סיכום שבועי חדשששש

Oyster Girl

New member
סיכום שבועי חדשששש ../images/Emo42.gif ../images/Emo54.gif

שבועיים בבית , איזה כיף
יאללה, להגיב
דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: סרט השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: שיר השבוע: המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): שבת שלום

tali44

New member
../images/Emo24.gif.

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:שבוע ספונטני שכזה.
דבר רע במיוחד שקרה השבוע:הצום. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא:כנראה בריכה\ ים (סופסוף!!) וכל מני דברים נחמדים... סרט השבוע:"לב של דיו" - לא מומלץ. "עימות חזיתי" - אחד הסרטים!!!
"אשה ביונית" -
"צ'ארלי בממלכת השוקולד" "סווני טוד" ספר השבוע:סיימתי את לב של דיו - הספר נפלא, הסרט לא משהו בכלל. "מארלי ואני" - ספר מאד מיוחד. אמן השבוע: מדונה? שיר השבוע:madonna - Celebration. המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע:
תמונת השבוע: בטריילר של אשה ביונית ב- DVD היה כתוב את שם הסרט בהיפוך
אחר (או: מסר חשוב לאומה ):מזגן זה טוב.

Oyster Girl

New member
שבועיים בבית, כ י ף ../images/Emo9.gif ../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הייתי בהופעה של חמי וחגגתי יומולדת באיחור, זה היה פיצוי נהדר
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: זה לא כזה נורא אבל תגברנו בירושלים ביום רביעי, היה קשה ומשעמם... משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: מקווה שיהיה מעניין לתגבר בפתח תקווה, בכל מקרה אני כל יום בבית! סרט השבוע: ראיתי אתמול את "למעלה", סרט טוב וקורע מצחוק
ספר השבוע: התחלתי לקרוא את "אדם נכנס לחדר" של ניקול קראוס, הגיע הזמן שאני אחזור לספרים.. אמן השבוע: חמי רודנר, מאיר אריאל ובעיקר אביתר בנאי שיר השבוע: כלום לא עצוב המלצת השבוע: הסרט "למעלה"
ציטוט השבוע:
אתר השבוע: פייסבוק ותפוז תמונת השבוע: אחת התמונות הקורעות והלא אופייניות שלי
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): הולך להיות מעניין...

בלופ

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מפגש כיתה!
היה מדהים. היינו בים בהרצליה והייתה סירה ויצאנו לשיט קצר בסירה. וניצחתי בביליארד דבר רע במיוחד שקרה השבוע: לפני כמה דקות שברתי את האייפון. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: אממ תיאוריה? סרט השבוע: רציחות פשוטות ספר השבוע: סופת חרבות (השלישי בשיר של אש ושל קרח) אמן השבוע: - שיר השבוע: Jabberwocky מ- "מעבר למראה" המלצת השבוע: ים ציטוט השבוע: - אתר השבוע: פייסבוק תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): אני בלי אייפון

adi dion

New member
עונה :)

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מממ ראיתי קצת את הדודים ובני דודים שלי :) ובת דודה שלי השתגעה והתחילה לעשות שטויות, זה היה מצחיק XD דבר רע במיוחד שקרה השבוע: - משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: גיליתי שב3 באוגוסט ראיתי פעם ראשונה הארי פוטר 5 (שווה לשמור כרטיסים
) ומאז אני אוהבת את הלנה!!!! אז יהיה לנו שנתיים יחד!!
סרט השבוע: יש היום הפלישה ממאדים אז אולי זה?
(לא ראיתי את זה עדיין חחח) ספר השבוע: ניו מון והארי פוטר 6 אמן השבוע: הלנה וג'וני. חרשתי על הפסקול של סוויני חחח שיר השבוע: כל מיני המלצת השבוע: היום בערב בהוט סאמר- ערוץ 20 יש הפלישה ממאדים. אני יודעת שכולם שונאים את זה, אבל סתם למקרה שמישהו רוצה חחח ציטוט השבוע: "אני אשבור את הפלאפון הזה!" בת דודה שלי התחילה לצלם את כולם עם הפלאפון שלי וכולם איימו שהם ישברו לי אותו XDXD אתר השבוע: תפוז תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה): הלנה מושלמת!

adi dion

New member
לא אני!! ../images/Emo7.gif

אני נמנעת עוד לא ראיתי XD סתם חחח הבנתי אבל שלא אוהבים אותו
(והוא באמת עף שני מהחוליה החלשה אם אני לא טועה... אחרי כוכב הקופים
)

LadySilkworm

New member
אפשר לפתוח התפקדות חודשית? :)

ואני אענה חלקית מעצלנות.. דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: התחדשתי בהרבה דברים דבר רע במיוחד שקרה השבוע: כל מיני משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: Canada :) סרט השבוע: הסרט על קוקו שאנל- מומלץ ביותר! ספר השבוע: - אמן השבוע: ביטלס שיר השבוע: הרבה המלצת השבוע: - ציטוט השבוע: - אתר השבוע: יוטיוב תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ): -

adi dion

New member
את טסה לקנדה?? ../images/Emo23.gif

כיף לך!!! יש לי שם חברה
איפה תהיי?

LadySilkworm

New member
כן :)

אני אהיה בטורונטו.. יש לי שם משפחה [אבל אני לא קנדית] ואנחנו טסים כל המשפחה :)

למעלה