סיכום שבועי.

tali44

New member
סיכום שבועי.../images/Emo97.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: סרט השבוע: ספר השבוע: אמן השבוע: שיר השבוע: המלצת השבוע: ציטוט השבוע: אתר השבוע: תמונת השבוע: אחר (או: מסר חשוב לאומה ):

tali44

New member
עונה.

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע:הייתי במופע סטנד אפ.
דבר רע במיוחד שקרה השבוע:התחלתי לשמור על אחיינית שלי ואני צריכה לקום ב- 6 בבוקר!
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: ברית, סינמה סיטי? סרט השבוע:"וידויים של שופהוליק" - הסרט יותר טוב מהספר!! ספר השבוע: - - אמן השבוע: מדונה.
שיר השבוע:Miley Cyrus - Party in the USA Madonna - Celebration madonna - Human nature Madonna Like a Prayer Madonna - Devil Wouldn't Recognize You Amy Lee - Sally's Song המלצת השבוע: ציטוט השבוע: - - אתר השבוע:
תמונת השבוע: כלב עצם בגודלו באוטובוס.
אחר (או: מסר חשוב לאומה ):): הכי טוב לאכול פירות על קיבה ריקה (בבוקר זה מצויין)

Snow fairy

New member
../images/Emo9.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: יומולדת!
דבר רע במיוחד שקרה השבוע: היום היה לי ריב מעצבן עם החבר, אבל עבר. משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: משכורת!!! סרט השבוע: לא ראיתי שום סרט השבוע לצערי ספר השבוע: יומנו של מכשף שאני עוד שניה מסיימת אמן השבוע: לא יודעת
שיר השבוע: Ram Zet- Ballet המלצת השבוע: המסעדה "שגב אקספרס" ברמת החייל
[אוכל מדהים, שירות מעולה ועיצוב אדיר!!] ציטוט השבוע: אחותי: "מאיה, בסוף לא קניתי לך את המסקרה ההיא, אבל היא מגניבה. היא עגולה, כמו קיפוד" אני: "מה?" אחותי: "מה מה?" אני: "קיפוד? מה קיפוד קשור?" אחותי: "אני אמרתי קיפוד?" אתר השבוע: תפוז! תמונת השבוע: קיבלתי אותה עכשיו במסרים ע"י מישהו שצילם אותי בהופעה של דרים ובכלל לא ידעתי:] אחר (או: מסר חשוב לאומה ): כל הזין בצה"ל

theEscapist

New member
מזל טוב!../images/Emo9.gif

סתם כי אין לי כוח להצטרף לשרשור ארוך שבכלל איחרתי אליו, אז אני אאחל לך כאן:) אושר ועושר וכל הדברים האלה, ובהצלחה בחיים בכל מה שתרצי ותנסי לעשות.
וסתם בלי קשר, את ממש יפה:)

theEscapist

New member
חזרתי!../images/Emo9.gif

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: הולנד!!!מאוהב| מזג אוויר קריר ויפהפה, אמסטרדם- עיר מגניבה להחריד (בהנחה שמתעלמים מהנשים החצי ערומות בחלונות ומתמקדים בריח המרגיע באוויר...
), המון קניות של בגדים יפים, פארק קופים מצחיק, ספרים מעולים, ו.... קניתי את הספר של טים!!!! D: דבר רע במיוחד שקרה השבוע: נמאס לי טוטאלית מהמשפחה שלי, אחרי שביליתי איתם שבוע וחצי 24\7
משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: ללמוד לפסיכומטרי, ללכת לרופא, צו ראשון... בתקווה גם לפגוש חברים איכשהו סרט השבוע: - ספר השבוע: שיר של אש ושל קרח- הראשון שלא זכור לי שמו. small gods של פראצ'ט, the melancholy death of oyster boy
אמן השבוע: דיליין ת'ריון ונייטוויש שיר השבוע: ever dream, nothing left המלצת השבוע: הלהקות ב"אמן השבוע", הספרים ב"ספר השבוע", ואמסטרדם
ציטוט השבוע: מsmall gods- "The gods like to see an atheist around. Gives them Something to aim at." "Gravity is a habut that is hard to shake off." ועוד המון שאני לא זוכרת כרגע... וכמובן: "כשמשחקים במשחקי הכס, מנצחים או מתים..." "החורף הולך וקרב." "Hear me roar!!!!"
אתר השבוע: - תמונת השבוע: אני צריכה לחכות שיעלו את התמונות מהטיול... יש חידוש
אחר (או: מסר חשוב לאומה ): עם כל הכבוד לאמסטרדם, גם ברלין עיר מבדרת- יש להם איש רמזור עם כובע מצחיק, נזירי הארי-קרישנה בקרוקס ירוקות, ואת רחוב בן-גוריון
סליחה על החפירה...

