סיכום שבועי!

סיכום שבועי!

גל לא מתפקד ומשעמם לי מאוד ברגע זה >< משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: שיר שלא הפסקת לשמוע: התחדשות השבוע: תוכנית השבוע סרט השבוע: ספר השבוע: מאכל השבוע: יציאת השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: סופ"ש חביב לכולם..

מסכמת../images/Emo69.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: נחתי לי הרבה משהו רע שקרה לך השבוע: לא קרה משהו רע האמת..
שיר שלא הפסקת לשמוע: לא זוכרת.. חרשתי הרבה על סונטה ונייט וויש התחדשות השבוע: עיפרון שחור חדש?
תוכנית השבוע: דריה סרט השבוע: פספסתי הכל בגלל שתפסו לי את הטלוויזיה לראות האח הגדול
וראיתי המסור 4 אצל חברה D: ספר השבוע: אזור הדמדומים לספרות נחשב? >< מאכל השבוע: ליקר דודבנים יציאת השבוע: הלכתי למדרחוב בזכרון עם ידיד.. מקום יפה
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: חופש ביום שלישי אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: מישהו מעניין זעוד לא קיים לי בחיים.. ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: - תמונת השבוע: - התוכניות שלי לשבוע הבא: לשים לק ירוק?
ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: חביב

מיאו

משהו טוב שקרה לך השבוע: עברתי יחידה, עברתי דירה משהו רע שקרה לך השבוע: הגיע חשבון החשמל
שיר שלא הפסקת לשמוע: המממ.... בקושי שמעתי מוזיקה השבוע התחדשות השבוע: כלום. תוכנית השבוע: כלום. אין לי אינטרנט או טלוויזיה. סרט השבוע: ^^^^^^^^^^^^ ספר השבוע: hogfather מאכל השבוע: מנה חמה
יציאת השבוע: הנסיעה לת"א מדי יום! ווהו! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לעבוד כמו מטורפת על המצגת מחר? אדם שאתה רוצה לפגוש בשבוע הבא: המממ... יש כמה
ציטוט\\\\יציאת\\\\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבוד כמו מטורפת על המצגת שהייתי צריכה להגיש ביום חמישי, להרביץ למפקדת שלי כי היא לא מקשיבה לי, וללכת להדרכה בשדה דב. ולסיכום איך עבר עלייך השבוע: נהדר.

פלאפאל

New member
אני אביא לך מוזיקה לשמוע!

http://www.youtube.com/watch?v=ErfhVlnYAGo בתמורה תביאי לי שיר מהתקופה ההודית שלו
אני אראה אותך מחר? נגיע בסביבות 11 ונסתובב שם כמה שעות, כי הטיפשה הקטנה והידידותית, מישל מיי בל, לא יודעת לאן היא צריכה להגיע ולא נראה לי שנמצא שם חייל חסון וחביב שיראה לנו את הדרך הנכונה. בטח לא נצא משם עד אחת וחצי לפחות
(הפעם זאת לא תהיה אשמתי! מישהו מתברבר והולך לאיבוד פה שם ובכל מקום ומסתובב נצח במקום חמש דקות, וזה לא על אחריותי!). אז אם בסוף כן תצאי משם לעשר דקות, מן הסתם נשוטט איפשהו בסביבה. הטיול גמלים נדחה אגב, מיכל לא אוהבת חיות. או להיות בתל אביב יותר מההכרחי. ועכשיו נחשי מי מושא האובססיה החדשה שלי, במקום ביל הגרביל

Down And Away

New member
|ג'ייד|../images/Emo112.gif בואנה

עניתי פעם ראשונה בצורה נורמלית על הסיכום ובום נתקע לי המחשב וזה לא שמר. כן. ~דופקת את הראש בקיר עד לזוב דם~

למעלה