סיכום שבועי חורפי במיוחד

JAP Noa

New member
סיכום שבועי חורפי במיוחד../images/Emo113.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

JAP Noa

New member
עונה לפני שאני יוצאת להפלגה../images/Emo13.gif../images/Emo113.gif

אני חוזרת בשני בערב, אז תשדלו לא להחריב את הפורום וזה
ובבקשה אם מישהו שואל איפה אפשר להוריד את הסדרה אל תענו לו!!11
משהו טוב שקרה לך השבוע: היה ממש אדיר בשמחת תורה, התגעגעתי לקטעים של הבנידודים, של סתם לשבת על הגג עם בקבוק אייסטיי ולשחק מונופול וששבש ולשגע את כולם. אני מתה עליהם!
והיה לי יומיים של שופינג מעולה, קניתי בדיוק דברים שהייתי צריכה אבל שווים וזה ממש שימח אותי
משהו רע שקרה לך השבוע: אהבת חייייי התגיייייייייסה
אכזבת השבוע: שעוד לא קיבלתי תאריך לטסט
ושיצאתי מפגרת ולא הלכתי אפילו פעם אחת לפסטיבל הסרטים.
שיר שלא הפסקת לשמוע: ניו יורק איי לוב יו בט יור ברינגינג מי דאון שהיה בגוסיפ
דיסטרביה - ריהאנה
וכל מיני שירים אקראיים.
התחדשות השבוע: אויייי סופסוף היו
תיק עור חוםכהה צד מושלםמושלםמושלם ממנגו
הקנייה הכי שווה שלי בעולם.
שמלת T מפולאנדבר שיש עלייה ציורים של פריז וזה. ממש מגניבה
סווצ'ירט שחור ברצלונה מהיינס.
סריגים מזארה, אחד בבז' ואחד בכחול כהה.
השטן לובשת פראדה, הספר החדש של מארק האדון, רעלה של וורדים והחדש של זה שכתב את שואה שלנו.
MP3 מצ'וקמק שיהיה לי מוזיקה להפלגה כי הטאצ' מגיע רק עוד שבועיים
צמיד ממש חמוד ממגנוליה.
תוכנית השבוע: גוסיפגירל דה
הפרק של B&S היה ממש מעפן השבוע.
סרט השבוע: ראיתי רק סרט אחד בקולנוע שזה פאדיחות מידי להגיד את שמו
אז שיהיה ליגלי בלונד 2
ראיתי לפני כמה ימים בלילה. אדיר.
ספר השבוע: ה\דמנות למשהו טוב של מיכל שלו. הפסקתי באמצע כי הוא מממש מממש עצוב ולא יכולתי להפסיק לבכות. אני מקווה להמשיך אותו בקרוב.
מאכל השבוע: טוסט הכי טעים בארץ ברולדין, אני והבסטפרינד הלכנו לביתקפה להתנחם בזה שהבסטפרינד השנייה התגייסה
יציאת השבוע: כל כל כל יום יצאנו
אבל נראהלי הכי כיף היה ביום שני. התגעגעתי אליהן כלכך.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לחזור מההפלגה
לקבל תאריך לטסט!
לדעת אם אנחנו טסות
וסתם לצאת הרבה ולהנות. ואם אנחנו לא טסות אז ללכת לבזבז את כל הכסף שלא ביזבזתי בשופינג רצחני
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את אהבת חייייי שהתגיייייייסה
אדם שעשה לך את השבוע: הבסטיז ליייייק אולוווויז וגם בתדודה שלי כפרוטעלייייייייה אני מתה עלייייה
היה לנו ת'שיחות הכי מצחיקות בעולם ביום שלישי שאין דברים כאלה.
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חחחחחחחחחח טוב אז אני והיא יושבות לנו על הגג וחופרות ופתאום בנדוד שלי שם סולג'הבוי וקמנו והתחלנו לרקוד ובאותו זמן מתנוווווווווווו מצחוק
בכלל נראהלי כל האורחים שהיו אצל סבא וסבתא שלי חשבו שאנחנו על סמים אומשו. כל הזמן צחקנו חחחח.
תמונת השבוע: איןלי. יהיה כשאני אחזור מההפלגה
התוכניות שלי לשבוע הבא: לא משהו מעניין במיוחד.
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה, חוץ מהעובדה שהבסטפרינד התגיייייייייייייייייייייייייייייסה
אני ממש מתגעגעת אליייה.
קראת? שיהיה לך שבוע מושלם

