סיכום שבועי

סיכום שבועי

- שיר השבוע (של העוגיות): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - סרט/סדרת השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - מקום השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - סתם: - תמונה:

clyps

New member
לאלי= ../images/Emo23.gif

- שיר השבוע (של העוגיות): אין. - שיר השבוע (כללי): "בוקר בא"-מודי גבעון - אלבום השבוע: אין. - סרט/סדרת השבוע: "הבריחה מסוביבור" - האדם שעשה לכם את השבוע: חגית ולאלי - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "גורלית ויחידה כל מילה שנאמרה, איך היא לא רואה..?" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)- "אז בואי ונשתה גזוז גזוז חמוץ!" (תיקי דיין) - דבר שהשגתם השבוע: רושר - מאכל השבוע: רושר+פיצה - מקום השבוע:פולין. - משהו שעשה לכם את השבוע: המסע לפולין. - משהו שהרס את השבוע:מתמטיקה. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: מתמטיקה זה זיפט השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: אין. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: וול... -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: :) - סתם: - תמונה: אליעזר והגזר בבית יאנוש קורצ'אק

limors2

Active member
דונט גו וויסטינג יור אימושנז!

ליי אול יור לאב און מייייייייייייייייייייייי! ארורה אחותי שצופה בקליפים מ"מאמא מיה" כל היום. - שיר השבוע (של העוגיות):הממ, כן. - שיר השבוע (כללי):Walking on Sunshine! - אלבום השבוע:נלך על הפסקול של "רנט" כי ראיתי היום את הסרט אבל רק את השירים ושרתי אותם בקול רם. זה כמעט כמו לשמוע דיסק. - סרט/סדרת השבוע:SNL - האדם שעשה לכם את השבוע:קארמן וברידג'יט! - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):לשם שינוי, אין! - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)it'll make your heart all mushy & you'll be farting rainbows & sunshine soon after - דבר שהשגתם השבוע:הצטננות חוזרת, תוספת מפתיעה של 4000 ש"ח למשכורת האחרונה שהייתה אמורה להיות זעירה
- מאכל השבוע:דני - מקום השבוע:החדר שלי
- משהו שעשה לכם את השבוע:בטלה גמורה!
והידיעה על החתונה של ברידג'יט וקארמן. - משהו שהרס את השבוע:המחשבה האיומה שיום אחד אצטרך לעבוד
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:הפנסיה היא בשבילנו והעבודה היא לא. השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע:פרקי SNL חדשים! - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שלא ירד גשם ביום שני ואז אלך לגן החיות עם חברתי. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:חברתי והחיות! - סתם:אני רוצה שגוטמן ישלח לי הודעה, משעמם לי. - תמונה:בבקשה

S m e l l y Cat

New member
טוב כי אני חברה כזו פעילה.

- שיר השבוע (של העוגיות): "עוגיות עוגיות אתן טעימות עוגיות עוגיות למה אתן נגמרות. אוכל אתכן בתאבון ואחר כך אלך לישון !!1 " זה שיר שלי של העוגיות. - שיר השבוע (כללי): Yo La Tengo – You Can Have It All - אלבום השבוע: אחד של סיימון וגרפונקל ושל אסף אבידן. האי.פי - סרט/סדרת השבוע: SNL אוף זה נראה כאילו אני מעתיקה מליאורה אבל האמת שהיא ממני. - האדם שעשה לכם את השבוע: טארגט ליידי. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): אנד הירז טו יו מיסיז רובניסון ג'יזס לאבז יו מור דן יו וויל נואו! - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) My cat was my child. I was pregnant with my cat. - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: פתיתים - מקום השבוע: נחל הירקון ... - משהו שעשה לכם את השבוע: גשם גשם - משהו שהרס את השבוע: שלא היה מפסיק גשם גשם - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: גשם זה נפלא וגם הריח שאחרי הגשם ובכלל כל דבר שקשור למים שבאים מן השמיים זה טוב השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לגשם רב ולפרק של אסנל. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה שלום עולמי ככה פתאום!! -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: פול מקרטני. שככה בטעות יתנגש בי ברחוב... - סתם: - תמונה:

limors2

Active member
פפ לא נכון. שרה פיילין השפיעה עלי ולא את!

