סיכום שבועי, חבר'ה

MissCunningham

New member
סיכום שבועי, חבר'ה ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Emc2

New member
i guess i have to go first

Good: I am officially allowed to become German! Hooray! No more living on visas in Europe! Bad: they are not going to extend my British visa. I am getting kicked back to Germany, where I also cannot work. Fun times. Song: High Contrast – Kiss Kiss Bang Bang (really good when you have to run to catch a train/bus/airplane) New: Summer shoes from Adidas. Sweetness being mailed to me as I write this. Program: hmmm… still no TV, but was watching quite a few episodes of Law & Order online. That’s how bored I was. Movie: Finally finished watching Baraka. Epicness Book: Bought Kafka’s Der Prozess (in German) for 50 cents...! but it is such a slow read. If you thought he was illegible in English, you would be happy to know that he is even worst in German Food: Had some nice surf and turf in Frankfurt over the weekend. Although the crab could have been slightly fresher
Outing: ahhh…. Not too sure about this one Expecting: Banksy exhibition opening tomorrow in Bristol! WOHO! Person: My postman, to ask him where are the letters my friend sent me from Amsterdam… dirty thief! Word: can’t think of anything in particular Picture: took pictures of my house yesterday… Plan: busy finalizing things in the UK before I am getting kicked out in about a month’s time All in all: EXTREMELY HECTIC! Only found out two weeks ago that they are not extending my visa and since then I have been running around in circles (and flying around as well) to make sure everything goes as smoothly as possible… nonetheless, I doubt it will

MissCunningham

New member
Moi

משהו טוב שקרה לך השבוע: הרבה אלכוהול בדאבלין משהו רע שקרה לך השבוע: הרבה וויסקי בדאבלין שיר שלא הפסקת לשמוע: Jai Ho התחדשות השבוע: התחדשתי ב200 יורו חדשים בקזינו תוכנית השבוע: חדשות סרט השבוע: חדשות ספר השבוע: לאכול, להתפלל, לאהוב/ אליזבת גילברט מאכל השבוע: פסטה ובירות יציאת השבוע: כל ערב השבוע נחשב משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לאנצ' דייט עם הבנות אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: הבנות שהזנחתי לאחרונה ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: Let's get the jai ho outta here! ובכלל, שימוש במילה jai ho ככל דבר בעצם. תמונת השבוע: פיינט גינס, אחד מני רבים... התוכניות שלי לשבוע הבא: הולכת אל הלא נודע, אין לי תוכניות. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: משמין מאוד אך שווה את זה

MissUnKnown

New member
mememe

משהו טוב שקרה לך השבוע: im going up north tonight for 2 days off משהו רע שקרה לך השבוע:lots of stupid assignments and pointless presentations שיר שלא הפסקת לשמוע: n/a התחדשות השבוע:my boots have new soles on them תוכנית השבוע: have my last presentation and work סרט השבוע:Fanboys ספר השבוע:The amber spyglass מאכל השבוע:Fruit יציאת השבוע:Dinner to a French restaurant tonight משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: finishing with uni for a couple of weeks אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:my best friend.... its been so long since i have seen her ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע:Where is my mind תמונת השבוע: n/a התוכניות שלי לשבוע הבא:sleep ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: fast... it always does when im procrastinating

kit k@t

New member
גם אני לא רוצה שיסגרו אותנו....

משהו טוב שקרה לך השבוע: ראיתי את אחיין שלי שלא ראיתי כבר שנה משהו רע שקרה לך השבוע: אממ, צ'אד פוטר מהעבודה שלו.... שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: רזיתי! תוכנית השבוע: breaking bad סרט השבוע: ספר השבוע:stolen innocence ספר ממש מעניין על מישהי שחיה במושבה של פוליגימיסטים מאכל השבוע: הכנתי שניצל מדהים יציאת השבוע: עבודה? משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אממממ שני הימים שאני לא עובדת. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אלוהים? ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: bro man bro man תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: עבודה... ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

d a p h i

New member
נצטרף למאבק..

משהו טוב שקרה לך השבוע: החבר היה שבת (שעברה..) משהו רע שקרה לך השבוע: לא יצאתי עם ציון משהו במבחן בביולוגיה.. שיר שלא הפסקת לשמוע: הצלצול של הפלפון, "שובי אל ביתי" התחדשות השבוע:ערכת נתיחה לביולוגיה..יאק. תוכנית השבוע:burn notice סרט השבוע: ראיתי את don't mess with the zohan עם החבר בבית במוצ"ש.. ספר השבוע:טקסטבוק בביולוגיה מאכל השבוע:שניצל יציאת השבוע: ערב של התיכון הישן, היה נחמד. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: סבתא באה! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: סבתא ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: "גם זה יעבור" תמונת השבוע: אמ... שרירים של צפרדע? התוכניות שלי לשבוע הבא: ללמוד..ללמוד ולהיות עם סבתא. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: לא רע לשבוע ראשון חזרה בבית.

AngeIDust

New member
תשובות

משהו טוב שקרה לך השבוע: הוזמנתי לחברה שלי בקורסיקה בספטמבר משהו רע שקרה לך השבוע: עבדתי מלא שיר שלא הפסקת לשמוע: אין התחדשות השבוע: שתי שמלות, לגינג לבן וסנדלים תוכנית השבוע: התחלתי עונה שלישית של THE OC (אני בפיגור אני יודעת) סרט השבוע: HOME ספר השבוע: הארלן קובן THE WOODS מאכל השבוע: סושי (אכלתי 3 פעמים) יציאת השבוע: לא יצאתי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שני מבחנים?? אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברות שלי ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: ללמוד למבחנים ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: עבר. עוד שבוע וחופש גדול!!!

למעלה