סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

Robin Sparkles

New member
משעמם ליייי

משהו טוב שקרה לך השבוע:הסדרות חזרו משהו רע שקרה לך השבוע:בצפר
וגם הסתיימו השידורים החוזרים של האו.סי שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: melee-imitation התחדשות השבוע:אין קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):בטח שגוסיפ גירל! וגם 90210 סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע:GuyLian כי הוא נגמר עוד מעט (זאת הקופסה הגדולה ויש לי את זה רק שבוע חחח) איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:להתחיל לראות סדרות חדשות אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

JAP Noa

New member
מה זה הGuyLian הזה?

ואני גם רוצה לראות 90210 ולא הולך לי
שבוע טוב בובה

Keren 104

New member
אני זוכרת שאמרת לי את זה פעם..

ואני עדיין לא מאמינה לך! כולם אוהבים שוקולד! אם אתץ לא אוהבת שוקולד חלב אז את אוהבת מריר או לבן, אם את לא אוהבת אותו בקוביות אז את אוהבת אותו כמקופלת או פסק זמן אם את לא אוהבת אותו כשוקולד למרחיה את אוהבת אותו בעוגה.. XD

JAP Noa

New member
"חלומות גדולים, רגעים דלים.."../images/Emo79.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: גוסיפ חזרה
וזה גרם לי כמה ימי אושר ארוכים חח
ויומולדת שאני לא מאמינה שכבר עברה חח
משהו רע שקרה לך השבוע: אנשים שבחיים לא חשבתי שיעשו את זה פשוט איכזבו אותי..ואנשים שפשוט חיכיתי לרגע שבו הם יאכזבו אותי אכן איכזבו..
יומולדת זה יום שלומדים ממנו המון על האנשים מסביבך
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: SU2C - Just Stand Up - שיר מדהים ומטרה מדהימה ומשדר שהולך להיות פשוט ענק, הוא משודר היום בלילה בארה"ב ואם יש משהו שאתן חייבות לעשות זה לראות את זה..משדרים את זה ביום שני בE! וגם Wherever You Will Go של דה קולינג וגם איי קיסד אה גירל וקום הום
התחדשות השבוע: אוקיי זה ארוך חחח - 2 חזיות, 2 ספרים אדירים - טריידינג אפ וגבר חלומותיי, קוסמופוליטן עם בלייק בשער
, גו [איזה ילדה רדודה חחח
] משקפי שמש מזוייפות מזד שפשוט ממש התאימו לי
, שרשרת של הלו קיטי מזד, שתי טבעות של פרחים [אובססיה שלי
], כרית לידיים ששמים לפני העכבר ולפני המקלדת בצורת כלבלבים [מתנה מאהובתי ליומולדת], רמקולים לאייפוד בצורת חתול ורוד ואדיר [מתנה מהחברה הכי טובה בעולם], שמפנייה [מתנה מהחברה הכי טובה חח], כוס שוטים משוויץ [מתנה מהחברה הכי טובה השנייה חחח] וההיי לייט זה שמלה ממנגו שהולכת להיות שלי היום!!!1
[אמא'לה זה דיי הרבה חחח] אההה וכמובן ששכחתי חשבון צעיר, כרטיס אשראי חדש, והזמנה מבורדרס שכוללת 2 דיסקים, הדיוידי של גוסיפ ו-2 סרטי דיוידי [דה סיסטרהוד אוף טרוולינג פנס ואקספטד]
קישור השבוע: אף פעם לא יהיה לי חחח.
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): ברור שגוסיפ!!11
וחשופים חחח מה זה הרעידת אדמה האדירה הזאת?
סרט השבוע: המבוקש
חחחח חשבתי שזה סרט רגוע וזה..מסתבר שלא
ספר השבוע: טריידינג אפ שאני עכשיו קוראת, שזאת שכתבה את סקס והעיר הגדולה כתבה
אחלה ספר
וגם קראתי השבוע את גבר חלומותיי שזה של זאת שכתבה את מרחק נגיעה והוא ספר מטלטל ואדיר ומדהים ואהבתי בטירוף
מאכל השבוע: סופלה שוקולד עם רוטב שוקולד חם [שזה מה שכולם דחפו לי חחח, יומולדת גורם לאנשים להאכיל אותך
] וקוקטייל קוברה - זה ג'ין טוניק וודקה ורום עם טיפה מיץ תפוזים, וזה הדבר הכי משכר בעולם
איש/אשת השבוע: כולם כולם פשוט כולם!!1 כל מי שהתקשר או שלח הודעה או עשה משהו שהעלה לי חיוך ביום הזה
זה היומולדת הראשונה אחרי הרבה זמן ששום דבר לא השתבש בה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אמא שלי טסה
והפרק הבא של גוסיפ דה
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: את בת דודה שלי
ואת החברות היפות שלי כפרוטעלייהן!!1
תמונת השבוע:
הודגש באמצעות מדגישומטיק

JAP Noa

New member
ושכחתי לכתוב שהתמונה מווגאס../images/Emo122.gif

היא מוונשיין [ונציה] וזה אמנם בתוך מלון אבל נראה הכי אמיתי בעולם וכל כך הרבה יותר שווה מוונציה האמיתית שסתם מסריח בה

JAP Noa

New member
I Wish..

היו מלא אנשים, והיה מפוצץ ולא היה לנו זמן
את שטת בהן?

SShaii

New member
כן.. הייתי עם אחותי וחברה בגנדולה והוא התחיל

לדבר איתנו ולשיר לנו

JAP Noa

New member
כיף לך!!!1

באתי לשאול אותך מאיפה את יודעת איטלקית לרגע
איי הפיגור

latebloomer66

New member
גם לי קוראים נועה בדומה לך אבל אני נרשמתי

ל-
תפוז אנשים לפנייך

Keren 104

New member
גנבת לי את התפקיד ../images/Emo10.gif

חח סתם אני צוחקת :) משהו טוב שקרה לך השבוע: יומולדת, גיליתי שהרבה אנשים, שאני לא ממש בקשר איתם זוכרים אותי :) משהו רע שקרה לך השבוע: בצפר.. שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:-- התחדשות השבוע:וואו, הרבה.. ג'ינס מזארה , חולצה מקאסטרו, עגילים מזאד ועוד דברים אין לי כח לפרט חח קישור השבוע:-- תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): גוסיפ גירל!!!!! סרט השבוע: לכודים בלב ים (או משהו כזה) ספר השבוע: דימדומים מאכל השבוע: עוגההה (וואי, כמה כאלה אכליתי השבועעע) איש/אשת השבוע: חברים שלי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: בצפר.. אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: שניייייייייייי תמונת השבוע:

למעלה