Robin Sparkles

New member
בוקר...../images/Emo215.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:עברתי תיאוריה!
משהו רע שקרה לך השבוע:במשך 3 לילות רצופים הלכתי לישון בין 3 ל-5 והתעוררתי ממש מוקדם.. אכזבת השבוע:ההורים. שיר שלא הפסקת לשמוע:Craig David-Insomnia The Corrs-Summer Sunshine The Corrs-Goodbye The Corrs-Long Night Akon - Right Now התחדשות השבוע:אין תוכנית השבוע:איך פגשתי את אמא! אני לא יודעת אם לשמוח או לא
ושושלת טיודור סרט השבוע:לא ראיתי ספר השבוע:אין מאכל השבוע:נסטי! יציאת השבוע:לא היה לי זמן בכלל משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:שיעורי נהיגה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:הפקינז של השכנים רדף אחרי!!
תמונת השבוע:ברני סטינסון התוכניות שלי לשבוע הבא:שיעורי נהיגה. וביום שני יש לנו איזה טיול משעמם של הבצפר ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:היה נחמד לגלות ביום שני בלילה שאני הולכת לישון כשהשמש כבר זורחת חח

LeRanch

New member
עונה../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: עדיין הייתי בטורקיה
משהו רע שקרה לך השבוע: חזרתי מטורקיה
וגם האינטרנט הזבל הזה מוריד לי דברים בקצב של 10 קילו בייט!
אכזבת השבוע: האינטרנט האיטי הזה שיר שלא הפסקת לשמוע: Headfirst slide into cooperstown on a bad bet של פול אאוט בוי התחדשות השבוע: בושם "פאי" מטורקיה תוכנית השבוע: גוסיפ גרל, על טבעי סרט השבוע: "זהות אבודה" ספר השבוע: מאכל השבוע: הקינוחים במלון בטורקיה
יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מסיבת גיוס אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: מסיבת גיוס, צבא
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה

vv56305

New member
עונה ../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי בספא בשרתון סיטי טאואר וקיבלתי מסג'
משהו רע שקרה לך השבוע: הבוסית שלי בעבודה עיצבנה אותי עם השאלות שלה אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: FADE INTO YOU- MAZZY STAR לא חדש אבל מומלץ התחדשות השבוע: חולצה מזארה תוכנית השבוע: גוסיפ עונה 2 סוף סוף
סרט השבוע: "ויקי כריסטינה ברצלונה" בקולנוע, סרט מתוק ספר השבוע: ספר מתח שלא באמת מותח של הרלן קובן :-S מאכל השבוע: עוגת גבינה מדהימה שחברה שלי אפתה יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יום הולדת של אבא שלי במסעדה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי, הולכות להחליק על הקרח
אדם שעשה לך את השבוע: המממ רובם בסדר, חוץ מהבוסית ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: חבר שלי נדבק למילה SO וזה מצחיק אותי שהוא מסיים המון משפטים איתה תמונת השבוע: לראות את צ'אק בעונה 2
התוכניות שלי לשבוע הבא: עבודה, לימודים, עבודה ,לימודים חברים, משפחה ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: שבוע נחמד, חופשת חג של יומיים בהם אכלתי בלי הכרה חבל שנגמר, אין חופשות עכשיו המון זמן

