סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

בבקשה בבקשה בבקשה תשתפו פעולה :) משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

אני = ]

משהו טוב שקרה לך השבוע: אממ .. החברות , היציאות , הבית ספר , הוא . היה שבוע מעולה
משהו רע שקרה לך השבוע: סתם מישי . אהה וקרן בטוחה שאני פדופיל
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: אממ .. יש כמה . התחדשות השבוע: גופייה לבנה . ההתחדשות האמיתית תבוא מחר , אני יוצאת לקניית מלתחה לקיץ |מוחעחעחע| קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): האנטומיה , האו איי מט יור מודר ,
סרט השבוע: - ספר השבוע: הארי פוטר
מאכל השבוע: תפוח אדמה מוקרם, כרובית מבושלת, פטריות ממולאת . אני בריאה השבוע . איש/אשת השבוע: הBF .. וכל החברות
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופש = ים , נאפיס , קניון , בריכה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את כל השכבה < : תמונת השבוע: שבוע טוב לכולן

Robin Sparkles

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע:יום הולדת ולא למדתי משהו רע שקרה לך השבוע: מתכונת בהיסטוריה שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:Chris Brown-Superhuman יש לו אותו רק 10 דקות ורק אותו אני שומעת.. התחדשות השבוע: מתנות קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):איך פגשתי את אמא!!! וגם העונה השנייה של דירט סרט השבוע:החופשה,מחוז אורנג' ספר השבוע: מאכל השבוע:סופלה שהכנתי ושמתי למעלה הרבה קצפת.. איש/אשת השבוע: הכלב האהוב (והאוהב) שלי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: בגרות בספרות אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

Just Freckles

New member
עונה../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: גיליתי שקיבלתי 95 באנגלית ו96 במתמטיקה.
משהו רע שקרה לך השבוע: יותר מדי חזרות לטקס סופשנה. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: Mercy- Duffy התחדשות השבוע: גרביים
קישור השבוע: - תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): אבודים. היה סופעונה הכי מדהים בעולם
סרט השבוע: לא ראיתי שום סרט השבוע. בושה וחרפה. ספר השבוע: אלפיזיקה מסדרת ספטימוס היפ מאכל השבוע: גלידת שוקולד עם שוקולד לבן. יאמי. איש/אשת השבוע: אחותי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חברה שלי חוזרת מחו"ל אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי שחוזרת מחו"ל
תמונת השבוע: מאוחר לי עכשיו לשים. אולי מחר.

Keren 104

New member
מסכמת :)

משהו טוב שקרה לך השבוע: חזרות לסוף שנהההה משהו רע שקרה לך השבוע: המורה הזונה לריקוד מזה מחפפת בריקודים והיא היתה אמורה למקם אותנו והיא אפילו לא בחנה!! היא פשוט עוד לפני שהיא בכלל לימדה את הריקוד (מה שאומר שהיא בכלל לא ידעה איך אנחנו רוקדים) אמרה לנו להסתדר השונה ואז פשוט התחילה מצד אחד של השורה לעשות 8 הראשונים שורה ראשונה 8 הבאים שורה שניה ואני הייתי ממש בסוף (שיכל להיות גם ההתחלה אם היא היתה מתחילה מהצד שלי) ויצאתי שורה אחרונההההה רארררר אני שונאת אותההה היא כל כך חפיפניקית רק כדי שנסיים מוקדם את החזרה היא עשתה את זה כי כבר לא היה לה סנלנות עלינו. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:בקסטריטבוייס- אבריבודי (זה מהריקוד בנים לסוף שנה חחח) התחדשות השבוע: חולצה לנה לטקס סוף שנה ומכנסון שחור קישור השבוע: -- תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): וואי לא ממש יצא לי לראות טלויזיה אבל האוס סרט השבוע: לא ראיתי ספר השבוע: ספר במה מאכל השבוע: לחמית איש/אשת השבוע: -- משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חזרות לסוף שנה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: יש לי מישהו שאני לא רוצה לפגוש שבוע הבא וזו המורה הזונה לריקוד! תמונת השבוע:

למעלה