סיכום שבועי

Keren 104

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

Robin Sparkles

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע:ההורים חזרו מחו"ל עם השוקולד שליייי
משהו רע שקרה לך השבוע:החופש נגמר
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:chris brown-electric guitar וגם la festin מרטטוי
התחדשות השבוע:בגדים,GuyLian קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):כסף דארלינג סרט השבוע:רטטוי ספר השבוע: מאכל השבוע:שניצל איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:בצפר:( וגם העונה החדשה של גוסיפ גירל,מגרש ביתי ונמלטים!! אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מורים???
תמונת השבוע:אולי אח"כ........

Just Freckles

New member
GuyLian../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

נכון שהוא השוקולד הכי טוב בעולם?

Robin Sparkles

New member
כןןןןן

הוא ולינדט
לפני חודש קניתי את הקופסה הגדולה הלבנה ועכשיו ההורים שלי קנו לי אחת גדולה בצבע זהב יותר יפה

Just Freckles

New member
לינדט גם טוב../images/Emo3.gif

אני יכולה לגמור קופסאות של גאי-ליאן(איך לעזאזל אומרים את זה בעברית?). למרות שאם תתני לי לינדט אני אגמור גם אותו

Robin Sparkles

New member
לפני שנה

הייתה לי בבית קופסה גדולה עם הסוכריות שוקולד האדומות של לינדט וכל הלילה הייתי אוכלת מול המחשב והפח שלי היה מלא בעטיפות
פעם,כשהייתי אצל דודים שלי הביאו להם את הלינדט הזה וחוץ מזה שאכלתי שם עוד לקחתי אח"כ הביתה
המצב שלי לא היה טוב...

JAP Noa

New member
יאא רטטוי../images/Emo99.gif

כל פעם אני יוצאת מהסרט הזה עם תיאבון חחחח

Keren 104

New member
עונהה

משהו טוב שקרה לך השבוע: דייט מוצלח :) משהו רע שקרה לך השבוע: לא יודעת.. היה לי שבוע דיי טוב :) שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: חולצות תלבושת לבצפר.. קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): אי אר סרט השבוע: בריכת שחיה ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: יעל :) משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יומולדתתת אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את הדייט שלי :) תמונת השבוע: תפוז עושה לי בעיות

JAP Noa

New member
אם תפוז ממשיך לעשות לך בעיות תודיעי לי../images/Emo13.gif

וגם לי הוא לפעמים עושה צרות עם העלאת תמונות

JAP Noa

New member
מסכמת../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הניהול
היה לי מושלם ביום רביעי ועכשיו אני אצל חברה אהובה שלי
וסופר כיף לי
משהו רע שקרה לך השבוע: כלום?
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: השירים של שירי מההופעה
וגם וויט יו
וCLOSER..
התחדשות השבוע: טוניקה לבנה מפולאנדבר שכתוב עלייה ניו יורק אורבן ג'ונגל קווין..אדירה
הוואינס סלים ורודות, 2 שרשראות, צמידים מרשרשרים וטבעת ורד אדירה
קישור השבוע: אני בעד להעיף את הקטגוריה הזאת לטיזינאבי
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): מי ראה טלווויזיה? חשופים במקרה הטוב חח
סרט השבוע: אמריקן קולג' עוד מעט
וחוצמזה לא ראיתי שום סרט..
ספר השבוע: "דברים ששמרתי בבטן" של ליהיא לפיד. גאוני.
מאכל השבוע: אייייייייייייייייס בלנדד מוקה מקופי בין בארץ
הזוייייי לי
ופיצה מושלמת במסעדה ביום רביעי
איש/אשת השבוע: אין אחד, כולם הם אנשי השבוע שלי
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יומולדת 18!!!!!!!!1111;;;;~~
חחחחחח וכל מה שקשור לזה. סגוסיפ עולה לאוויר סופסוף אחרי מיליון שנה, ושאין לי ביצפר
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את אהובתיייי שתחזור מחו"ל ישר ליומולדת שלייי
איןאין, חברות הכי טובות זה מתנה
תמונת השבוע: איןלי פה
הודגש באמצעות מדגישומטיק
שבוע טוב מהמממות שלי
קראת? אם כן ספרי לי מה הדבר הכי מגניב שעשית בחופש

MeItOsH

New member
:)

משהו טוב שקרה לך השבוע:ווליום.בהחלט עשיתי חוויה מתקנת לשנה שעברה. משהו רע שקרה לך השבוע:
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:מממ לא יודעת...יש יותר מדי ואין לי כוח לכתוב הרבה...בוקר
התחדשות השבוע:4 ספרים חדשים באנגלית:] 3 של דייויד באלדאצ'י ו1 של ניקולס ספארקס קישור השבוע:
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):Greek סרט השבוע:
ספר השבוע:סיימתי את האחרון הוא העומד והתחלתי את שליטה מוחלטת.שניהם של דיוויד באלדאצ'י [פיתחתי אובססיה אליו. יש לי 12 מתוך 15 ספרים שלו..] מאכל השבוע:מזרק שוקולד של מקס ברנר!!!!!!*יאמיייי* איש/אשת השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:ביצפפפפר:] אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא:את כל החברה של השכבה תמונת השבוע:אין לי כוח..:/

למעלה