Just Freckles

New member
איזה חורפי איזה?../images/Emo7.gif

אולי בחיפה ירד גשם, אבל במרכז יבש רצח
שיבוא כבר החורף! משהו טוב שקרה לך השבוע: היה לי יום פשוט מושלם היום. משהו רע שקרה לך השבוע: התבטל לי שיעור מתמטיקה. בדרך כלל זה דבר טוב, אבל יש לי שבוע הבא מבחן ואני לא יודעת כ-ל-ו-ם!
אכזבת השבוע:לא זכור לי שהייתה... שיר שלא הפסקת לשמוע:Womanizer- Britney Spears התחדשות השבוע: כובע סרוג, חולצה וצעיף שסבתא הביאה מחו"ל
תוכנית השבוע: גוסיפ גירל סרט השבוע: לא ראיתי סרטים השבוע
ספר השבוע: ה"פ החמישי מאכל השבוע: GuyLian שסבתא שלי(כפרעליה
למרות שנשמעתי עכשיו ערסית בטירוף
) הביאה לי. יציאת השבוע: לא היו כאלה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ההתנדבות בקפה אירופה(קפה של ניצולי שואה שנפגשים כל שבוע, ורוקדים ומדברים). אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:לא נראה לי שיש מישהו מיוחד. אדם שעשה לך את השבוע: סבתא, ואחת החברות שפשוט עודדה אותי בצורה שאין לתאר.
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: הממ אין. תמונת השבוע: אין.. עזבו, אף פעם לא יהיה
התוכניות שלי לשבוע הבא: תור לקוסמטיקאית, התנדבות בקפה אירופה, מבחן
, וחוצמזה אני אזרום. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: ממש טוב.

Robin Sparkles

New member
../images/Emo23.gifGuyLian

קונים לי ביום ראשון!! או שבעצם כדאי לינדט...אוף אני לא יודעת

happy apple

New member
אחח הדבר הכי שלא מתגעגעת לו בתיכון

הם מבחנים במתמטיקה הם תמיד הכי הלחיצו אותי חח וממש לקחתי קשה אם לא היה טוב אין לי מושג למה ... וכול הכבוד על ההתנדבות..

Shexy Peanut

New member
טוב נו.. בד"כ אין לי כוח ^^

משהו טוב שקרה לך השבוע: הנסיעה ביום רביעי למרכז קנדה משהו רע שקרה לך השבוע: לא קרה משהו רע..
אכזבת השבוע: שלא הספקתי לעשות מטווח
ושמכבי הפסידו אתמול
שיר שלא הפסקת לשמוע: Incubus - I Wish You Were Here, Seal - Crazy ו Ks Choice - Not An Addict התחדשות השבוע: אומ.. מחזיק כזה לפלאפון שדומה לגולגולת בשודדי' תוכנית השבוע: גוסיפ גירל, אמריקן'ס נקסט טופ מודל, בנות גילמור... סרט השבוע: מדריך הטרמפיסט בגלקסיה אולי... ספר השבוע: מישהו לרוץ איתו מאכל השבוע: תפוצ'יפס
יציאת השבוע: לא עולה לי כרגע.. אבל היו, היו.. ^^ משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יותר מבוהלת מאשר מצפה. מבחן במת' אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לאדעת... אדם שעשה לך את השבוע: טלצ'
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: שוב.. היו כל מיני.. לא משהו ספציפי תמונת השבוע: אינלי כוח ;[ התוכניות שלי לשבוע הבא: ללמוד.? XD האמת שאני צריכה לסיים ספר לבוקרפורט
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: אחלה בחלה D:

