סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

חשבתי שיהיה נחמד לפתוח כל סוף שבוע סיכום שבועי, אם זה בסדר עם המנהלת כמובן :) אז, בתקווה שהמנהלת מרשה , הנה הסיכום השבועי: משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

Robin Sparkles

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה נחמד משהו רע שקרה לך השבוע: שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:T-Pain - Church התחדשות השבוע:טים טם קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):שידורים חוזרים של איך פגשתי את אמא סרט השבוע: 21 ספר השבוע: מאכל השבוע:עוגה טעימה שהכנתי היום איש/אשת השבוע:ניל פטריק האריס משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:יום הולדת! וגם מתכונת בהיסטוריה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:טימון תמונת השבוע:

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifיאללה

משהו טוב שקרה לך השבוע: אני יודעת על דברים, קשה לי ליהנות מהם
משהו רע שקרה לך השבוע: מאיפה להתחיל? אין אליפות, אין וויצ'יץ', בא למות. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: נו לאב של סימפל פלאן התחדשות השבוע: בגד ים, מכנסי גלישה ו-3 זוגות מכנסיים קישור השבוע: אין תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): פרוייקט מסלול סרט השבוע: אין.. ספר השבוע: גם מאכל השבוע: פיצה זרזיר איש/אשת השבוע: ניקולה וויצ'יץ' משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כלום? אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: שרון תמונת השבוע: לנצח

MeItOsH

New member
../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:כמעט ולא למדתי/הייתי בבצפר...
משהו רע שקרה לך השבוע:
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:גאד כל כך הרבה. Come round soon,Between the lines,Vegas,Bottle it up, Fairytale - Sara Bareilles Story,Losing my mind,The way i was,Miss you Love you,Figure it out,Until you're over me - Maroon 5 How I Feel, Because of you- Kelly Clarkson I'm moving on - Rascal Flatts Family - LeAnn Rimes התחדשות השבוע:
קישור השבוע:
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):CSI:NY
סרט השבוע:אוצר לאומי 2 ספר השבוע:
מאכל השבוע:גרנולה שוקולד בננה.
איש/אשת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
תמונת השבוע:התמונה הראשונה שקלטתי..אז נזרום איתה

אני ../images/Emo175.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: 91 באנגלית, 84 במתמטיקה (זה לא כזה נורא .. : ), אפשרות להעלות ציונים, החברות
, לא יודעת .. זה היה אחלה שבוע. משהו רע שקרה לך השבוע: קטע מגעיל מילדה מגעילה , אבל מי שם עליה? שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:יש הרבה .. התחדשות השבוע:אממ .. לק. קישור השבוע: - תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): גריי'ס, איך הכרתי את אמא. סרט השבוע:החתונה היוונית שלי
ספר השבוע:אליפים מאכל השבוע:זיתים מבושלים של אמא
איש/אשת השבוע: הBF :) משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לא בדיוק מחכה , רק רוצה להיפטר מזה - טקס בני מצווה. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:את החברות , אותו . תמונת השבוע:
שבוע טוב לכולן
הודגש באמצעות מדגישומטיק

Keren 104

New member
אותו?

רוני, יש לך משהו לספר לי? זה ההוא שבוהה לך בתחת כל הזמן?

לא, זה אחד אחרD: ../images/Emo175.gif

אבל הוא גם בוהה X_X לאנשים בבית ספר שלי אין בושה, היום היה לנו ערב קהילתי וכמה בנות עמדו (גם אני) וילדים פשוט באו מאחורה וניסו לגעת - __ -

Keren 104

New member
הווווו

ניסו לגעת? עד איזה רמה החרמנות בבצפר שלכם מגיעה? אפילו הבנים המאד חרמנים (תאמיני לי, הם רואים פורנו בשיעור אנגלית) בבצפר שלי לא מנסים לגעת בבנות שם.. טוב, לפעמים :)

חחח, אצלנו המורות משתתפות בדיונים

שלהם לפעמים . עצוב לגמרי. המורה שלנו להיסטוריה ביציאה מפגרת - "הם מתאבדים בגלל שאומרים להם שלמעלה יחכו להם 70 בתולות, הם כאלה טמבלים, כאילו פה הם יכולים להשיג הרבה יותר!!" וזה מילה במילה . יש לי מחברת ציטוטים, טוב שהיא לא שמה דה בסוף . היום עשינו חזרה גנרלית לטקס מחר והבנים עמדו מאחורנו, הסתכלו ועשו רשימה למי יש את התחת הכי יפה >< " למלא ילדים יש על השולחן רשימה, מי הכי עושה להם את זה D: פורנו בשיעור אנגלית?

Keren 104

New member
עונה :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: 80 במתמטיקה משהו רע שקרה לך השבוע: חברה שלי סיפרה לי ששנה הבאה היא לא הולכת לאותו תיכון שאני הולכת.. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:מותק את אצלי בראש- שלומי שבן התחדשות השבוע: גלידה :) קישור השבוע:-- תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): שוגר אהובתי סרט השבוע: נסיך מיצרים..(ראיתי עם אח שלי הקטן בהוט קידס) ספר השבוע:-- מאכל השבוע: פנקייק עם קצפת וגלידה וסירופ מייפל וסירופ שוקולד מעל ועל הכל למעלה וופל :) (אני וחברה החלטנו להישתגע) איש/אשת השבוע: חברה שלי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חזרות למסיבת סיום אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברים תמונת השבוע:

Just Freckles

New member
שבוע טוב לכולן../images/Emo24.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: היה לי את המבחן האחרון לשנה! משהו רע שקרה לך השבוע: הייתי חולה
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: אממ.. כל מיני התחדשות השבוע: מכנסיים קישור השבוע: אממ.. אין. תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): חברים סרט השבוע: ילדות רעות ספר השבוע: מצפן הזהב מאכל השבוע: פנקייקים
איש/אשת השבוע: חברה שלי
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אם זה השבוע אז הסופעונה של אבודים, אם שבוע הבא אז חופש שבועות
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: דודה שלי שחוזרת מניו יורק תמונת השבוע: -

למעלה