סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

Keren 104

New member
*משמשת-דוגמה-אישית*

משהו טוב שקרה לך השבוע: חופשש משהו רע שקרה לך השבוע: חברה שלי נוראית אליי שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: אין, לא היה לי זמן לנשום התחדשות השבוע: עבודה קישור השבוע:-- תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): החיים זה לא הכל סרט השבוע:-- ספר השבוע:-- מאכל השבוע: לחמינה איש/אשת השבוע: -- משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שאולי אולי אולי אני יהיה עובדת מצטיינת (אוי, איך שאני חיה בחלומות..) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: -- תמונת השבוע:

חברה שלך נוראית ?

יואו , בנות יכולות להיות כל כך כלבות לפעמים. S: שימי זין
או שתגידי לה שהיא גוש קקי מהלך .

באיחור-לא-ממש-אופנתי ../images/Emo6.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: לשוק עם הBF , הבאולינג בשישי , הוא
, אין לי כוח לפרט , אבל היה שבוע שווה
משהו רע שקרה לך השבוע: - היא - שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:7 דברים , מיילי סיירוס . אבל אני שונאת אותה . D : התחדשות השבוע: מלא שטויות מהשוק , כרטיסי ווישכארד שמנים .. קישור השבוע: http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=2681549 תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): האנטומיה של גריי , כ ' כ . איזה סיום עונה הם נתנו
סרט השבוע: ווידויה הסודיים של נערה מתבגרת . נכון תרגום לעברית זה עלוב?
ספר השבוע: - / : מאכל השבוע: קובה של אמא + סבתא
איש/אשת השבוע: הBF
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: גשר [היום!!] , והמון תוכניות לקיץ . ^^ אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: החברות , הBF , הוא
תמונת השבוע: בא לי חורף |מטריה||טיפה||קרמבו||פטריה| בוהו

Robin Sparkles

New member
חח אהבתי את התמונה..

אוי האנטומיה של גריי. האמת שלא ראיתי עדיין את העונה הרביעית (בושה!). כשהעונה השלישית הסתיימה ביס היו לי את כל הפרקים של העונה הרביעית ולא היה לי כוח לראות. תודה שהזכרת לי ואני אלך להוריד אותה כי התגעגעתי!!

Robin Sparkles

New member
גם אני באיחור

משהו טוב שקרה לך השבוע:התחלתי ללמוד לתיאוריה משהו רע שקרה לך השבוע:החתול שלי אבד אבל הוא חזר. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:יש הרבה אין לי כוח לכתוב.. התחדשות השבוע:כרטיסים לשייט! חח קישור השבוע:של מרשל שר יו ג'סט גוט סלאפד תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):האמת שגוסיפ גירל חח. אני רואה מההתחלה
סרט השבוע:סקס והעיר הגדולה! אה וגם לאכול בגדול
ספר השבוע:ספר התיאוריה מאכל השבוע:מיץ תפוחים. התחלתי בבוקר לשתות בקבוק של ליטר וסיימתי.. איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: עוד שבוע שייט!! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

SShaii

New member
לאכול בגדול! אני אוהבת את מורגן ספרלוק :)

פעם היו שמועות שהוא מת

korely

New member
../images/Emo179.gifעונהנה

משהו טוב שקרה לך השבוע:חופפש,
יצאתי עם חברות לבריכה משהו רע שקרה לך השבוע:נאבד לי אלבום...ופאפי עולה לי על העצבים...
שיר/אלבום/שלא הפסקת לשמוע:SOS-ג'ואנס,ו..2pac התחדשות השבוע:אוקי עכשיו כפיים בבקשה-ניו פירס,סיידליפ-כאב מוווות! קישור השבוע:- תוכנית השבוע:כולם שונאים את כריס סרט השבוע:cry baby ספר השבוע:- מאכל השבוע:חרישה ארוכה במיקדונלדס
איש/אשת השבוע:ג'ון,פטריק משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:ללמוד לקורסים שיש לי.. ועוד דברים... אדם שאתה רוצה לפגוש שבוע הבא:אד,פטריק
תמונת השבוע:

גמאני אוהבת אותם ../images/Emo13.gif בעיקר את ניק ../images/Emo23.gif

אבל אפילו אני מודה שהם יכולים להיות כאלו כאפות

SShaii

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif מסכימה במיייילללליייוווןןן אחוז.

גמאני אוהבת אותם D: ניק הכי.. ולפעמים הם באמת יכולים להיות כאפות D:

ליאור XX

New member
חחחח הם באמת לפעמים כאפות ../images/Emo6.gif

אבל יש להם שירים יפים , שמעתם את החדש שלהם?

SShaii

New member
אני מכירה רק שלושה שירים שלהם.. וגם זה

יותר מדי D:

למעלה