סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
סיכום שבועי../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שעשה לך את השבוע: ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: משהו להוסיף: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע:

Robin Sparkles

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע:יומהולדת
ואין יותר תנ"ך ואזרחות!!!!
זה אפילו יותר טוב מהיומהולדת
והבגרויות היו קלות. יוו והשבוע היה לנו קיפוד בחצר חח. והכלב שלי נובח וחופר תוך כדי ואני מסתכלת עליו מלמעלה ואז יצאנו החוצה לסלק את הקיפוד וזה היה מצחיק... משהו רע שקרה לך השבוע:לא היה לי זמן לחיות אכזבת השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע:אלי אלטוניו-אהבה בקיץ אשתקד אוריין וייס-לחפש אהבה התחדשות השבוע:שעון,טייץ מהיינס (המוכרת הזאת הביאה לי את המידה הכי גדולה של הקטנים!זה נראה לילדה בת 12 לא לי...),טוניקה,חולצה ובקיצור קנייה של כמעט 500 שקל
וגופיה של מיקי מאוס חח תוכנית השבוע:העשב של השכן 5. סופסוף יש סדרה! סרט השבוע:the ramen girl ספר השבוע: מאכל השבוע:אוראו עם חלב
יציאת השבוע:מסעדה משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:מתכונת בסוציולוגיה,בגרות בהבעה אדם שעשה לך את השבוע:אח שלי...וחברה. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:בעלה של אחותי:הוא כותב אימיילים באורך הגלות" אני:"אין אורך לגלות........." ~~~~ אני:"איך מודדים גובה של הר?" בעלה של אחותי:"עם הסרגל הקטן של הבית ספר"
תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:לקבל את הלינדט וה-guylian!!!
משהו להוסיף: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מעולה

מסכמת...../images/Emo171.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:אתמול הייתי באחת המסיבות של החיים שלי!,סיימתי ללמוד(לא רשמי,עוד נשארה הבגרות בהבעה אבל לא צריך ללמוד אז..),לחברה ממש קרובה היה אתמול מומולדת,]במסיבה פגשתי מלא, מלא אנשים שפשוט נעלמו לי מהחיים,בכלל השבוע הזה היה אחד הטובים! משהו רע שקרה לך השבוע:הבגרות בתנ"ך(צריך להוסיף עוד?). אכזבת השבוע:... שיר שלא הפסקת לשמוע:john mayer - your body is a wonderland
התחדשות השבוע:סטרפלס מTNT ומכנס חמוד מפול אנד בר. תוכנית השבוע:גוסיפ,90210,הטופ מודל הבאה,אי.אר עקרות בית נואשות. סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע:קוטג'...
יציאת השבוע:המסיבה אתמול .משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:יש מצב שאני הולכת לפסטיבל המתגייסים,אבל אין הזמנה נראה עם אני אצליח להשיג. אדם שעשה לך את השבוע:שרול',אור באה אליי לסופ"ש ושכנה שלי... ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע:קרה לאחותי הדבר הכי הזוי בעולם!: היא נרדמה באוטובוס ושהיא ירדה ממנו היא שמה לב שהשרוכים(בשתי הנעליים) גזורים...
. זו זכותי ל...(אני וחברות שלי המצענו לעצמנו זכויות השבוע). בבגרות באזרחות התבלבלתי והמצאתי סוג חדש של עבריינות,עבריינות פושעת. תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:ללכת לרופא,לקנות בגדים לאירוע,פסטיבל המתגייסים(?),הבגרות בהבעה,ואירוע משפחתי. משהו להוסיף:"איפה שיש כוח רצון,תמצאו את אביב מסטולה"
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: מצווויין!!

liat012

New member
מסכמת../images/Emo6.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי את המבחן שלי בחזרה בתרבות ישראל[מקצוע נדח],93! משהו רע שקרה לך השבוע:נהרסו לי האולסטארXD אכזבת השבוע: לא יודעת. לא התקבלתי למשהו אבל אני לא יודעת אם רציתי יכול להיות אבל זה מאכזב. שיר שלא הפסקת לשמוע:just danca ושיר מצחיק של אמינםXD התחדשות השבוע: כלום, אבל סוף סוף השתמשתי לבד בלקD: תוכנית השבוע:המירוץ למיליון!#
! סרט השבוע:אין.. ספר השבוע:יומנו של חנון 2? מאכל השבוע:הו, עוגת שוקולד! יציאת השבוע:ים! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:סיום הלימודים דעעעעע?! הקוללולולו!
אדם שעשה לך את השבוע:אףאחד. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: "איזה מפעלים מזהמים את הים?" "מפעל הפיס" XD תמונת השבוע:. התוכניות שלי לשבוע הבא: לחגוג סיום שנה, פרום [נשףXD], לצעוק על מורה, טיול של"ח. משהו להוסיף:שיהיה שבוע טוב
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: בסדר פלוס או מינוס.