Hear Me Roar!!!

אני מתאפקת כבר המון זמן לא לצעוק את זה XD אבל בעברית- "שמעו את שאגתי" כן אני יודעת זה עלוב באיזה ספר את? אני עדיין תקועה בשלישי

theEscapist

New member
בעברית זה באמת עלוב../images/Emo3.gif

ובאנגלית זה נורא כיף לצעוקD: אני התחלתי את הראשון בטיסה הלוך, סיימתי בערב לפני הטיסה חזור. ממחר- השני!

Snow fairy

New member
הרמזורים של ברלין זה מותג שלם!

קוראים לזה "אמפל מן" ויש מלא מוצרים וחנויות של זה

Snow fairy

New member
אה ו... התמכרתי לstart swimming של דיליין

איזה שיר
וגם לI'll reach you!! ואיך אני מקנאה בך, התכנון שלי היה לטוס עם חברים לפני צבא לאמסטרדם וברלין אבל הקדימו לי את הגיוס ואני "מסתפקת" ב4 ימים ברומא

theEscapist

New member
באיזשהי חנות עמד בחוץ רמזור שלם למכירה../images/Emo6.gif

ואני פשוט חורשת על דיליין איזה חודש-חודשיים. אולי בסוף החופש אני אלך ואקנה את האלבום סופסוף... האמת שטסתי עם המשפחה, שזה לא כיף כמו לטוס עם חברים, אבל מגניב בלי שום קשר כי אמסטרדם תמיד מגניבה. ותמיד אפשר לעשות טיול ארוך ומוצלח אחרי צבא:)

Snow fairy

New member
ברור שזה מגניב בכל מקרה!

לרומא אני טסה עם אחותי ואמא:] שמעת גם את האלבום הראשון שלהם?

theEscapist

New member
בטח, וגם אותו אהבתי../images/Emo9.gif אבל אותו לא ראיתי

במטאלשופ בפעם האחרונה שהייתי שם...

Snow fairy

New member
האמת שאני קרימינלית

אני לא קונה אלבומים בכלל... אבל חבר שלי קונה ואני בעצמי קונה לו הרבה אז זה גם נחשב, לא?
[חח ליומולדת הוא קיבל מהמשפחה זיכוי של איזה 500 שקל למטאל שופ... 100 מאחותו, ו400 מסבא שלו!]

tali44

New member
ברוכה השבה!

שמחה שנהנית, ותתחדשי על הספר של טים!

עונה

דבר טוב במיוחד שקרה השבוע: אממ אממ תל אביב? בגדים חדשים! ועברתי תיאוריה!!! ראשונה! דבר רע במיוחד שקרה השבוע: בדיקת דם שהצריכה ממני לקום בחמש בבוקר משהו שמצפים/לא מצפים שיקרה שבוע הבא: להיפגש עם חברים סרט השבוע: הארי פוטר החדש. הוא ממש טוב ספר השבוע: סופת חרבות עדיין (כמעט לא קראתי) אמן השבוע: - שיר השבוע: - המלצת השבוע: - ציטוט השבוע: מסופת חרבות- "הוולדרים נהגו לומר שאכילת צפרדעים גורמת לשיניים ירוקות ולצמיחת טחב מתחת לבית השחי" אתר השבוע: פייסבוק תמונת השבוע: - אחר (או: מסר חשוב לאומה ): אוינק

למעלה