סיכום שבועי =]

חנוש124

New member
סיכום שבועי =]

שיר השבוע (של גילת ): שיר השבוע (לא של גילת ): תוכנית השבוע : משהו שעשה את השבוע: משהו שהרס את השבוע : תמונה ----> תוכניות לשבוע הבא : משפט השבוע משיר של גילת :

חנוש124

New member
מסכמת

שיר השבוע (של גילת ): ממריאים שיר השבוע (לא של גילת ): בדיוק כמו פעם -ישראל בר און תוכנית השבוע :האח הגדולל :) משהו שעשה את השבוע: יום הולדת משהו שהרס את השבוע :אין.. תמונה ----> תוכניות לשבוע הבא : סוכותתת :)))) משפט השבוע משיר של גילת : "למעלה הלאה אם נאמין נוכל להמריא רחוק "

גם אני עונה....

שיר השבוע (של גילת ): אני מעולפת על "מתי כבר תלמד לאהוב" שיר השבוע (לא של גילת ): suavemente של אלוויס קרספו- שיר סלסה הורס תוכנית השבוע : האנטומיה של גריי... יש שידור חוזר... ישששש!!! משהו שעשה את השבוע: התקשרה הכתבת שעשתה את הכתבה עלי ב"את" ואמרה שכולם אומרים שיצאתי אחלה (יששש!) משהו שהרס את השבוע : אישפוז בבית חולים תמונה ----> תוכניות לשבוע הבא : לעבור את החג כמה שיותר בשקט- בלי אישפוזים ובלי בלגנים... משפט השבוע משיר של גילת : "מתי כבר תלמד לאהוב"... "ורוחות בחלון מביאות את הקור ענן של פרידות מתקרב ותמיד זה קורה גם בחורף הזה רוצה שתבוא אליי" יא...שוב חפרתי...שיטטט !!!

אחרי החג אני אסרוק את הכתבה ואשלח לך במייל

זה היה בגיליון הגדול של ראש השנה, איזה מטר וחצי כל דף ומה זה כבד... קצור... אני מקווה שאצליח לסרוק ואשלח לך מאמי.

../images/Emo12.gif../images/Emo2.gif טיפשה עיוורת שכמוני,,!!

איך לא ראיתי שכתבת אנטומיוש?
יש עכשיו את העונה השניה, לא?

לילו BD

New member
מסכמת ../images/Emo41.gif

שיר השבוע (של גילת ): שוב שיר השבוע (לא של גילת ): אין לי אחד :) תוכנית השבוע : האח הגדול משהו שעשה את השבוע: המשפחה משהו שהרס את השבוע : -- תמונה ---->
תוכניות לשבוע הבא : סוכות משפט השבוע משיר של גילת : "אין אני תמיד מאמינה, מציירת לי תמונה .." ממש מתאים לי .. המצב שלי חרא >< [סליחה]
מזל שיש לי אותכם :) ארי ספרי,דברי ונמקי על הכתבה
סופש מהנה
ורק דברים טובים

מיטל150

New member
עונה

שיר השבוע (של גילת ): שוב. שיר השבוע (לא של גילת ): אין. תוכנית השבוע : "האח הגדול". משהו שעשה את השבוע: אין. משהו שהרס את השבוע : אין. תמונה ---->
תוכניות לשבוע הבא : סוכות :] משפט השבוע משיר של גילת: "איך אני תמיד מאמינה מציירת לי אותה תמונה של אהבה".

למעלה