הריון חתולים.....

mamalala

New member
שישישישי ../images/Emo13.gif

- שיר השבוע (של העוגיות): תתפלאו אבל גם השבוע לא שמעתי עוגיות - שיר השבוע (כללי): Roxanne- police - אלבום השבוע: יוני בלוך- הרגלים רעים - סרט/סדרת השבוע: מממממ..... gossip girl - האדם שעשה לכם את השבוע: שרית המורה למתמטיקה!
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: 83 במתמטיקה שהייתי בטוח שאכשל! - מאכל השבוע: שניצלים קטנים של מאמא עוף - מקום השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - סתם: - תמונה:

clyps

New member
חה! רוקסן. אחד האהובים עליי ../images/Emo6.gif

סתמי אך קול.

yula15a

New member
שבוע נגמר!

שיר השבוע (של העוגיות):חבר ערבי - שיר השבוע (כללי):אהבה חדשה - אלבום השבוע:pete seeger greatest hits - סרט/סדרת השבוע:10 דברים שאני שונאת בך - האדם שעשה לכם את השבוע:נמע - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"הרגלים רעים לא משתנים. לעזעזל" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם)"את מעולית!" - דבר שהשגתם השבוע:כאב ראש - מאכל השבוע:קליק - מקום השבוע:החדר שלי! - משהו שעשה לכם את השבוע:יום ראשון - משהו שהרס את השבוע:יום רביעי - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: תקראו הנסיך הקטן השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: סוף שבוע הבא - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שביתה -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:ספיר/גלי

kepit

New member
צ'וקוצ'ווווןD:

- שיר השבוע (של העוגיות): טיקי
- שיר השבוע (כללי):Miserable At Best- Mayday Parade - אלבום השבוע:רג'ינה ספקטור- בגין טו הופ:] - סרט/סדרת השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע:אלכס
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - דבר שהשגתם השבוע:ראיתי את אלכס(ואפילו דיברנו
) - מאכל השבוע:וואיי אכלנו כלכך הרבה במסעדות :S:S - מקום השבוע: מקיף א'D: - משהו שעשה לכם את השבוע:טקס רבין במקיף א'>< והחברים חזרו מפוליןD: - משהו שהרס את השבוע:אביה טסה לשנה
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:אלכס הבנאדם הכי מדהים ביקום. השבוע שבפתח-שיהיה בריא:] - משהו שאתם מחכים לו השבוע:מ חתונה של בתדודה שלי.. יהיה מצחיק, חתונה של גרוזינים
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: ... -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:טום :\ - סתם: - תמונה:

היה טוב, היה יוסי../images/Emo13.gif

- שיר השבוע (של העוגיות): "תימד אישה"
- שיר השבוע (כללי): "כשתבוא"- ערן צור, "אני בדיכאון"- הפה והטלפיים - אלבום השבוע: "אתה חברה שלי"- ערן צור (ואורחות!!) - סרט/סדרת השבוע: סאוטפרק!! - האדם שעשה לכם את השבוע: יוסף - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "ואני לא מבינה איך אפשר להיות עצובה כשאת הילדה הכי יפה בגן..."
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): קשה זה טוב! - דבר שהשגתם השבוע: גיטרה חשמליתתתתתתתתת!
וחולצות של הערב צבא. - מאכל השבוע: טונה מעושנתתתתת! - מקום השבוע: מצדה - משהו שעשה לכם את השבוע: מצדה, הגיטרה - משהו שהרס את השבוע: המון נפילות מהמון אופניים - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: קשה זה טוב! השבוע שבפתח - משהו שאתם מחכים לו השבוע: הופעה של הליידי'ס - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אגיע להופעה של הליידי'ס - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: עדי, יערה והליידי'ס - סתם: - תמונה: בעתיד!!

למעלה