סיכום שבועי

Robin Sparkles

New member
סיכום שבועי

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע: הודגש באמצעות מדגישומטיק

Robin Sparkles

New member
מסכמת

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע:ממש עיצבנו אותי אתמול ושלשום. ונגמר ה-GuyLian שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: no air בגרסה האקוסטית
וגם coldplay-viva la diva התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):חוץ מגוסיפ גירל-90210 ופריוולג'ד סרט השבוע:לא זוכרת איך קוראים לו.זה עם אנני מ-90210... ספר השבוע: מאכל השבוע:אוכל סיני ושניצל תירס איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:חתונה ויומהולדת לאח שלי באותו יום
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע: אה ומשהו מצחיק...בשיער אנגלית המורה לימדה אותנו לכתוב מכתב רישמי וכשהיא הסבירה מה לכתוב בסוף (ממי זה והכל..) חברה שלי אמרה "XOXO גוסיפ גירל". באותו רגע זה היה מצחיק..

JAP Noa

New member
את חייייייבת למצוא משהו אחד טוב שהיה השבוע!

אין מצב שאפילו דבר אחד טוב אין! שבוע טוב מותק

JAP Noa

New member
שאם לא היו נותנים לה שם, הייתה בזה יותר אמת.

"בגדים שחורים, שיער שחור, שלא ייראו לה את העור.."
משהו טוב שקרה לך השבוע: היה לי שבוע מושלם. גיליתי המון על עצמי. [ככה זה שיש לך המון זמן פנוי ושומדבר מעניין לעשות.] חזרתי לשחות
היו לי אימונים כיפייים עם המאמנת.
ובכללי הכל זורם לי לכיוונים טובים
משהו רע שקרה לך השבוע: אמא שלי נסעה
וסתם קצת אכזבה מכל מיני אנשים.
שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:
עיר קטנה - יהודית רביץ
Come Home - oneripublic
שיר אהבה אינדיאני - עלמה זוהר Chris Brown - With You
וכמובן הרגילים שלי - ווראבר יו וויל גו, איי קיסד אה גירל, הארטברייקר, אמריקן בוי וג'סט סטנד אפ.
התחדשות השבוע: שמלה הורסת ממנגו
שאין לי לאן ללבוש, אבל בקטנה.
צמידים כסופים דקים מחוברים ממכרים
[חחחחחחחח הרעש שלהם] וסתם טין ווג, סטאר הוליווד וELLE. ואיזה ספר ששכחתי איך קוראים לו
והגיע לי הכרטיס אשראי היפיוף.
קישור השבוע: נופפפפפפפפ
תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): גוסיפ גירל
ופריוולג'ד שזה הסדרה הכי טובה שאתם לא רואים בטלוויזיה..
סרט השבוע: לא ראיתי סרטים..אז רק את The Pacifier [גבר מי שמטפלת בעברית..נראהלי
]
ספר השבוע: טין ווג [ששששששטחית
] סתם ממממ רציתי להתחיל את רעלה של ורדים אחרי שהייתי איפה שהסיפור מתרחש [בטוסן אריזונה - אחלה מקום!
] אבל אמא שלי הביאה אותו לדודה שלי
מאכל השבוע: לא היה שוםדבר ששווה ציון..
היום בערב הולכים למסעדה אז זה בטח ישתנה
אז סתם האייסקפה של רולדין
איש/אשת השבוע: אף אחד?
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: שאמא תחזור מחו"ל
[ותביא מתנות
], לפגוש את כל מי שלא ראיתי כל כך הרבה זמן..זהו נראה לי
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: אמא
תמונת השבוע: ההארדרוקקפה בלאס ווגאס
שבוע טוב לכולםםםםםםםםםם
קראת? ספר/י לי מה השיר האהוב עלייך בזמן האחרון
[המלצות ייתקבלו בברכה רבה
]

Keren 104

New member
עונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: אממ שום דבר ספציפי.. פשוט טוב לי בתקופה האחרונה משהו רע שקרה לך השבוע: הכתה שלי שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: דיסק און קי קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): גוסיפ גירל ואחים ואחיות סרט השבוע: סקס והעיר ספר השבוע: מאכל השבוע: סושי איש/אשת השבוע: חברות שלי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אממ שיעור פסנתר ראשון (חברה שלי גררה אותי..) אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: שניייי תמונת השבוע:

