סיכום שבועי

סיכום שבועי

שיר השבוע של גילתי - שיר השבוע לא של גילת - תוכנית השבוע - סרט השבוע - משהו שעשה את השבוע - משהו שהרס את השבוע - תוכניות לשבוע הבא-

ראשונה [:

שיר השבוע של גילתי -לשקר לעצמי שיר השבוע לא של גילת -לא יוצאת לי מהרש תוכנית השבוע -כוכב נולד סרט השבוע - משהו שעשה את השבוע -הופעה של גילת משהו שהרס את השבוע -עודמעט בצפר \: תוכניות לשבוע הבא-לונה פארק

לילו BD

New member
מסכמת ../images/Emo205.gif

שיר השבוע של גילתי - ממריאים שיר השבוע לא של גילת - Basshunter - All I Ever Wanted תוכנית השבוע - לה לולה סרט השבוע - שרק 3 משהו שעשה את השבוע - המשפחה שלי
משהו שהרס את השבוע - שזה השבוע האחרון של החופש הגדול
תוכניות לשבוע הבא- --

חנוש124

New member
עונה

שיר השבוע של גילתי -לשקר לעצמי שיר השבוע לא של גילת -בדיוק כמו פעם -ישראל בר און תוכנית השבוע -גמר כוכב נולד 6 סרט השבוע -אין.. משהו שעשה את השבוע -ישראל זכה בכוכב נולד =] משהו שהרס את השבוע -אין.. תוכניות לשבוע הבא- בית ספר =/.. ובת מצווה של בת דודה שלי

oOosapiroOo

New member
מסכמת : ] ]

שיר השבוע של גילתי -שוב שיר השבוע לא של גילת -אממ יש מלא.. תוכנית השבוע -עדיין אין.. סרט השבוע -לא ראיתי :O משהו שעשה את השבוע -שישראל זכה מקוםם ראשוןן 3 > משהו שהרס את השבוע ימים אחורנים של החופש..=\ תוכניות לשבוע הבא-שיום שני לא יגיע!!!!! חחחח

גם אני עונה....

שיר השבוע של גילתי - "שוב" - מתה על השיר הזה ולא מפסיקה לחרוש עליו בקולי קולות. כל השכונה כבר מזמזמת אותו בע"פ... שיר השבוע לא של גילת - לד זפלין : stairway to heaven תוכנית השבוע - הלילה עם ליאור שליין - מתה על המטורף הזה. סרט השבוע - מופע הקולנוע של רוקי - ראיתי אותו איזה 3000 פעמים (באמת ) והשבוע נתנו אותו ביס 2... משהו שעשה את השבוע - קיבלתי תוצאות טובות בבדיקות שלי. משהו שהרס את השבוע - נגמר החופש והילדים חוזרים לפנימייה תוכניות לשבוע הבא- להצליח לעבור בשלום את השבוע המטורף שעומד לי בפתח.... מאחלת השבוע : שתהיה לכולכם התחלת שנה מדהימהההההה וטובה בבתי הספר.

מיטל150

New member
עונה=]

שיר השבוע של גילתי - בגללך. שיר השבוע לא של גילת - שלום - מאיה בוסקילה. תוכנית השבוע - אין. סרט השבוע - אין. משהו שעשה את השבוע - גלית וקיריל בגמר "רוקדים". משהו שהרס את השבוע - אין. תוכניות לשבוע הבא- אין.

doshie

New member
עונהP:

שיר השבוע של גילתי -שוב שיר השבוע לא של גילת -אמממ לאדעת תוכנית השבוע -אמממ כפיותP: סרט השבוע -רובוטריקים משהו שעשה את השבוע - אממ יצאנו לקניות והיה ממש כיף[= משהו שהרס את השבוע -אמממ חח ביום שישי הלכתי למטבח עם כוס והיא נפלה לי וגיליתי שהייתה שם לטאה חחח תוכניות לשבוע הבא-אני חוזרת מחר איזה חייםםםםםםםםםםםםםםםם!!!D: שבוע טוב לכולם...[:

נו, מהר מהר לפני שאעיף את עצמי למיטה. ../images/Emo3.gif

[פויה אדווה, ביה"ס מחר. {שני} ואת ערה עכשיו???]
שיר השבוע של גילתי -
שיר השבוע לא של גילת - Grey's Anatomy - Butterfly Boucher - Life Is Short
תוכנית השבוע - האנטומיה של גריי.
סרט השבוע - 'גט סמארט'
--- מומלץ
משהו שעשה את השבוע - דברים חדשים לביה"ס, כרטיס אשראי
.
משהו שהרס את השבוע -
תוכניות לשבוע הבא- ללמוד, לחרוש, לקרוע ת'תחת.

למעלה