happy apple

New member
מסכמתת../images/Emo3.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:ההופעה של עברי הבכורה בהאנגר 11, 5 אלף אנשים שרובם מכירים את כול המילים היה פאקינג מדהים הכי כיף שהיה לי המון המון זמן !
, נחתי המון , חברה הכי טובה שלי מצאה אהבה ואני נורא שמחה בשבילה באמת ועוד הבחור אני מכירה אותו הוא באמת חמוד וזה פשוט כיף חח , אח שלי קנה לי את האייפוד וזהו בעיקרון חח משהו רע שקרה לך השבוע:שנגמרה ההופעה חח אני חייבת ללכת לעוד הופעה מהסבב החדש חייבת! וזהו בעיקרון... אכזבת השבוע:- שיר שלא הפסקת לשמוע:הא כדי שלא אכתוב רשימה של 70 שירים של עברי פשוט אני אכתוב עברי לידר חח
התחדשות השבוע: סריג מדהים מזארה בצבע ירוק בקבוק תוכנית השבוע:גוסייפ כירל התחלתי לראות את העונה השנייה כי חשבתי שאני אוכל לחכות חח שיכיע לטלויזיה אבל מסתבר שלא חח סרט השבוע:השתולים מדהים ספר השבוע:- מאכל השבוע:פיצה חח יציאת השבוע:האא ההופעה של עברי כמובן חח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יש יומלדת ביום שלישי בת 18
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:אין מישהו מסוים את כול החברים חח אדם שעשה לך את השבוע:עברי
חח יו אני נשמעת גרופית מטורפת חח , וחברה הכי טובה שלי , ואולי קצת מישהו מהעבודה ... ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:רועי בר נתן זה שעשה את הדמות פריצי ירדמהאזור הVIP של הסלב חח ועמד מאחורי ככה לקראת סוף ההופעה עכשיו אני כזה מסתכלת אחורה שהוא כזה מוכר לי ואז הוא מסתכל עליי "אני יכול לדעת למה את לא מוחאת כפיים ךעברי לידר חח ח?" חח ואז הוא כזה מחא כפיים בצורה מטורפת והרג אותי מצחוק תמונת השבוע:לא אני צילמתי כי העדפתי הפעם להופעה לא לבוא עם מצלמהכדי שאוכל לרקוד ולשיר בלי לנסות לצלם אותו התוכניות שלי לשבוע הבא:לעבוד יומלדת בטח יבואו אליי ביום שלישי ובשישי אני חוגגת בעיקרון נצא לאיזה מסיבה בתל אביב , לעבוד , שיעורי נהיגה , ללכת לאחותי בהרצליה וזהו בעיקרון נראה כבר מה יהיה עוד.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה לגמרי

MeItOsH

New member
../images/Emo212.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:ממ...סיימתי לקרוא סופסוף את Stone Cold..היה גשם
..החלפתי צבע בשיער[שוב] וזהו.. משהו רע שקרה לך השבוע:קיבלתי שכל והבנתי שהוא לא בשבילי.. אכזבת השבוע:" " שיר שלא הפסקת לשמוע:היום אני כל היום שומעת פארמור [כי מסתבר שלי ולהיילי יש את אותו הצבע בשיער] וחוצמזה.. bottom of the ocean - miley cyrus goodbye - miley cyrus i hate this part - pussycat dolls sober - kelly clarkson maybe - kelly clarkson since you've been gone - kelly clarkson walk away - kelly clarkson התחדשות השבוע:צבעתי את השיער
תוכנית השבוע:האח הגדול!!! [שפרה
] סרט השבוע:לא ראיתי סרטים השבוע...
ספר השבוע:סיימתי את stone cold והתחלתי את The wedding - Nicholas Sparks מאכל השבוע:הרבה עוגות שוקולד.. יציאת השבוע:שישי בערב..לשבת עם חברים בחוץ ולדבר אנגלית כל הלילה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:חתונה של דודה שלי!! [קניתי שמלה סוווף ואני מתה ללבוש אותה] אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
אדם שעשה לך את השבוע:
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:זה לא בדיוק במובן הטוב,אבל פשוט כל השבוע חזרתי על המשפטים הבאים- "אני נישקתי אותו" "וזה היה חסר משמעות בעיניו" "יותר מאחת" תמונת השבוע:קלי קלארקסון,האחת והיחידה! ואפילו יש לנו קעקועים תואמים!!! [-היא עשתה קעקוע כמו שלי,ולא נהפוכו..] התוכניות שלי לשבוע הבא: לסדר גבות סופסוף
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:טוב שעבר!