JAP Noa

New member
אחים ואחיות זו ה-סדרה../images/Emo99.gif

ראיתי עד פרק 8 של העונה הזאת בכל מיני דרכים מעניינות ואני תמיד שוכחת לראות בטלוויזיה
שבוע טוב מותק

לוידעת

New member
אני!!!:p

משהו טוב שקרה לך השבוע:לא יכולה לחשוב על משו....:( משהו רע שקרה לך השבוע:הלימודים ה)*&^%$#@ האלה!!שונאת ת'בי"ס שלי!!!!!!!!!!!! שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע:definetly maybe-oasis התחדשות השבוע:כובע צמר,צעיף ושרוולון מהממם!:p קישור השבוע:?? תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל):מגרש ביתי ונמלטים...וגם התחלתי לראות ורוניקה מארס!:)היא כזו מהממת, קריסטין בל!:p והכי התלהבתי שג'וזף ממונלייט(שעות אפלות...) מופיע שם!!לא ידעתי!!אני ממש אוהבת אותו במונלייט,למרות שהתפקיד שלו בורוניקה מארס די מעצבן...חחחח.... סרט השבוע:אמממ....אני בטוחה שראיתי משו רק אני לא זוכרת....
ספר השבוע:ניסיתי לקרוא את חלף עם הרוח...לא הלך...
מאכל השבוע:עוף מוקפץ שאחותי הכינה!!יאממ!!! איש/אשת השבוע:עננאא ערף.... משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:הפרק הראשון של העונה הרביעית של סוופרנטורל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!אאאאאאההההה!!!!!!!!!!!
*אושר* אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: לגבי אדם שאני רוצה לפגוש אני לא יודעת אבל אני יודעת שיש הרבה אנשים שאני ממש אשמח אם אני לא אפגוש אותם....*שיעול*מורות*שיעול*מנהלת משוגעת*שיעול*.....
תמונת השבוע:אני על תגובה קצרה....:p הערה-פעם ראשונה שאני מגיבה לשרשור הזה וכבר על ההתחלה חפרתי רצח...
מה יהיה??

LeRanch

New member
עונה../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: סיימתי את "עמוק באדמה" (בעצם זה עצובXD) משהו רע שקרה לך השבוע: אזכרה של סבתא שיר/אלבום שלא הפסקת לשמוע: Breathe Me (של Sia) התחדשות השבוע: קישור השבוע: תוכנית השבוע (חוץ מגוסיפ גירל): מגרש ביתי (6.01), נמלטים 4, פילדפיה זורחת
סרט השבוע: אני אראה היום נראה לי שודדי הקאריביים 3. ספר השבוע: מאכל השבוע: סנדוויץ' חביתה מארומה
איש/אשת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לדעת שהטיסה לטורקיה בסוכות זה משהו שיקרה בטוח
אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: תמונת השבוע:

LeRanch

New member
בסוף ראיתי "מה שקורה בווגאס"

עם קמרון דיאז ואשטון קוצ'ר (ולא הפסקתי לצחוק
) וגם ראיתי רובוטריקים (יפה אבל א-ר-ו-ךךךךךךךךךךך)

SShaii

New member
לא ראיתי רובוטריקים, אבל ראיתי

"מה שקורה בווגאס".. ממש אהבתי P:

Shexy Peanut

New member
אני מוחה!

אפשר להגיד שהוא פחות מצחיק מה-2 או ה-1 כי עשו אותו יותר 'אקשן' מובי כזה אבל הוא בכלל לא גרוע. כל קטעי הג'ק וברבוסה מעולים. וכל הקטע עם וויל כל כך עצובב
אני מודה שהעלילה של קליפסו והכל קצת מורכבת מידי אבל זה סרט אדיר ונהנתי ממנו בקולנוע מאוד ואם הוא עדיין היה מציג הייתי הולכת שוב!
אני לא חושבת שמישהו מאוהדי סדרת שודדי' התאכזב

SShaii

New member
את מוזמנת למחות עד מחר.. הוא עדיין יישאר

גרוע
אני מאוהדי הטרילוגיה הזו והתאכזבתי

למעלה