לזוז בכל הסיפורים....

הסיפור עם נטלי ממש מעניין, מעניין אם ויקטור עוזר להגן על נטלי מאינטרס או שוקטור רוצה להחליף אותה בשביל לקבל את אדם חזרה....

ג'ק מאשים את עצמו במצבו של בילי, בילי מתחיל להיזכר בפרטים מהמכונית שפגעה בו ונוח אומר לויקטור שזו רק שאלה של זמן עד שבילי יספר למשטרה שהוא פגע בו והוא ילך לכלא....

דוקטור אנדרסון מנסה לשכנע את ניק שסייג' לא בריאה ומוסכנת לתינוק של "שרון", ניק נותן לרופאה להאמין שהוא מאמין לה, בבית החולים האחות מספרת לדוקטור אנדרסון ששאלו עליה פרטים ודוקטור אנדרסון אומרת לאחות שהיא יודעת מי.... לבד בבית החולים ניק מספר לסייג' שמשהו לא בסדר אצל דוקטור אנדרסון, ודוקטור אנדרסון מאזינה להם....

האם ניק או סייג' בסכנה? מה יוביל את שרון לגלות שהתינוק לא חולק איתה DNA? הוא יהיה חולה? למה רק שרון תגלה? האם ניק וסייג' יבקשו מדילן לחקור את הנושא של דוקטור אנדרסון? מה דילן השוטר יעשה שהוא יגלה את האמת?

ohadcarrington

New member
ראיתי אתמול את נטלי!

באינסטגרם, צח"מ העלו תמונה שלה

&nbsp
אההה נוח גילה שהוא פגע בבילי? בילי לגמרי יספר, הכל בשביל להתנקם בניומנים...
&nbsp
אוווו העניינים מתחממים שם אצל הד"ר, נשמע שזה עומד להגיע לשיא של הטירוף שלה...
&nbsp
לדעתי סייג' בסכנה, לגבי ניק, הד"ר לא תפגע בו...
מממממ, ככה שרון תגיע לבדיקה שגרתית ולגמרי במקרה ייגלו משהו בDNA שלו, רק שרון תגיע לבדיקה, דילן יידע יותר מאוחר ויתחרפן...

sigalit1000

New member
שחקן שעזב את צחמ ועבר ליפים והאמיצים, במיוחד לאוהד

אתה זוכר את השוטר שעבד עם פול? שכחתי את שמו בסידרה אבל הוא היה הרוצח בבקתה לצד מרקו, זוכר? בכל מקרה הוא עבר ליפים והאמיצים והתחיל לצלם היום, הוא יהיה מעוניין בברוק או קייטי... ואנחנו בדרך למרובע: קייטי/ברוק/ביל/החדש....

ohadcarrington

New member
לפני הרבה זמן הייתה לי תחושה כזו שיביאו מישהו חדש....

אכל הוא מכוער! איכס!
איך אפשר לשים אותו עם ברוקי שלי? איך?
טובטוב, אני מוכן להתפשר

תודה!

sigalit1000

New member
ספוילר לשבוע הבא: תצוגת אופנה, אדם, חשיפה גדולה תתרחש....

החוטפים של אדם יסכימו לשחרר אותו במקום ציבורי, תצוגת האופנה של צ'לסי 2.0 תתרחש בחלק העליון של המגדלים, חשיפה גדולה תתרחש בתצוגת האופנה, יש למישהו הימורים חשיפה של מה?

ohadcarrington

New member
כל כך מהר זה נגמר?

כבר משחררים את אדם?
חבל רציתי להיפטר ממנו

&nbsp
אעעעע לדעתי איכשהו שרון וסייג' יסתכסכו ויקרה משהו שקשור לכריסטיאן...

למעלה