liat012

New member
עניתי../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: חזרתי לארץ
משהו רע שקרה לך השבוע: חזרתי לארץ ובמטוס קראתי עיתון של 19.10 וראיתי מה קרה למיטל ז"ל וזה הרג אותי וגם שיעורי בית. אכזבת השבוע: ללא ספק המשטרה. שיר שלא הפסקת לשמוע: אל תיראו בי כפאקצה או משהו : השיר החדש של בריטני ספירס ושיר בשם Into the night שיר טוב. ממש טוב! התחדשות השבוע:- תוכנית השבוע: ללמוד למבחן חשוב במתמטיקה סרט השבוע: יש לה ביצים
ספר השבוע: רוצה להתחיל לקרוא- "רועי" כבר קארתי אבל יש יומן קריאה ו.. של אסתר משהו. מאכל השבוע: שניצל
יציאת השבוע: אין, תאמינו או לא. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יום גיחה..חחח אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ליושקה
אדם שעשה לך את השבוע: כל החברות
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: קונברטיבלה
תמונת השבוע:- התוכניות שלי לשבוע הבא: להשלים שיעוריםD: נכון נשמע כיפי ביותר?
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חצי חרא חצי מעולה, מה אני אגיד לכם? הכי שווה זה מיקס
שיהיה לכולם חורף נעים
[ נו חזרתי מקוסטה ריקהXD]

h e n y

New member
חח עונה...

משהו טוב שקרה לך השבוע: הכרתי את הבחור הכי מקסים שיש:) משהו רע שקרה לך השבוע: סגרתי שבת אכזבת השבוע: שלקחו לנו את הטלוויזיה מהנשקייה שיר שלא הפסקת לשמוע: "דיסקוטק"- של השבט התחדשות השבוע: מממ:) תוכנית השבוע: וואו האמת שלא ראיתי המון סדרות השבוע סרט השבוע: סרטים...אחח למי יש זמן לראות.. ספר השבוע: "דיו חיוור" של הרלן קובן
מאכל השבוע: ספגטי ברוטב שמנת יציאת השבוע: ? משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: וואלה גיוס ענק של מילואימנקים אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: :) אדם שעשה לך את השבוע: מישהו:) ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: אהממ...הינה התמונה התוכניות שלי לשבוע הבא: ממ לא ידוע.. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

מסכמת..

משהו טוב שקרה לך השבוע: לא קרה שום דבר טוב השבוע(שבוע שעבר) משהו רע שקרה לך השבוע:ה-BFF עזבה אותי ועברה דירה!!
(הפרצוף המסכן הזה לא מתחיל לתאר בכלל מה שעובר עליי)לפחות הספקתי לגרום לה להתמכר לגוסיפ לפני העזיבה והיא צפויה להצטרף לפורום.. אכזבת השבוע:מזג האוויר..קר,אני לא אוהבת שקר! שיר שלא הפסקת לשמוע:מארון5 מבצעים COVER לשיר של ביטלס-IF I FELL.. התחדשות השבוע: בגדים לחורף... תוכנית השבוע:האח הגדול...המתמודדים החדשים כאלה מאעפנים!! סרט השבוע:קזנובה...לא יודעת מה עבר עליי בדרך כלל אני נגד הסרטים הקיצ'ים האלה אבל הסרט הזה הצחיק אותי.. ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע:מסיבת פרידה.. משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:נראה לי היציאה עם הבנות.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:אני מקווה שאת אור החמודה שלי. אדם שעשה לך את השבוע:אחיין שלי אלעד..התינוק דפוק בצורה מפחידה(הוא יצא כמו דודה שלו *אנחה אנחה* ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "רוצה גמל במקום" אלוהים יודע כמה גמלים הבטחתי לאנשים השבוע..,. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ללמוד...איך איזה מוזר זה שאין פתאום חופש באמצע השבוע... ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: שבוע חרא,ונקווה ששבוע הבא(הזה) יהיה טוב יותר. שבוע טוב לכולם!!!

למעלה