סיכום שבועי

סיכום שבועי../images/Emo11.gif

שיר השבוע של נועם:
שיר השבוע לא של נועם:
אומן השבוע:
אלבום השבוע:
תמונה שבועית:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
המלצה שבועית: סופשבוע טוב

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifהיה שבוע פנאן!

בלי יותר מדי מוזיקה ראיתי אתמול המון המון אנשים! בובה סמצ' ראנצ' הילולה נׁעם(!!!!!!!!!!) לכו ותהנו לכם!

../images/Emo204.gif../images/Emo9.gif../images/Emo24.gif

את קולטת שהתקשרתי וישנת כבר וענית לי מתוך שינה, מלמלת משהו וחזרת לישון בלי לנתק?

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifאיזה כיף להיות בקשר שוב!

אפילו אם זה מתוך שינה.. אז.. מתי נישן יחד? (את רצית! תזהרי אני מדברת מתוך שינה ומתפרסת מאווווווווווד)

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gif

שיר השבוע של נועם:אם הייתי שיר השבוע לא של נועם:הבלוז-היהודים אומן השבוע:היהודים אלבום השבוע: תמונה שבועית: משהו טוב שקרה השבוע:98 בבגרות בצרפתית
משהו רע שקרה השבוע:חולה. המלצה שבועית:נמנמנמ לישון זה טוב

מסכמת..:)

שיר השבוע של נועם: לעוף:) שיר השבוע לא של נועם: אין מלאכים בגן עדן-אביב גפן אומן השבוע:אביב גפן(כבר לא:() אלבום השבוע: אין. תמונה שבועית:אין. משהו טוב שקרה השבוע: הילי באה לסופ'ש:) משהו רע שקרה השבוע:בוטלה ההופעה של אביב:( המלצה שבועית:אל תזמינו כרטיסים ל6 אנשים מראש.

Gal15il

New member
**

אל תזמינו ל6 אנשים מראש להופעה של אביב גפן. שיר השבוע של נועם: אין שיר השבוע לא של נועם: עידן יניב וסינרגיה - אנחנו עושים מוזיקת שוליים אומן השבוע: עידן יניב וסינרגיה אלבום השבוע: "צועקים את יפה" תמונה שבועית: *מצבה עם שמו של אביב גפן עליה* משהו טוב שקרה השבוע: - משהו רע שקרה השבוע: אביב גפן לא מת המלצה שבועית: יגאל עמיר, פעם הבאה. בחיאת. אביב כ"כ קרוב. כדור אחד. מה ביקשנו? כדור.

../images/Emo204.gifעבר לך עוד שבוע..

שיר השבוע של נועם: לעוף. שיר השבוע לא של נועם: One Republic - Stop And Stare אומן השבוע: ריטה
תמונה שבועית: ואוו. משהו טוב שקרה השבוע: שראיתי אנשים. משהו רע שקרה השבוע: רובו היה דיי מגעיל האמת.. המלצה שבועית: אל תבריזו ממתכונות

מסכמת

שיר השבוע של נועם: לעוף שיר השבוע לא של נועם: ילד טוב נשבר - איתי פרל אומן השבוע: נועם
אלבום השבוע:
תמונה שבועית:
משהו טוב שקרה השבוע: התחלנו צילומים לכתבת עומק בתקשורת משהו רע שקרה השבוע: התרסקתי היום באירוע משפחתי ועכשיו אני בקושי הולכת המלצה שבועית: תסתכלו לאן אתם הולכים... אחרת תסיימו כמוני

דורן מ

New member
א-ני

שיר השבוע של נועם: אחד בתוך השני (תגידו זה נכון שהוא לא באלבום?!) שיר השבוע לא של נועם: מותק את אצלי בראש - שלומי שבן אומן השבוע: שלומי שבן אלבום השבוע: די וי די מתמונע משהו טוב שקרה השבוע: --------------------- כלום? משהו רע שקרה השבוע: שלא קרה משהו טוב המלצה שבועית: אני מחר מזמינה כרטיס לצוותא.............. ממליצה להזמין :)))

דורן מ

New member
פתאום נזכרתי.........

ראיתי שאנחנו ביוני בגלל ההודעה שלך עוד 10 ימים יש לנועם יומולד ת:)::):&^)# ב11.6

shilgiah

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo210.gifטיפהבאיחור..

שיר השבוע של נועם: יופי.. אני שומעת אותו בלי סוף בעריכה! חח שיר השבוע לא של נועם:יש המון! אומן השבוע:סינרגיה אלבום השבוע:הדיסק השני של ההופעה האקוסטית של היהודים תמונה שבועית:כי זה משקף את כל השבוע בעצם, כל השבוע איתן
משהו טוב שקרה השבוע:אממ כל השבוע היה נחמד! משהו רע שקרה השבוע:אחותי וחבר שלה.. מדכא אותי רצח! אממ בלה.. אמא... המלצה שבועית:ספר=>נ"ב אני אוהב אותך סרט=>50 דייטים ראשונים, נערה עם עגיל פנינה (הסרט יפה מהספר!). סופשבוע טוב

למעלה