סיכום שבועי

ady18

Well-known member
סיכום שבועי

שיר השבוע שלכם [של בעזי]- שיר השבוע שלכם [לא ש לבעז]- בילוי השבוע שלכם- סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- משהו שהרס לכם את השבוע- משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- מאכל השבוע: משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה?

../images/Emo4.gif

שיר השבוע שלכם [של בעזי]- לא אוהב אף אחד שיר השבוע שלכם [לא ש לבעז]- you'll not feel the drowning/ the decemberists בילוי השבוע שלכם- בתי קפה.. (אני חדרתית, עדיין
) סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- starting over as usual... תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - אין תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- פגישה עם חברה שהפתיעה אותי
משהו שהרס לכם את השבוע- פגישה עם חברה אחרת שהובילה לשיחה בעייתית.. משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- לסיים את המבחן קודם כל ולפני הכל..
ובעז בצוזאמן מאכל השבוע: שום דבר ששווה סיפור.. משפט השבוע שלכם: "למה אני מתאהבת תמיד במה שאי אפשר?" מסתבר..
האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? אני בעד להוציא את השאלה הזו מחוץ לחוק עד לשבוע הבא!

ZoHaRoT

New member
אני:

שיר השבוע שלכם [של בעזי]- הקליטה שיר השבוע שלכם [לא של בעז]- "חמאה" של יוני בלוך. בילוי השבוע שלכם- סרט. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- ממלכת תרביטיה. סרט מדהים. תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] - משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- - משהו שהרס לכם את השבוע- - משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- לא יודעת
מאכל השבוע: פוקאצ'ה שאני ואחותי הכנו. משפט השבוע שלכם: "אני מוחה על זה, אני בוכה על זה, עכשיו נותר לי רק לנסות לסבול את זה" האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא :(

גם התפקדות חודשית וגם סיכום שבועי? שיהיה

שיר השבוע שלכם [של בעז]- לא שמעתי השבוע שיר השבוע שלכם [לא ש לבעז]- דיסקים של רונה קינן בעבודה בילוי השבוע שלכם- ישבתי אתמול בבית קפה והיה כל הזמן שירים של אהוד בנאי ושל כנסיית השכל לסירוגין. מדי פעם שמו שירים אחרים גם. סרט/תוכנית/סדרת השבוע שלכם- נשנה את השאלה קצת- ספר השבוע- "פרפרים בגשם" של מירה מגן תוכנית רדיו ששמעתם השבוע\תחנת רדיו - תמונה שראיתם לאחרונה ברשת ואהבתם [אתם מוזמנים להוסיף אם יש] משהו אחד שעשה לכם את השבוע, ואתם רוצים להמליץ עליו- מרק ירקות משהו שהרס לכם את השבוע- כמה דברים. והתקף מיגרנה קטן עכשיו משהו שאתם מחכים שיקרה בשבוע הבא- נראה מאכל השבוע: מרק ירקות משפט השבוע שלכם: האם פגשתם את בעז השבוע? אם כן-איך היה? לא....... טוב, תקשיבו, אנחנו לא עוקבים אחריו כל שבוע.

למעלה