סיכום שבועי!
(במתכונת הרגילה)

tali44

New member
סיכום שבועי!../images/Emo230.gif (במתכונת הרגילה)

ונקבל בברכה את האייקונים החדשים -
. דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: סרט השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: שיר השבוע: המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

tali44

New member
עונה!!

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: מסיבת סיום!
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: מסיבת סיום. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: חופש טהור... סרט השבוע: דמדומים. ספר השבוע: מולד הירח. (הספר השני של דמדומים) אמן השבוע: מייקל ג'קסון- בכ"ז, לחלוק לון כבוד אחרון. שיר השבוע: מנגינה מהפסקול של דמדומים.
המלצת השבוע: ציטוט השבוע: - - אתר השבוע:
תמונת השבוע: אני עולה לקבל את התמונת מחזור וכל זה...
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): 12 שנים כבר עברו, הבית השני שלי היו כבר לא הבית שלי יותר...

theEscapist

New member
הו, כמה חמוד!../images/Emo230.gif../images/Emo232.gif D:

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: חופשששש!
הופעה של מאיר בנאי, היה מגניב. אה, וגיליתי לפני כמה שעות שיש לי אחלה מגן בלשון:) דבר רע במיוחד שקרה השבוע: לא למדתי לבגרות ביום שני, שאני בינתיים מדחיקה במרץ. יאללה, מחר לומדים
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: שתי הבגרויות האחרונות! להשנה, לפחות:) סרט השבוע: ראיתי המון חוק וסדר מדור מיוחד. סדרה טובה. ספר השבוע: אין לי כוח לקרוא ~עצלנית~ אמן השבוע: דיליין, וכמובן מאיר בנאי שיר השבוע: come closer-delain. אני כ"כ מכורה. המלצת השבוע: דיליין
ציטוט השבוע:- אתר השבוע: - תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ): שבת שלום לכולם, מחר בערב שוב תפתח הפינה החדשה!

Oyster Girl

New member
עונה ../images/Emo88.gif ../images/Emo54.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: זה קרה בשבוע שעבר אבל הכרתי מישהו מתוק. דבר רע במיוחד שקרה השבוע: שום דבר. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: יהיה מעניין בתגבורים? סרט השבוע: לא יצא... ספר השבוע:
אמן השבוע: no doubt שיר השבוע: running המלצת השבוע: אבטיח ציטוט השבוע: "יד רוחצת יד ושתיהן שוטפות את הפנים"
אתר השבוע:
תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ): עוד חודשיים עד לסוף הקורס, והשביזות בעיצומה..

עונה

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הופעה של מאיר בנאי, להיות בפנימייה כמעט ריקה ולראות המון "איך פגשתי את אמא" דבר רע במיוחד שקרה השבוע: בגרות בכימיה שהלכה לא משהו משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: שתי בגרויות (בעע) ואחרי זה חופששש!!! סרט השבוע: Dr. Horrible's Sing-Along Blog אם זה נחשב סרט ספר השבוע: עימות המלכים אמן השבוע: - שיר השבוע: מ- Dr. Horrible השיר הראשון המלצת השבוע: "איך פגשתי את אמא" ציטוט השבוע:- אתר השבוע: פייסבוק תמונת השבוע: 50 סיבות לעשות סקס
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): האייקונים החדשים חמודים

adi dion

New member
New icons! How cool!

By the way, my computer isn't working that's why I wasn't here in the last few days and I can't write in Hebrew right now.. But I'll be back soon!

למעלה