jasika siton

New member
מסכמת .. :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: לא היה כלום טוב בשבוע הזה ! משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי חולה מתה עד אתמול, גיליתי שביטלו לנו את ימית 2000 עם כל הבציפר, אתמול לא יצאתי כי הייתי עדיין חולה ו..אחד השבועות הכי מעפנים שיש. אכזבת השבוע: חברה שלי, ידיד שלי. שיר שלא הפסקת לשמוע: Evanescence - lies, בשמלה אדומה - מופע הארנבות של ד'ר קספר התחדשות השבוע: עוד כפכפים :) תוכנית השבוע:סאות' פארק, :) סרט השבוע: ' קטע מהסרטים ' אחד הסרטים הכי מפגרים שיצא לי לראות בחיים שלי. ו ' אלפנט ' - סרט הזוי, אבל ממש אהבתי. למרות שהוא איטי ולא מובן כל כך בהתחלה.. ממש אהבתי. ספר השבוע: עיתון מעריב לנוער ורייטינג נחשב ? מאכל השבוע: מרק - כל השבוע זה מה שאכלתי |: יציאת השבוע: היום תהיה בע"ה ! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: ללכת לים, הרבה לים. אדם שעשה לך את השבוע: אמא שלי נראלי.. ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אוקי, זה די פאדיחה להגיד את זה כי יצאתי ממש מטומטמת, אבל שיהיה. ישבנו המשפחה וזה, ואז אמא שלי הביאה מלפפונים חמוצים. אז שאלתי כזה ברוב תמימותי " תגידו, המלפפונים החמוצים גודלים בשיחים של המלפפונים הרגילים ? " באותו רגע כולם דפקו עליי כזה צחוק, מאיפה לעזאזל אני אמורה לדעת שמחמיצים אותם ? מישהו טרח לספר לי בכל ה17 שנה האלה ?! תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: אמ, להפגש עם ידיד שלי וחברה שלי וללכת לים. משהו להוסיף: עוד כמה ימים מסיימים בציפר :) ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חרא.

JAP Noa

New member
"SHE Was More Then A Beauty Queen.."

משהו טוב שקרה לך השבוע: סגירת מעגל מטורפת, ברמות שבכלל לא הבנתי.. פגשתי אנשים שלא ראיתי 10001 שנה והתגעגעתי אליהם כלכך
, הייתי במקום שהכי היה לי חסר ב5 חודשים האחרונים, בקושי הייתי בבסיס..היה שבוע טוב
משהו רע שקרה לך השבוע: קיבלתי תלונה, ועוד ממש"ק משמעת. רציתי למות בערך.
אכזבת השבוע: ^^
שיר שלא הפסקת לשמוע: Billie Jean
בין השירים.
התחדשות השבוע: כסף..ממתי אני לא מבזבזת כסף?
תוכנית השבוע: Ugly Betty ברעל
וגם "כן המפקדת" שזו הסדרה הכי מדהימה שיש בטלוויזיה בערך. אני פשוט מעריצה את הבנות האלה. הן תותחיות.
סרט השבוע: לא היה אחד כזה.
ספר השבוע: הזדמנות למשהו טוב - ספר מדהים.
עכשיו אני עומדת להתחיל את 100 חורפים.
מאכל השבוע: עוגת שכבות של שוקולד
הדבר הכי טעים בארץ.
יציאת השבוע: היום בערב
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הולך להיות שבוע קריעת תחת, אבל אני מקווה להנות.
אדם שעשה לך את השבוע: היפות שלי דפנטלי עשו לי את השבוע.
ציטוט\\\\\\יציאת\\\\\\מילת השבוע:
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: משפט
וכל השבוע אני סוגרת בבסיס כמו כלב כי יש מלא עבודה..
אוליאוליאולי בחמישי חצי יום חופש
משהו להוסיף: מזל שהגיע הקיץ, אבטיח זה ה-דבר!
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: היה מדהים, שרק ימשיך ככה טפוטפוטפו.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

RayoDeLuz

New member
"Your on my mind your in my heart"

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי סופסוף מתנה מאחי ליומולדת חח משהו רע שקרה לך השבוע: לויודעת אכזבת השבוע: ^^ שיר שלא הפסקת לשמוע: "TIEMPO" של ארוואי התחדשות השבוע: 2 DVDים
תוכנית השבוע: SYTYCD סרט השבוע: זה לא ממש סרט אבל ראיתי פעם ראשונה את כל התוספות על הDVD של היי סקול מוזיקל 3
ספר השבוע:התחלתי רק לקרוא.. ALL YOU NEED IS LOVE חח מאכל השבוע: אין משהו ספיציפי יציאת השבוע: סתם נפגשתי עם חברה בקניון במקרה
אה ולים עם המשפחה והכלב
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: נסיעה לויקטוריה? (לא בטוח) אדם שעשה לך את השבוע: כל מיני ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אין תמונת השבוע: אין כח לעלות.. התוכניות שלי לשבוע הבא: לא יודעת.. חיה את הרגע..^^ משהו להוסיף: אקונה מטטה! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סיידר

עדיף מאוחר מאשר אף פעם ../images/Emo6.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: עוד שבוע לחופש הגדול ! וכבר לא לומדים
משהו רע שקרה לך השבוע:
אכזבת השבוע: המורה לתנך הדבע הזה שממשיך לתת שיעורים DD = שיר שלא הפסקת לשמוע: halo - beyonce , lala land - demi lovato , love story - taylor swift התחדשות השבוע: שתי גופיות
תוכנית השבוע: חצויה ( = סרט השבוע: חטופה ספר השבוע: אודרי , חכי ! מאכל השבוע: פירה וחזה עוף
יציאת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חווווווווופש גדווווווול
אדם שעשה לך את השבוע: הכיתה שלנו הדבעית הזאת , ואבי עם המצלמה
ציטוט\\\יציאת\\\מילת השבוע: אני : " איך הוא נראה ? " חברה שלי : " אוי ! זוועה ! " תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: לישון , לצאת , וים ים ים ים ים כל יום כל היום D ; משהו להוסיף: חופש גדול עוד כמה ימים :) איאאיאיאיאיאי !!!! ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סבבה אש על הגולש D :

למעלה