סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

Robin Sparkles

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע:היה טוב
משהו רע שקרה לך השבוע:העיפו את מייקי מפרדייז וגם נגמרו השוקולדים הטעימים ועכשיו אני אצטרך לחכות שאמא ואבא יטוסו.. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:אמריקן בוי התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):פרדייז הוטל סרט השבוע:צ'אק ולארי ספר השבוע: מאכל השבוע: ספגטי בולונז איש/אשת השבוע:ג'יי לנו משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:בטלה מוחלטת. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:אממ...צ'ייס תמונת השבוע:

MeItOsH

New member
../images/Emo23.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:קוקה קולה וילג' משהו רע שקרה לך השבוע:הייתי צריכה לחזור הבייתה מהוילג' שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:bittersweat world - Ashlee simpson My december - Kelly clarkson התחדשות השבוע:מטפחת בצבע תכלת קישור השבוע:
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):פארסקייפ
סרט השבוע:סקס והעיר הגדולה
ספר השבוע:האחרון הוא העומד-דיוויד באלדצ'י מאכל השבוע:שניצל תירס.[אם חותכים לי את הורידים במקום דם יש תירס ופירורי לחם] איש/אשת השבוע:לינדה-חברה שלי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:טיול של יוניסטרים אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:
תמונת השבוע:

RayoDeLuz

New member
עונה:)

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי באיסוף בקבוקים ואספנו יותר מ400$ ולא בזבזנו שום דבר! משהו רע שקרה לך השבוע: יום ראשון היה היום האחרון בעבודה
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: מאמה מיה הסרט התחדשות השבוע: סוללות חח קישור השבוע: אין תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): ימי חיינו סרט השבוע: מאמה מיה ספר השבוע: גוסיפ גירל האחרון שיצא באנגליתת מאכל השבוע: פיצה איש/אשת השבוע: אין משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חברה שלי מישראל נותחת פה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי חח תמונת השבוע: אין

Keren 104

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: סיימתי לעבוד משהו רע שקרה לך השבוע:שחכתי להודיע לזה שאני מוציאה לו את הכלבים שאני לא אגיע והוא כעס.. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:-- התחדשות השבוע: בגד ים קישור השבוע:-- תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): אחים ואחיות סרט השבוע: וואל אי ספר השבוע:-- מאכל השבוע: גלידת פסיפלורה איש/אשת השבוע:-- משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: גרמיניה אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: חברה שלי מור תמונת השבוע:

Keren 104

New member
גם אני :)

ורוני, אנחנו חייבות לדבר דחוף, להשלים פערים :)

Keren 104

New member
ראית אותו לבד?

כי אני ראיתי אותו עם חברים שלי ונקרענו מצחוק, אבל אם הייתי רואה את הסרט לבד סביר להניח שזה היה משעמם אותי..

לוידעת

New member
נוופ..

ראית אותו ע חברה שלי....ממה לעזאזל צחקתם?? זה סרט מעיק!!לא מדברים בו בכלל,והעלילה שלו מפגרת ומשעממת!!!ואני דווקא חשבתי שזה יהיה סרט טוב!!
התאכזבתי...

PrincesSnoWhite

New member
אפשר סיכום החודש?../images/Emo9.gif

אני אעשה הכל רק לא להירדם
הכל זז לי כמו במטוס חחחחחחחחחחחחחחח
[טיסות ארוכות זה מחרפן ת'מוח
]
משהו טוב שקרה לך השבוע: ארה"ב
משהו רע שקרה לך השבוע: לחזור לארץ
ובליייייייייייייק הייתה בתוכנית שהייתי אמורה ללכת אלייה יום לפני
אז בסוף לא הלכתי
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: אמריקן בוי חחחחחחחחחחחחחח..ואיזה שיר אחד שחופריםםםםםםםםםםםםםם עליו בארה"ב ואני לא זוכרת איך הוא הולך
התחדשות השבוע: אאאאא זה ארוך חחחח..2 סווצ'רטים של רוקסי, חולצה של רוקסי, ג'ינס וטי מMR ג'ונס חחחח..חולצה ובושם מאברקרומבי..חזייה ומלאמלא תחתונים מוויקטוריה סיקרט, 3 גופיות וארנק מפוראבר 21, צמיד צ'ארמז של דיסני, דיוידיים, הזמנה מוקדמת של גוסיפגירל
ועוד מלא דברים שאני לא זוכרת..אהההההה 3 חולצות איי לוב ניויורק
ובטח יש עוד ואני לא זוכרת..
קישור השבוע: ביום
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): גוסיפ גירל!!!! והתחיל אחים ואחיות אז שיעבור לי הרצון העז לישון שעות אני אראה בויאודי
סרט השבוע: דה סיסטרהוד אוף דה טרוולינג פנס 2 עם בלייק
ועוד ראיתי בניו יורק חחחחח לא סתם
בלינקולן סקוור
ספר השבוע: משהו של מיכל שלו בטיסה שהיה מעפןןןןןן..
מאכל השבוע: איייייייס בלנדד מוקה של סטרבקס ושל קופי בין עם אקסטרה קצפת למעלה
וכל האוכל בהארד רוק קפה
אין דברים כאלה..
איש/אשת השבוע: ליייידי ליברטי חחחח
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לישוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן ולראות את כולם ולחזור ללמוד נהיגה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: כולםלםלם..בנידודים שלי וזה
תמונת השבוע: תדמייינו שיש פה תמונה של ארה"ב
אני אעלה בערב אומשו
הודגש באמצעות מדגישומטיק

למעלה